Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Obejrzane. Solidne 7/10.

 

Ezra zaskakująco dobry w dwóch rolach. Choć momentami trochę przegadane pewne sceny. 

 

Affleckowy Batman to jednak jest sztosik i pierwsza scena z batmotorem gniecie mosznę. 

 

Generalnie jak ktoś zna komiksy to po prostu udanie przenieśli Flasha z kart komiksu. Z wszystkimi jego dobrymi i złymi cechami. 

 

Keaton błyszczy i jeśli komuś nie dygnie podczas scen z nim to trzeba się iść leczyć. Kara bardzo dobrze przedstawiona i ciekawe czy pociągną ją w solowym filmie. 

 

Końcowe hołdy dla innych aktorów zrealizowane bardzo dobrze (w tym jeden szczególnie, będziecie wiedzieć o kogo chodzi). 

 

Świata nie zmieni, ale nie ma lipy. W porównaniu do Gownoshazama 2 to jest przepaść. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja sobie pierdolnę marataonik dziś ale to co się dzieje na twitterze to kurestwo. Podobna sytuacja do tej z Hogwart's Legacy. Mianowicie - Ezra jest jaki jest, także dość duże kanały komiksowe na twitterze wrzucają sceny spoilerowe z Flasha na feedzie :/. Od 2 miesięcy unikam wszystkich spoilerów i chuj - jakieś konto wrzuciło sceny prosto z kina..

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Rudiok napisał:

 

W sumie to tylko w Speed Force było to kłujące CGI, więc można to zawsze zrzucić na karb "wizji artystycznej" :) Ale mimo wszystko zaleciało Królem Skorpionem. 


Tam i w scenie z dziećmi na początku. 

 

31 minut temu, Rudiok napisał:

A jedno cameo GOTY. 


Jak dla mnie to było kilka fajnych cameo, ale dwa najlepsze to 

Spoiler

Cage i Clooney

 Zastanawiam się, które z nich określasz jako to najlepsze

 

Moją opinię o Flashu wrzuciłem do tematu co ostatnio oglądałem, ale tu też muszę napisać, że ten film był naprawdę śmieszny. Kiedyś był z tego znany Marvel, ale teraz mogą się uczyć od DC tworzenia scen, które są naprawdę zabawne. 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Wróciłem i jestem kurwa zachwycony.

Świetny film, miliard fajnych cameo, dobre emocje.

A te 'chujowe' efekty ze speed force to imho był celowy zabieg, nie uwierzę, że nie byli w stanie tego zrobić fotorealistycznie mając budżet prawie 300 baniek zielonych dolanów.

Battfleck, Batman, Flash, Supergirl- wspaniałe kreacje.

Soundtrack też wspaniały, nawet closing credits wrzuciły ciarki, dziękuję Panie Muschietti za wspaniały seans.

 

8+/10.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

to ja mniej optymistycznie.

 

Mam wrażenie ze film jest nierówny momentami. I tak jakby brakowało właściwego rozwoju postaci (na czele z Supergirl - która była fajna!) Zaczyna się naprawdę fajnie, pierwsze 20-25 minut kocham z pasją. No i gdyby dalej zachowano ten ton to chyba bardziej bym kupił Flasha. Bo czasami jest śmieszno, czasami jest ciężko, a czasami jest... brzydko. 

 

3-/6

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...