Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

3 Marca nie może nadejść szybciej. Przestałem grać w inne gierki aby jak największą chcicę mieć gdy dorwę się do Zeldy (tylko dlaczego 4-5 marca mam zjazd na uczelnie....jajo zniosę). Ahhh kusi ten Switch ale na razie zadowolę się wersją na Wii U (hold trzeba jakiś oddać). 

Odnośnik do komentarza

3 Marca nie może nadejść szybciej. Przestałem grać w inne gierki aby jak największą chcicę mieć gdy dorwę się do Zeldy (tylko dlaczego 4-5 marca mam zjazd na uczelnie....jajo zniosę). Ahhh kusi ten Switch ale na razie zadowolę się wersją na Wii U (hold trzeba jakiś oddać).

Podobnie, celowo głoduję od dłuższegooo czasu :).

Odnośnik do komentarza

ach gdybyście tylko mieli wtedy przy sobie switcha z zeldą :cool:

 

Ty (pipi)u, potrafisz jednym zdaniem tak nakręcić hajp, że palec sam leci w kierunku przycisku

 

41pLcm0.png

 

ach gdybyście tylko mieli wtedy przy sobie switcha z zeldą :cool:

 

Nawet jakbym miał Switcha przy sobie (punkt dla Ciebie, wiesz jak podkręcić hype) to mam same ćwiczenia, żadnych wykładów, więc na zajęciach nie pogram  :whyyy:

 

 

ja mam egzaminy, takze gorzej, ale na cwiczeniach grac? nie widze problemu :cool: my i tak mamy tylko zajecia z kompami, wiec nie prbolem coś odpalić, tym bardziej, że mamy gamingowe pcty i na każdym steam z mnogościa goty gier :banderas:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

 

We will risk a shuriken to the head from Nintendo’s ninja lawyers by saying that Zelda is everything you will have hoped for, and more, but we won’t be able to do a proper preview until tomorrow.

 

Metro.co.uk o zeldzie :dynia:

Odnośnik do komentarza

 

Z tego co pamiętam, OoT w Neo+ dostało same dyszki, tylko jedno "9" za muzykę. Na okładce był Sonic i logo Dreamcast, dobrze pamiętam? Tak się zaczytałem w empiku, że musiałem potem biec na przystanek, gdzie czekała na mnie rodzicielka, której obiecałem pomóc w przedświątecznych zakupach, i mało się nie wywaliłem na śniegu, bo sporo wtedy nasypało. Przez to spóźniliśmy się na autobus i było mi cholernie wstyd.

 

Nie udało się znaleźć historycznego numeru ale wygrzebałem inny znaczy gorszy.Te slogany na pierwszej okładce :banderas:  To samo tyczy sie ocen.

 

NaQQ25q.jpg

n682F5K.jpg

 

 

A co do Neo, zawsze szanowałem.

 

hv9QuWN.jpg

 

 

 

 

 

 

Spoilery z zeldy? Straszne.

Odkrywanie smaczków nie dzięki kolegom z forum, zawsze na propsie.Sprawdzone info i sorry za ostatni post ale poniósł mnie z lekka hype :D

 

 

O ile tego wydania "Gier Komputerowych" nie posiadam, tak tę recenzję czytałem - ten koleś "Gruby" pisał większość albo prawie wszystkie recki gier na N64 do tego pisma, które srało radośnie na N64 tekstami typu "Mario może wrócić do czyszczenia kibli" przy okazji zapowiedzi nie pamiętam już jakiej gry. Ciekawe czy taka polityka miała jakiś związek z faktem, że ten sam wydawca miał Oficjalny Polski PlayStation Magazyn czy jak to się tam nazywało. Aha, do recenzji wpakowali screeny pochodzące jeszcze z wersji beta gry...

 

Co do wolnego to jeszcze w styczniu zgłosiłem urlop na 3 marca, niestety kolega z pracy się rozchorował i tak jakby jeśli mnie też zabraknie, to generalnie zrobi się kiepsko. Jeśli kolega nie wyzdrowieje, a z zapalenia oskrzeli w tydzień się raczej nie wychodzi, to z urlopu 3 marca generalnie nici.

Odnośnik do komentarza

Taaa tymi screenami z bety udowodnili swoją rzetelność to był mój jedyny egzemplarz ze względu wiadomo na co.

A co do 3, ja już powoli rozkładam plan zajęć w pracy tak żeby od piątku mieć już wolne. A ile ? To się okaże jak bardzo będzie wciągać  :D

 

Edytowane przez Oldboy
Odnośnik do komentarza

 

 

Z tego co pamiętam, OoT w Neo+ dostało same dyszki, tylko jedno "9" za muzykę. Na okładce był Sonic i logo Dreamcast, dobrze pamiętam? Tak się zaczytałem w empiku, że musiałem potem biec na przystanek, gdzie czekała na mnie rodzicielka, której obiecałem pomóc w przedświątecznych zakupach, i mało się nie wywaliłem na śniegu, bo sporo wtedy nasypało. Przez to spóźniliśmy się na autobus i było mi cholernie wstyd.

 

Nie udało się znaleźć historycznego numeru ale wygrzebałem inny znaczy gorszy.Te slogany na pierwszej okładce :banderas:  To samo tyczy sie ocen.

 

NaQQ25q.jpg

n682F5K.jpg

 

 

A co do Neo, zawsze szanowałem.

 

hv9QuWN.jpg

 

 

 

 

 

 

Spoilery z zeldy? Straszne.

Odkrywanie smaczków nie dzięki kolegom z forum, zawsze na propsie.Sprawdzone info i sorry za ostatni post ale poniósł mnie z lekka hype :D

 

 

O ile tego wydania "Gier Komputerowych" nie posiadam, tak tę recenzję czytałem - ten koleś "Gruby" pisał większość albo prawie wszystkie recki gier na N64 do tego pisma, które srało radośnie na N64 tekstami typu "Mario może wrócić do czyszczenia kibli" przy okazji zapowiedzi nie pamiętam już jakiej gry. Ciekawe czy taka polityka miała jakiś związek z faktem, że ten sam wydawca miał Oficjalny Polski PlayStation Magazyn czy jak to się tam nazywało. Aha, do recenzji wpakowali screeny pochodzące jeszcze z wersji beta gry...

 

Co do wolnego to jeszcze w styczniu zgłosiłem urlop na 3 marca, niestety kolega z pracy się rozchorował i tak jakby jeśli mnie też zabraknie, to generalnie zrobi się kiepsko. Jeśli kolega nie wyzdrowieje, a z zapalenia oskrzeli w tydzień się raczej nie wychodzi, to z urlopu 3 marca generalnie nici.

 

Ja mam podobnie z tą różnicą że mnie chcą wypchnąć na urlop, bo mam 12 dni zaległego, a który oszczędzałem na cieplejsze dni. Ale że jeden kumpel poszedł na chorobowe, a drugi miał wypadek w pracy. To chyba kierownikowi nie uda się wypchnąć mnie na ten urlop. Zapowiedziałem za to w robocie, że w piątek za tydzień będę musiał wyjść wcześniej, więc tylko odbiorę paczki od kuriera, ogarnę mieszkanie i zasiadam przed konsolą. I nie ma mnie dla nikogo, wieczór należy do mnie i Zeldy...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...