Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

ciekawe po co nam bedzie motyl jezeli jaszczurka bedzie do eliksira

Tylko zgaduję, w zasadzie bardziej mam na myśli węże, w końcu posiadają jad, które będą pewnie nas atakować, gdy podejdziemy blisko, skoro pszczoły atakują.

mysle, ze z wezy pozyskamy jad do polania go na swoja bron w celu zatruwania przeciwnikow
Byłoby grubo! Przecież nie wszystko będzie do jedzenia, co Link upoluje? No chyba, że lubi wcinać motyle :). Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Tak to jest jak się podczas oglądania filmików patrzy tylko na grafikę, wtedy się nie dostrzega, że gra wręcz ocieka detalami! I nie mam na myśli animacji typu drapanie po nosie (U4), tylko detale w tym zaawansowanym silniku fizycznym, nad którym pracowali prawie rok, tak fizyka o którą ciagle prosicie w grach nowej generacji, więc nadeszła. Amen.

Nie macie serca.

Dostrzegam ironię, ale wrócimy do tematu po premierze, kto się śmieje ten się śmieje ostatni ;). Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Embargo na gry schodzi 1 marca, więc prawdopodobnie recenzje zobaczymy właśnie tego dnia.

 

Napalałem się jak szczerbaty na suchary przy premierach TP i SS, a w konsekwencji srogo się zawiodłem. Tutaj jakoś tak bez ciśnienia, chyba bardziej niż granie w Zeldę jara mnie granie w nią na nowym sprzęcie.

 

A nóż z takim zdrowym podejściem miło mnie ta odsłona zaskoczy. Jednakże na dzień dzisiejszy mocno się o nią obawiam.

 

EDIT

 

Inaczej, Zelda 2 marca, a 24 pierwsze wrażenia.

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Podobają mi się te czyste pudełka na konsolę, bez żadnych WARNING, USK, NO ZASILACZ, PEGI12. Już któryś raz widzę takie czyste pudła. Ale to pewnie amerykańskie wersje. Zobaczymy.

 

O Zeldzie się nie wypowiadam, czytam tylko wasze jaranka i obawy. Szkoda że recki tak późno.

Odnośnik do komentarza

Powiem wam chłopcy z Neo że strasznie mi brakuje tej gazetki. Właśnie teraz, jak wychodzi nowa konsola Nintendo wraz z Zeldą. Numer z Mario na okładce był świetny, trzymam go na wierzchu i czasem wspominam stare czasy. Jak myślicie, kto by zrecenzował Zeldę BOTW, Gulash, Kaxi a może Mielu?

 

Ciekawe też jak tym razem potraktuje Zeldę CDAction. Skyward dostał pół strony i 7/10 :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...