Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na C1REX temat w Virtua Fighter
    Ćwierćfinały i półfinały za nami. W finale zmierzą się ITABASHI (Japonia) oraz Danny13 (Singapur). O najniższe miejsce na podium walczyć będą stprock (Niemcy) oraz adanYUKI (USA). Obejrzałem dziś 2 walki: Danny13 vs Ninjatoo24 oraz adanYUKI vs Tetra. O ile ta druga była do pewnego stopnia emocjonująca, o tyle druga była grą jednego aktora, Singapurczyka. Jestem ciekawy, jak Ninjatoo24 (Austria) zakwalifikował się na WCG i na dodatek wyszedł z grupy... bo jakoś tak miałem wrażenie, że tą Pai to nawet ja trochę więcej umiem, a to bardzo źle świadczy o jego poziomie
  2. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Pełna lista uczestników: http://ttp.poznan.pl/viewpage.php?page_id=49
  3. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Przypominam, że jutro o 23:59 kończą się zapisy. Grupy zostaną przedstawione w połowie przyszłego tygodnia. A tak przy okazji: Nasz serwis powrócił, więc zapraszamy do regularnego odwiedzania go http://nsports.pl/
  4. Di odpowiedział(a) na C1REX temat w Virtua Fighter
    Dziś rozpoczął się turniej VF5 na WCG 2008. Odbyły się walki pierwszych dwóch grup - grupę A zdominował ITABASHI (Japonia), a w grupie B najlepszy był Danny13 (Singapur). Po więcej informacji zapraszam na http://nsports.pl/index.php?site=articles&...;articlesID=292
  5. Di odpowiedział(a) na rkBrain temat w Forum Bijatyk
    Nie tyle co poszczególne pełnoprawne części, ale trochę zmian jest. Jeśli stawiasz na single, to zdecydowanie VF. Jeśli na grę w gronie znajomych, to Tekken - jest bardziej przystępny "niedzielnemu" Graczowi.
  6. Di odpowiedział(a) na Tokar temat w Dexter
    Niestety, odcinek gorszy niż na to liczyłem
  7. Di odpowiedział(a) na ojejcu temat w Archiwum
    Scenarzyści naoglądali się chyba swego czasu skeczy Monty Pythona... podobny poziom absurdu obserwujemy w tym serialu
  8. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    To nie temat o mnie. Ba, to nawet nie jest temat o scenie, tylko o samej grze. Dyskusja na temat sceny powinna odbywać się gdzie indziej. Ja przestałem grać w bijatyki w ogóle (nie tylko w SC4) nie ze względu na studia, a na problemy natury osobistej. Podjąłem taką a nie inną decyzję i nie chcę na ten temat dyskutować, więc darujcie sobie. A grać z kim w Warszawie jest. Na koniec: Tak, SC4 podoba mi się.
  9. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Ok. Jeśli śledziłeś temat to wiesz, że trafisz do grupy z Bananem bądź Pitrexem
  10. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Lista została zaktualizowana. Tak jak napisał FreeFrag, zapisy trwają do piątku (włącznie?). Potem nie ma szansy na dopisanie kogokolwiek - choćby to był Cabanas aka Pączek - więc niech każda osoba wybierająca się na turniej sprawdzi, czy jej nick znajduje się na liście. Nie chcemy, by doszło do nieprzyjemnych sytuacji.
  11. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Do baletnicy to bliżej Kumie: http://pl.youtube.com/watch?v=5MynVp7mdz4&e Szkoda, Krakersik :cierpienie: Liczyłem na jakiegoś Tekken Balla w SC4.
  12. Ciekawostka: Jutro o 20:20 na TVP1 rusza 1. sezon Kronik.
  13. Di odpowiedział(a) na ojejcu temat w Archiwum
    Ja też Brat mi o tym powiedział.
  14. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Dlatego właśnie Pelicany nie są tak dobrymi przejściówkami jak niektórzy mówią BigBena/Venoma stawiam znacznie wyżej.
  15. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Oni mówią o Tekkenie 6, nie o Tekkenie 6: Bloodline Rebellion. Wiadomo, że gry różnią się.
  16. Di odpowiedział(a) na ojejcu temat w Archiwum
    Skąd ta wiadomość? Na stronie Fox jest napisane, że następny odcinek zostanie wyemitowany 3 listopada.
  17. Di odpowiedział(a) na Tokar temat w Dexter
    Piąty odcinek świetny, a kolejny... aż boję się pomyśleć, jak mocny będzie.
  18. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Nie wiem, która postać jest baletnicą.
  19. Di odpowiedział(a) na RoL temat w Nintendo DS
    Pomieszczenie z tym generatorem jest po prawej stronie, tak w połowie drogi od do . Na mapie to jest dokładnie 4 pola w prawo i jedno do góry od teleportera w Barracks, ale trzeba iść naokoło.
  20. Di odpowiedział(a) na RoL temat w Nintendo DS
    Dzięki, ale po poprzedniej podpowiedzi już go zdobyłem Teraz został mi tylko ostatni boss plus zebranie wszystkiego, co się da. No i levelowanie. Obecnie mam chyba 47. poziom.
  21. Di odpowiedział(a) na RoL temat w Nintendo DS
    Zupełnie zapomniałem o tym miejscu i wróciłem tam dopiero po przeczytaniu Twojego posta. Wystarczy użyć specjalnego ataku, mając glyphy light i dark.
  22. Di odpowiedział(a) na RoL temat w Nintendo DS
    Chyba za bardzo chciałem przechodzić bossów bez potionów etc. Wilczek był pierwszym, na którym użyłem przedmiotów do leczenia. Aktualnie siedzę nad zdobywaniem przedmiotów i glyphów od przeciwników, tak, żeby nie mieć znaków zapytania w bestiariuszu. Jestem pewny, że będę masterował grę do pełna BTW: Jak zdobyć glypha tam, gdzie wieje wiatr?
  23. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    2. post od góry w tym temacie
  24. http://r4ds.cn/download/r4_v1.18_kernel.html Ściągnij tę paczkę, umieść ją w katalogu głównym na karcie i rozpakuj. Rom wrzuć tam, gdzie chcesz. Po włączeniu powinieneś mieć do wyboru 3 opcje: aplikacje (Slot-1), Moonshell oraz przekierowanie na Slot-2. Wejdź w pierwszą i znajdź ten rom.
  25. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    Nie słyszałem jeszcze, żeby jakaś gra na PS3 była region-free jeśli chodzi o dodatki, więc szczerze wątpię.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.