Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Kalel napisał:

wygląda na większy niż 1, i to w tym dobrym znaczeniu 

Raczej dopasowali kostium do jego sylwetki. Plus to będzie jeżeli rozbiją czas ekranowy na całą rodzinkę. Im mniej Earthworm Levi'ego tym lepiej.

 

Męczy mnie już ta struktura anti-hero w PG-13. The Kamień robi wszystko by wyjść na tego "dobrego", a B. Adam to jebany socjopata i taki powinien pozostać. Beka z bieda JSA. Liczę przynajmniej na to, że Fate w wykonaniu Bonda dostarczy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Sraty taty dupa w kraty. Oni z planem na 10 lat spóźnili się... 10 lat. Poza tym widać już zmęczenie Marvelowskimi filmami, więc pakowanie się w coś podobnego jest (chyba?) ryzykowne. Tym bardziej, że na premierę czeka Aqua 2 i Flash-krejzol i Joker 2, z tego co kojarzę. Życzę im powodzenia, bo ostatni Batman był dobry, no ale skoro wszystko idzie do kibla, to nie bardzo wiem na co mam czekać. 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Figuś napisał:

 

 

 

Generalnie to się w głowie nie mieści ile oni już czasu zmarnowali. Ostatnia dekada to jest 3 różnych Batmanów, 3 czy 4 Jokerów. Reboot Suicide Squad XD Zero jakiejkolwiek spójności. Przypomina mi to co Sony samo odwalało ze Spidermanem.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie stracili czasu, bo ostatnie filmy z Batmanem i Jokerem to najlepsze rzeczy od czasu Mrocznego Rycerza w DC - filmy, po których czuć, że są dziełami ludzi, a nie taśmociągu. Zresztą właśnie powstaje druga część Jokera będąca ponoć musicalem, więc moim zdaniem ta wtopa "Snyderverse"wyszła im tylko na dobre, bo uwolniła ich z kajdanów wielkiego uniwersum i pozwoliła wyjść poza schemat. Nie wiem jakie są ogólne nastroje wobec wielkich kinowych uniwersów, ale dla mnie ta moda już mija - pionier w tej sferze osiągnął swoje apogeum w Avengers: Endgame, a teraz miota się bez ładu i składu otwierając coraz więcej furtek do alternatywnych rzeczywistości, które tylko pogłębiają moją obojętność do tego całego zamieszania (bo czym się tu ekscytować jak już mogą dosłownie wszystko?).

 

Jeśli jednak te nowe filmy będą wykonane tak pieczołowicie jak nowy Batman to będę zadowolony. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Joker z Phoenixem żyje własnym życiem i nadchodzący sequel tylko to potwierdza, więc niech sobie będzie osobny. Zastanawiam się czy może użyją nowego Batmana jako podstawy do budowy nowego uniwersum.

 

A jeśli nie to trudno, nie będę ubolewał, bo nie wszystko musi być połączone czy kontynuowane. Dobry film obroni się sam.

 

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

A to teraz wszystko musi byc w uniwersum? Po co, bo marvel tak ma i trzeba slepo nasladowac?

 

Wole osobne, niepowiazane filmy ale robione z glowa i dokladnoscia a nie te go.wna jakie tasmowo produkuje disney. Szkoda ze z tymi potworami im nie wyszo, obejrzalbym dobry psychologiczny triller z dr dzekilem.

 

Dla mnie rajtuzaki skonczyly sie po endgame, kolejna faza z serialami to coraz wieksze woke go.wno a teraz to juz jest kumulacja. Nie bez przyczyny nazwyaja to teraz nie mcu a m she u. Niech dc trzyma sie od tego z daleka.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem specjalnie tego gdy się pisze że coś jest w uniwersum lub nie jest w uniwersum. Uniwersum to chyba tworzy sama postać lub umiejscowienie. Ostatni Batman, pozostałe postacie czy samo Gotham to już chyba wystarczy żeby mówić że coś jest w uniwersum. Chyba że wszyscy nagle się odnosicie do tych faz Marvela ale to chyba nie o to chodzi. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, LiŚciu napisał:

Nie rozumiem specjalnie tego gdy się pisze że coś jest w uniwersum lub nie jest w uniwersum. Uniwersum to chyba tworzy sama postać lub umiejscowienie. Ostatni Batman, pozostałe postacie czy samo Gotham to już chyba wystarczy żeby mówić że coś jest w uniwersum. Chyba że wszyscy nagle się odnosicie do tych faz Marvela ale to chyba nie o to chodzi. 

Tak chodzi o połączone ze sobą filmy. The Batman to swój własny twór i z niczym się nie łączy.

Osobiście mam na to wywalone. Z Marvela przykładowo byłem zainteresowany tylko Spiderem i totalnie mi zwisały losy Człowieka Żelazko w Far From Home, czy co tam się w tle działo.

Odnośnik do komentarza

Matt Reeves niech robi sobie swoją trylogię Batmana, bez wrzucania tam wątków z większego uniwersum. Tak jak zrobił Planetę Małp. 

Joker tak samo niech będzie osobnym bytem, ta informacja że film będzie musicalem trochę mnie podekscytowała. Coś innego 

 

A w tym upośledzonym uniwersum DC niech sobie Affleck funkcjonuje 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...