Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po dzień mam recenzje przed oczami Banana z Neo+, jak mnie pamięć nie myli poleciały wtedy same dyszki a każda kartka ze stroną Okaryny była aż obślizgła od śliny, potem relacje z  kanału od żabojadów z satelity Jeux... coś tam i pierwsze pokazy, jennnnny co to była za orgia a jak wpadła w moje łapy przez dobry miesiąc na L4 nie dawałem oznak życia, odciąłem się od wszystkiego.Piękne czasy i chciałbym żeby BOTW choć trochę tak pozamiatała jak ongiś :)

Edytowane przez Oldboy
Odnośnik do komentarza

A ktoś jeszcze poważnie traktuje te pismo, i ogólnie je czyta. Bo jak na razie to wszystko zmierza do tego że ratują się czym popadnie bo im sprzedaż spada...

 

Ja kupuję raz w roku jak są jakieś wspominki albo recenzja gry która mnie strasznie jara. Numer z recką Zeldy na pewno kupię do kolekcji prasowej. Też ich nie lubię za stare czasy i podśmiechu.jki z konsolowców, ale fakty są takie że przetrwali 21 lat na trudnym rynku prasowym i odrobinka szacunku im się należy :)

Odnośnik do komentarza

 

A ktoś jeszcze poważnie traktuje te pismo, i ogólnie je czyta. Bo jak na razie to wszystko zmierza do tego że ratują się czym popadnie bo im sprzedaż spada...

 

Ja kupuję raz w roku jak są jakieś wspominki albo recenzja gry która mnie strasznie jara. Numer z recką Zeldy na pewno kupię do kolekcji prasowej. Też ich nie lubię za stare czasy i podśmiechu.jki z konsolowców, ale fakty są takie że przetrwali 21 lat na trudnym rynku prasowym i odrobinka szacunku im się należy :)

 

Nie no spoko rozumiem, choć ja osobiście szacunek do nich miałem do kiedy regularnie w CD-Action pisywał jeszcze Mr.Jedi, później jakoś zaczęło się wszystko sypać.

 

 

 

"Nowy" trailer. Zlepek starych materiałów plus pojedyncze nowe sceny. Wygląda f a j n i e.

 

C5JWAviVMAAy33A.jpg

 

Nowa jaszczurka.

Ciekawe czy będzie można na niej polatać...

Odnośnik do komentarza

Ja po dzień mam recenzje przed oczami Banana z Neo+, jak mnie pamięć nie myli poleciały wtedy same dyszki a każda kartka ze stroną Okaryny była aż obślizgła od śliny, potem relacje z  kanału od żabojadów z satelity Jeux... coś tam i pierwsze pokazy, jennnnny co to była za orgia a jak wpadła w moje łapy przez dobry miesiąc na L4 nie dawałem oznak życia, odciąłem się od wszystkiego.Piękne czasy i chciałbym żeby BOTW choć trochę tak pozamiatała jak ongiś :)

Z tego co pamiętam, OoT w Neo+ dostało same dyszki, tylko jedno "9" za muzykę. Na okładce był Sonic i logo Dreamcast, dobrze pamiętam? Tak się zaczytałem w empiku, że musiałem potem biec na przystanek, gdzie czekała na mnie rodzicielka, której obiecałem pomóc w przedświątecznych zakupach, i mało się nie wywaliłem na śniegu, bo sporo wtedy nasypało. Przez to spóźniliśmy się na autobus i było mi cholernie wstyd.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Trochę nowych oficjalnych screenów w dobrej jakości:

 

vRUgYYf.png

 

n3pN2jE.png

 

iKBVwK9.png

 

kLb1FYH.png

 

J3E0Fyk.png

 

rfyheF7.png

 

gaiz8n7.png

 

SqVm006.png

 

WOKBXBU.png

 

Wreszcie coś innego niż puste pola+wpisanie po skałach, którymi byliśmy katowani w dotychczasowych materiałach promocyjnych. Na tych zdjęciach gra wygląda moim zdaniem bardzo ładnie i ciekawie. No i jak pomyślę, że będę mógł grać w to na konsoli przenośnej to trochę michałek staje.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ja ta gra będzie dobra. Jak ja to czuje jezuuuuu. 92 na meta i goty tego roku

 

 

No fajnie by było co nie. Pierwsze 3 screeny, zwłaszcza trzeci z tą kulą pozwalają mi wierzyć, że będzie to coś więcej niż nieudany romans zeldy z dzisiejszymi standardami gier z otwartym światem.

 

SIĘ ZOBACZY.

Odnośnik do komentarza

a co ci ku,rwa mać zmieni jaką cyferkę wystawią recenzenci bożeeeeeeeee

W sumie nic, ale mam przeczucie, że to będzie przełom, więc jeśli mam dobre przeczucie to chciałbym po prostu, żeby gra została doceniona i trafiła na podium obok Ocaryny i któregoś Mariana Galaxego! To tyle, preorder złożony 13 stycznia :).

W tej generacji nie wyjdzie już żadna gra z średnią powyzej 95% tego jestem pewien, ale to jak mówi ragus wyje.bane w cyferki. Tylko tak chcialem się zabawić w wróżbite

Poprorokować chyba sobie można dla zabawy?

Odnośnik do komentarza

A czy któraś zelda nie została doceniona?

Mi tam się gierka podoba, tak jak wcześniej nie byłem przekonany tak ostatnie filmiki mnie przekonały i jeśli KiG nie spieprzy sprawy to za tydz w pt. odpalam Zelde miesiac pozniej Mario Karta a za 2 miechy disgaea wiec grania w cholere do wakacji bedzie .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...