Dziś Sapek już sapie 69 lat
Właśnie pokazują Mario + Rabbids https://www.youtube.com/watch?v=otmXUsVWlDA
Właśnie boss podtarł dupę królikiem XD
Właśnie jem białą fasolkę z sosem pomidorowym i coś czuję, że o 23 zaczną się bomby....
... ale nie wiem jeszcze jakie XD
To akurat mogą nie być "bomby prawdy"
Jeszcze się okaże czy to nie będzie przepowiednia $corpio
Fasolka 10/10
dodałem sorbet o smaku marakui!
Ten pack BF1 i T2 za 209zł to się opłaca brać?
chyba nie
Jaka platforma? W cyfrze?
Obie gry silnie na multi, szczególnie BF1. Grałbyś w obie?
PS4, ta cyfra. W BF1 to na pewno, a T2 pobieram demo właśnie
Oled i Prosiak zawitali do domu :)
Rakieta! Jaki model? :)
55B6. Chciałem większy ale stwierdziłem, że poczekam, technologia jeszcze młoda więc niech chłopaki ją doskonalą i później się kupi 65 lub 77 jak ceny spadną ;)
Odpal sobie U4 lub Horizona w HDR :)
odpale U4 bo tylko to mam no i jezcze TLOU i First Lighta ale musze psplusa wykupić
Update 4.0 PS4 Live
PSN Dead
O kurr... Na nowej lodówce od Samsunga będzie 21,5' ekran!
Sony wspiera myszkę i klawę do PS4 oraz PS3!!!
Nowy Teaser Star Wars :D
Paolo de Vesir
hmmm
6 9
c0ŕ
100 lat panie Andrzeju
ASX
Sto lat!
Rayos
teddy
Wspanialy wiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
marcinwks
100 lat z Wiedźminem 3