Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekaw jestem czy wzorem Marvela i spajderów, Zodd i reszta dostaną jakiś czas ekranowy czy to tylko powycinane i przerobione fragmenty, a potem dublerzy w kostiumach?

Nie mam parcia na ten film. Keaton da radę ale jednak chciałem zobaczyć starego badassa, Thomasa.

WB władowało chyba masę kasy skoro nie zdecydowali się na cancela albo przynajmniej wywalenie Ezry. 

Zobaczymy co ugotowali. Może nawet będzie 7/10

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Mejm napisał:

Cos czuje, ze Batman z najlepszym logiem na klacie, bedzie takim samym wabikiem na starych dziadow jak palpatine w ostanich star warsach.

 

Jak zobaczyłem tego batmana to myślałem, że coś nie tak jest, jakoś krzywa maska, oko jakby opadało, ale usta jak Keatona. Najpierw maiłem hejtować, ale potem bylo wow wzieli prawdziwego batmana.

Odnośnik do komentarza

Po Endgame filmy Marvela mało mnie już interesują, obejrzałem i większość dla mnie kupsztale.

Za to z DC mam tak że pomimo świadomości że to średnie filmy to jakoś lubię tą ekipę. Gadot, Mommoa, Affleck czy do niedawna Cavill. Nawet na poczciwego the Rocka miło mi się patrzyło w Black Adam.

 

Mam nadzieję na 3godzinny seans :)

Odnośnik do komentarza

Burtonowski Gacek wywijący CGI fikołki wygląda po prostu śmiesznie :) I jeszcze ten klaun grający Flasha. Wygląda i tak lepiej niż się spodziewałem, ale po kupsztalu SM No Way Home nie dam się ponownie zwabić graniem na sentymencie. O dziwo najfajniejszą postacią może okazać się...Kara. 

Do nadrobienia kiedyś na Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Farmer napisał:

Ciekaw jestem czy wzorem Marvela i spajderów, Zodd i reszta dostaną jakiś czas ekranowy czy to tylko powycinane i przerobione fragmenty, a potem dublerzy w kostiumach?

 

Spoiler

z tego co spoilery to Zod jest dość podobny do tego z MoS i troche czasu filmowego ma. AFAIK to w tej wersji świata Zod zabił małego Clarka, dlatego Kara jest taka wkurwiona.Jego misja jest podobna do tej z MoS, tylko ze zamień na Karę. 

 

 

w ogóle, z tego co insajderzy mówią - zwiastun nie pokazał nic z aktu 3.

 

 

image.thumb.png.f4d37edd112197b183efb4c07d725a2d.png

 

 

siurek aż sam się podnosi, i to nie wstyd

Odnośnik do komentarza

Trochę nie rozumiem podejścia Warnera do resuscytacji DC. Kiedyś miałoby to biznesowy sens, ale ludzie chyba są już przejedzeni serialowymi filmami o superbohaterach, więc nie wróżę im wielkiego sukcesu.

Mogliby się skupić na rozwijaniu właśnie pojedynczych "uniwersów", jak robią to z Batmanem i Jokerem. To ich realistyczne podejście sprawdza się świetnie.

 

Ale może ich słupki w Excelu mówią co innego.

 

A Flasha z chęcią obejrzę. Może i jest zyebem w prawdziwym życiu, ale jego występ w JL oglądało mi się z przyjemnością, więc olewam cały hejt na aktora.

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

Ludzie w DC zobaczyli ile kasy zarabia Marvel i też chcą ugryźć kawałek tortu. Zaczęli za późno, zapomnieli o spójności, scenariusze były kiepskie i generalnie atmosfera wokół uniwersum zrobiła się taka, że przestali zarabiać tyle ile chcieli. Nowe otwarcie to szansa na przyciągnięcie do kin nowych ludzi. Równolegle będą robić filmy uznane przez krytyków i fanów za świetne jakościowo i dla starszego odbiorcy (Batman 2 i Joker 2).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...