Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

19 godzin temu, darkos napisał:

No i jakoś nie mogę zrozumieć dlaczego filmy od DC nie są w stanie przebić się do jakości Marvela :balon: 

Mówisz o jakości czy wynikach finansowych? Bo jeśli mowa o tym pierwszym to Marvel ostatnio raczej nie ma się czym chwalić. 
Liczę na to, że Gunn dobrze pokieruje tym uniwersum. Wywalenie wszystkich dokonań ze Snyderverse i zatrudnienie nowych aktorów do ikonicznych ról to najlepsze wyjście z tego bałaganu. I niech się nie spieszą, niech sobie robią filmy w jakości nowego Batmana i będzie pięknie. Jakość > ilość. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

W połowie września pojawiły się nowe informacje na temat drugiej części Jokera, która będzie nosić tytuł Joker: Folie à Deux. Według nieoficjalnych doniesień zapowiedziana na początku sierpnia kontynuacja historii Arthura Flecka będzie skupiać się na Harley Quinn, w którą wcieli się Lady Gaga.

 

 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Paranoja indukowana (paranoja udzielona, obłęd udzielony; fr. folie à deux) – stan, w którym osoba blisko związana z chorym zaczyna traktować bezkrytycznie paranoiczne myśli chorego. Objawy mają tendencję do ustępowania po oddzieleniu od osób dotkniętych paranoją.

 

No przyznam, ze lepszy podtytul niz Wakanda w moim sercu xD

Odnośnik do komentarza

obejrzałem sobie Black Adama. Reklamowali to w pewnych kręgach jako nowa nadzieja DC i nowy start.

 

I okazało się, że to tylko majaki senne The Rocka, bo film jest chyba jeszcze groszy niż Liga Sprawiedliwości, czyli takie w porywach 2+/10.

 

Czarne chmury nad DC... ale te chyba są od samego początku, bo dobra passa skończyła się na imo zajebistym supku z Cavilem.

 

Do tego Patty Jenkins yebała focha, bo ponownie napisała taki gowno scenariusz jak ostatnio i jak kazali jej to zmienić, to się obraziła xD

Zaraz premiera Aquamena z ulubienicą tłumów Amber. Jestem ciekawy wyników finansowych xD

A i na horyzoncie jeszcze Flash z sekciarzo-pedofilem i damskim bokserem

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o Amber [niezależnie kto kogo okładał; pewnie oboje siebie nawzajem] to raczej nie naoglądamy się jej w Panu Rybce Dwa. Już przy starcie tej parodii rozprawy sądowej Johnny dostał kopa z obcinanych kuponów Horrego Portiera, a Amber przycięli sporo scen. Podobno ma tylko chwilę na początku, a potem postać trafia do szpitala czy coś.

 

Ezra zaś to dla mnie i tak pomyłka do kwadratu [podobnie jak charakterystyka Flasha w DCEU] i mogą śmiało wbijać kołek osikowy jak dziewczynie-nietoperz. Nikt już nie chce oglądać formującego się story i świata na kilka filmów.

 

 

Odnośnik do komentarza

Tam pomogą tylko 2 opcje.

 

1. Albo opcja atomowa. Cancel, czekają 2 lata aż ludzie zapomną o tym łajnie i wtedy Gunn zaczyna od nowa z nowymi aktorami i jednym spójnym podejściem. 

 

2. Konferencja prasowa. Nie łudźmy się, nie naprostują tego uniwersum, jeśli chcieliby zachować jakieś szczątkowe wątki czy postacie. Na przykład Cavila czy Peacmakera, który był super. A więc robią w DC konferencję prasową i jasno omawiają sytuację, robią taką rozpiskę na kilka lat jak to Marvel ma w zwyczaju i po chłopsku tłumaczą, jaka postać/aktor zostaje, kto jest kim, jakie wątki sa aktualne, jakie nie itp.

Odnośnik do komentarza

Problemów tu jest tyle, że by książkę napisał. A i tak głównie sprowadza się do nieodpowiednich ludzi na decyzyjnych stanowiskach i chęci zadowolenia zbyt wielkiej rzeszy ludzi pod badania marketingowe. Trzeba się tylko cieszyć, że woke-gówno powoli zbiera zasłużone baty. Tylko czy taki Janusz_Kinematografii na szczycie weźmie to pod uwagę? Wątpię. 

 

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Square napisał:

Ale od niego nie musieli się odcinać. Idealnie skrojony do tej roli przecież, a i żadnych syfów nie było chyba wokół niego.

Imo to dobra decyzja, bo fandom związany ze Snyderem jest w chuj zjebany a powrót Cavilla ich tylko podkręcił. Żal mi Henryego no ale jak ma być reboot, niech będzie reboot.

Odnośnik do komentarza

A ja wam mówię, że nic z tego nowego Gunnowego uniwersum nie będzie, bo WB jest tak łase na kasę, że 2-3 filmy z marnym wynikiem finansowym nowych filmów od Gunna i będą znowu wszystko orać.

 

Oni mają złe podejście od samego poczatku. Jak Marvel zaczynał ze swoim MCU to tam planowali łączone światy od startu i filmy trafiały do produkcji na kilka lat przed premierą nie znając wyników finansowych rych, co dopiero szykowały się do pokazów kinowych. Tak się złożyło, że trafili w dobry moment i choć było kilka słabych odsłon to generalnie widownia oszalała, bo wreszcie ludzie zobaczyli kilku bohaterów na jednym ekranie. 

 

DC przyszło na imprezę spóźnione, w dodatku w nieodpowiednium ubraniu i już trochę pod wpływem, więc po niezłym Man of Steel i bez większego planu nic dziwnego, że tam się nic nie klei. 

 

Musimy się już pogodzić, że Marvel najlepsze ma już za sobą, a DC przegapiło moment i teraz już tylko desperackie próby im zostały.

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Szkoda, bo naprawdę widziałem potencjał w Snyderverse. Bez głupkowatych dowcipów Marvela, uniwersum DCEU mogło być czymś wyjątkowym. Niestety wszystko opiera się na zysku, a widownia przyzwyczajony do tiktokowego humoru nie chciała oglądać mroczniejszych historii. 

 

The Suicide Squad i The Peacemaker mi się podobały, podobnie jak Guardians of the Galaxy, więc jestem ciekawy co Gunn wymyślił, ale na bank u mnie na seansach kinowych nie zarobią, bo albo obejrzę na streamingu albo kupię Blu-ray w mocnej przecenie. Tak czy siak, nikt tutaj nie będzie się mógł nazwać zwycięzcą. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...