Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.12.2022 o 16:49, Kalel napisał:

nie do konca, Aquaman to ostatni film bez interwencji Gunna. Blue Beettle to będzie pierwszy film gdzie Gunn coś do powiedzenia miał.

 

No tak, hmmm.

 

Reset będzie i tak, Gunn pisze już scenariusz do filmu z młodym Supermonem.

Nie tyle może reset jako taki, ale nowa, osobna Ziemia.

 

Ja jakoś tracę zainteresowanie, zbyt duży zrobił się rozgardiasz i chaos.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jedną z zalet MCU była ciągłość. Nie trzeba było na nowo poznawać nowej wersji Iron Mana czy Thora. Tymczasem DCEU ma osobno drugiego już Batmana niepołączonego z drugim Jokerem, a żaden z nich nie jest połączony z "głównym" uniwersum, które zrobiło sobie soft-reboot Legionu Samobójców "bo tak", ma dwie wersje Justice League, trzy filmy przed premierą i już zostało zaorane. Także ten... chaos to mało powiedziane.

Odnośnik do komentarza

No i zrobi się to samo co w komiksach. Nowy czytelnik jak staje przed perspektywą wejścia w temat to ma przejebane. Ileś ziem, linii czasowych, postaci jednocześnie żywych i martwych. 

 

I podobnie jak w komiksach okazuje się, że one-shoty niepowiązane z jakimś jednym centralnym uniwersum to czasem najlepszy kierunek, co pokazał ostatni Joker czy Batman. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kilka przemyśleń na szybko:

 

- porównania nowych pozycji do Detektywa i Gry o Tron oraz spin-off Peacemakera sugerują, że DC będzie mieć więcej projektów z R, żeby odróżnić się od Marvela

 

- dobrze, że pozostają Elseworld i The Batman nie będzie w głównym uniwersum 

 

- nie wiem co myśleć o tym, że będą dwa osobne Batmany, ale fajnie, że pojawi się Damian Wayne 

 

- najbardziej cieszy mnie serial o Zielonych Latarniach 

 

- ciężko robić reset w DC skoro i tak trzeba oprzeć się na tych samych postaciach 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, LukeSpidey napisał:

 

#RestoreTheSynderVerse

 

Nie no już kurwa, ile można xD Znowu będą ładne obrazki i macho macho men bo Snyder nie rozumie postaci o których pisze filmy. I o ile lubię jego "trylogie" Supermana tak no było fajnie ale dajcie mi takiego prawdziwego Supermana a nie "a co by było gdyby Superman był zły!!!oneone"

Odnośnik do komentarza

Snyder miał przynajmniej jakiś pomysł na to uniwersum. Fakt, że nie do końca rozumiał niektóre postaci, ale nie zmienia to faktu, że w tej chwili mam większą ochotę obejrzeć zakończenie wizji Snydera, niż to co ogłosił Gunn w powyższym filmiku. 

 

Mam nadzieję, że ktoś w DC Comics pójdzie po rozum i pozwoli mu dokończyć historię na kartach komiksu w ramach jakieś elseworldu. 

Odnośnik do komentarza

Grupa fanów Snydera jest dosyć głośna, ale niezbyt liczna. Wizja Snydera nie robiła wyników finansowych, więc dlatego nie wróci. Swoją drogą gdyby Batman vs Superman wyszedł Snyderowi chociaż tak jak jego wersja Justice League (która była całkiem spoko, chociaż na pewno nie jakaś wybitna) to mogłoby to wyglądać zupełnie inaczej. Jednak tamten był tak fatalny, że już wtedy powinni zaorać całe Snyderverse 

 

Edit: Po przemyśleniu też coraz bardziej pasuje mi wizja Gunna. Oprócz serialu o Latarniach jestem bardzo ciekaw nowego Batmana. Skoro będzie relacja ojciec - syn to może by tak Batman był trochę starszy i dali by rolę Bale’owi. Tak, wiem że to prawie niemożliwe 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Snyder miał przynajmniej jakiś pomysł na to uniwersum. Fakt, że nie do końca rozumiał niektóre postaci, ale nie zmienia to faktu, że w tej chwili mam większą ochotę obejrzeć zakończenie wizji Snydera, niż to co ogłosił Gunn w powyższym filmiku. 

 

Mam nadzieję, że ktoś w DC Comics pójdzie po rozum i pozwoli mu dokończyć historię na kartach komiksu w ramach jakieś elseworldu. 

 

Jeśli mocno cię to interesuje, na necie jest zarys uniwersum Snydera. Part 2 i Part 3 JL, i chyba niektórzy ludzie zaczynaja go na własną rękę animować. Na pewno widziałem jeden klip 

 

Spoiler

z samobójczej misji Batmana, który wiedząc ze śmierć Lois sprawi ze Superman stanie się taki jak w Knightmare, próbuje ja uratować i nagrywa pożegnalny log pędząc Batmobilem.

 

 

o, mam

 

Spoiler

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...