Treść opublikowana przez sprite
-
Yooka-Laylee
Pograłem dzisiaj trochę w nowego Yooka i nie jest tak źle jak myślałem. Skok i roll nie jest tak precyzjny jak w donkeyu, ale łoi się całkiem przyjemnie. Muzyka świetna. Mam nadzieję, że design leveli będzie przez całą gierkę mocno zróżnicowany.
- Star Wars: The Mandalorian - 2019 - Disney Play
-
Silicon Valley - 2014 - HBO
Ależ ten finałowy sezon jest świetny. Dzisiejszy ep mógłby spokojnie robić za finał No i humor najwyższych lotów. Non stop się śmieje praktycznie.
-
Westworld - HBO
- Rick and Morty
- Anime godne polecania
Wczoraj obejrzałem ostatni odcinek Ashita no Joe i dalej się nie mogę pozbierać. Obejrzałem wiele animców w życiu, ale tylko kilka z nich zadało mi taki cios w serce jak przygoda Joe. W Japonii uważane za absolutny klasyk i pierwsze anime "arcydzieło". Teraz już wiem dlaczego. Dla mnie bezapelacyjnie nr 1 jeżeli chodzi o sportowe dramaty ever. Genialny storytelling z inspirującą, pełną emocji historią i jeden z najlepiej napisanych protagonistów w tym medium. Rozwój postaci Yabukiego na przestrzeni całego anime jest wręcz niebywały(Rikishi i Tange to samo). Do tego surowy klimat z depresyjną nutą lat 70/80 w JPN i towarzysząca temu niepowtarzalna kreska(2 sezon to liga sama w sobie) sprawiają, że przez 126 odcinków się praktycznie płynie. Nic więcej nie chcę pisać, bo tę przygodę trzeba po prostu przeżyć. Majstersztyk jedyny w swoim rodzaju 10/10- HBO Max
- The Boys - 2019 - Amazon Prime
Zdjęcia do 2 sezonu skończone. Premiera w połowie 2020- Ostatnio widziałem/widziałam...
Midway - bardzo solidny film wojenny. Nie ma oczywiście startu do Dunkierki, ale te 2,5h szybciutko zleciały. Strona techniczna bez zarzutu. Walki bardzo spektakularne i widowiskowe(ciareczki były), ładne ujęcia(sceny nurkowania ) i do tego świetna muzyka + efekty dźwiękowe. CGI czasami kiepskie, ale można na to przymknąć oko. Z minusów na pewno drewniane aktorstwo(mimo świetnej obsady) kilku postaci, dużo patosu i pompatycznych scen(niektóre całkowicie niepotrzebne) i problemy z pacingiem(zbyt szybkie przeskakiwanie między wydarzeniami). Mimo tych kilku mankamentów, fanom kina wojennego polecam się wybrać do kina. Dla samych bitw i towarzyszącym im efektom dźwiękowym trzeba to zobaczyć na dużym ekranie. 7,5/10- Xbox Game Pass - gry w abonamencie
- Apple TV +
- Forumowe spotkanie w Lublinie
- Forumowe spotkanie w Lublinie
- Sons Of Anarchy [FX]
Mayans już było słabe z Sutterem, więc bez niego to będzie tragedia.- The Walking Dead - 2010 - AMC
Negan w nowym epie Dobry sezon się zapowiada.- NETFLIX
- Pozostałe serwisy streamingowe/VoD
- HBO Max
- The Young Pope - 2016 - HBO
No i teraz już normalny teaserek Te zdjęcia- Call of Duty: Modern Warfare (2019)
No i bardzo dobrze.- Pozostałe serwisy streamingowe/VoD
- Zakupy growe!
- DIABLO IV
No szkoda, że nie dali remastera dwójeczki. Dla mnie D2 to kult. 2000h co najmniej przegranych w gimbazie na closed battle necie i jedno z najlepszych doznań pvp/pve w giereczkach. D4 na razie zero podjarki. Te 3 postaci to Najbardziej mi oczywiście brakuje Paladyna. Ale by się polatało Hammerkiem, ajjjj.- Pozostałe serwisy streamingowe/VoD
- Pozostałe serwisy streamingowe/VoD