Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Insajderzy i ponoć Cavill wypowiadali się o tym. Ci oni: 

https://screenrant.com/dc-henry-cavill-superman-return-too-late/

Cytat

Erik Davis said he “heard a story that they’ve (Warner Bros) asked (Henry Cavill), and he doesn’t want to do it, he doesn’t want to come back.”

Cytat

Unfortunately for them, the actor is supposedly no longer interested in the gig.

No ale w sumie to było w zeszłym roku, może się pogodzili. Ja wciąż uważam, że to najlepsze wcielenie Superman'a. Tylko czy chłop czas znajdzie. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak Black Adam to takie 6/10. Prosta fabuła, masa wybuchów, fajne pojedynki. Ale kreacje Dr Fate, Hawkman i Atom Smasher, jak dla mnie na plus. No i miałem małą nadzieję

Spoiler

że to jednak będzie prawdziwy superzłoczyńca. A tu jednak mamy szarego herosa, który nie klęka przed nikim, zabija złych według swoich zasad, ale nie krzywdzi niewinnych. No ale można się było tego spodziewać.

 

Odnośnik do komentarza

w sumie, 

 

Spoiler

jest to spójne z rozwojem Adama w tym filmie. Jest "obrońcą" tego swojego miasta, bo pokutuje za to że zabił wszystkich w przeszłości. 



w ogóle, JSA to bardzo mocny punkt tego filmu. Ja się nie spodziewałem ze cala ekipa mi siądzie. I Fajnie ze nie poszli w tani romans miedzy Atom Smasherem i Cyclone.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie no, źle nie było na Czarnym Adasiu. Mocno komiksowy, zarówno w scenariuszu (łopatologiczne prowadzenie widza, mnóstwo umowności) jak i w kadrach (slow-mo, niektóre sceny prosto z komiksów). Najbardziej zagrało JSA, Czarny Hawkman i Brosnan jako szefostwo i dwójka nieopierzonych Smasher i Cyclone, w sam raz żeby się nie pogubić w bohaterach, ale żeby każdy dostał chwilę dla siebie. W ogóle sceny z Fate najciekawsze i bardzo dobrze oddane z komiksów, marzyłby mi się solowy film z nim. No i nie sposób było nie czuć satysfakcji jak Adaś używał swoich turbo pięści. 

 

Przeglądając pierwsze recenzje i znając Gram_We_Wszystkim Rocka spodziewałem się większego paździerzu. A tymczasem mocny średniak z plusem. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No użytkownik @tk___tk ongiś wspominał, że The Kamień byłby lepszym Shazamem niż ktokolwiek inny i w sumie racja bo nie widzę teraz by Earthworm Levi miał kiedykolwiek napierdzielać się z BA na jakiś inteligentnych warunkach nawet w asyście rodzinki.

 

A jak tam relacje na płaszczyźnie Nelson-Nabu? W YJ ładnie podkreślili symbiozę gospodarza i złotego topka.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...