Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam nadzieje, że jeśli xbox okaże się słabszy/silniejszy do tego stopnia, że różnica między multiplatformami będzie widoczna (jak przy ps2 i xboxie) to nie bedzie jakiegoś pierd.olenia sie z pogarszaniem grafiki tylko dlatego, ze jedna konsola jest słabsza, a gry muszą wyglądać tak samo na obu.

Odnośnik do komentarza

Gdzie informatycy co pisali ze na plycie nie zmiesci sie 8gb gddr?

 

Zdaję się że ja to pisałem i cały czas się zastanawiam jak to zrobili.

 

Wypłynęło jednak info że decyzja o dołożeniu kolejnych 4GB wyszła na początku roku... ja tam nie wiem ale w takim razie nie zostało to dobrze przetestowane, a biorąc pod uwagę że pamięć to część dość podatna na grzanie się... może być różnie z awaryjnością.

 

Kurde gram w Skajrima i czasami się zastanawiam jak Bethesda wygenerowala tak rozbudowany,klimatyczny na zaledwie 256mb. Wyobrażacie sobie jakie cuda będą robić na 8gb GDR5?

 

Ram tu nie ma nic do rzeczy, nie zrobią z 20x więcej pamięci adekwatnie 20x większego świata z powodu budżetu... aczkolwiek Bethesda może znowu przyoszczędzi na animatorach :P

 

Odnośnik do komentarza

Na bank nie biore na premiere. To raz.

 

Dwa. Mozecie tu wklejac te gify z renderow w okienku wielkosci smartfona ale dopoki nie przeczytam w jakims PE czy innym internecie PO PREMIERZE, ze to faktycznie tak wyglada jak OBIECYWALI to wezme za pare lat jak sie juz wysptrykaja z choroby wieku dzieciecego. Nie bedzie drugiego "we present you - resolution 1080p". Klamocow nie wspieram.

 

Trzy. Jesli okaze sie, ze ps4 smiga w 1080p to troche ku.rwa slabo po tym co nalgali o ps3. Nie sadzicie?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na bank nie biore na premiere. To raz.

 

Dwa. Mozecie tu wklejac te gify z renderow w okienku wielkosci smartfona ale dopoki nie przeczytam w jakims PE czy innym internecie PO PREMIERZE, ze to faktycznie tak wyglada jak OBIECYWALI to wezme za pare lat jak sie juz wysptrykaja z choroby wieku dzieciecego. Nie bedzie drugiego "we present you - resolution 1080p". Klamocow nie wspieram.

 

Trzy. Jesli okaze sie, ze ps4 smiga w 1080p to troche ku.rwa slabo po tym co nalgali o ps3. Nie sadzicie?

 

Co do dwójki - jak piszesz o Killzone, to przecież to demo było grane na scenie, to nie jest ściema jak z niesławnym trailerem KZ2.

 

 

Ja jestem zadowolony.

 

Launch title PS3

 

ResistanceFallOfMan01.jpg

 

 

5 lat potem:

 

002uvk.jpg

 

 

 

Launch title PS4

 

killzone-shadowfall-06.jpg

 

 

5 lat później.... ???  będzie epicko. Ja chcę Kratosa, Nathana, Ratcheta w glorii full hd.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Na bank nie biore na premiere. To raz.

 

Dwa. Mozecie tu wklejac te gify z renderow w okienku wielkosci smartfona ale dopoki nie przeczytam w jakims PE czy innym internecie PO PREMIERZE, ze to faktycznie tak wyglada jak OBIECYWALI to wezme za pare lat jak sie juz wysptrykaja z choroby wieku dzieciecego. Nie bedzie drugiego "we present you - resolution 1080p". Klamocow nie wspieram.

 

Trzy. Jesli okaze sie, ze ps4 smiga w 1080p to troche ku.rwa slabo po tym co nalgali o ps3. Nie sadzicie?

 

Czy idioci w koncu zrozumieja ze sony troche sie pospieszylo z tym 1080p i to jakies 6 lat po prostu mieli wizje ale bylo za wczesnie. Teraz jak konsola ma taka specyfikacje i mamy 2013 r a nie 2006 to chyba dotrze do was ze te gry juz beda tak wygladac.

Odnośnik do komentarza

 

Kto bierze na premiere?

Ja biorę na premiere gdyż mam dość niskiej rozdzielczości, aliasingu, klatkujących i korytarzowych gier nawet jeśli ps4 będzie kosztować 3000 złotych.

 

Nieśmiało zauważę, że mniej więcej te same nadzieje mieli ludzie przeskakując na obecną generację :). Jak developerzy będą lecieć w chooja, to wiesz. Jak pokazano tym razem (z nielicznymi wyjątkami), sama struktura gier nie rozwinęła się specjalnie. No bo w sumie to logiczne : nowa moc by mogła pewnie zaowocować ciekawymi rozwiązaniami przy obecnym wyglądzie gier. Dobrze, że nie mamy znowu przeskoku na nowy standard rozdzielczości (4K czy coś), bo znowu to by było priorytetem w zmianach.

Stunik : i przez to, że się pospieszyli biedacy, to mamy ich rozgrzeszać z czczych obietnic, a Ty masz ludzi nazywać idiotami ? Ogarnij się, takie zapowiedzi będą zawsze wytykane, o ile się nie spełnią.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Tej ale co mnie ku.rwa obchodzi, ze sony "sie pospieszylo" z 1080p? Mowili 7lat temu 1080p? Mowili. Jak teraz powiedza miliartP a okaze sie, ze "tylko" 1080 to za x lat powiesz, ze "no sony sie pospieszylo". Co za logika z du.py.

 

W ogole bylo jakies info o rozdzialce? Oby sie znow nie wychylili np. z 4k, ktorego nie dotrzymaja bo 90% wiary bedzie musiala wymienic tv xD

Odnośnik do komentarza

Ty sie spodziewales 1080p 120 fps przy takiej specyfikacji? Dobra mowili ale spojrz ze wtedy to brzmialo jak marzenie teraz sa konkrety przez konkretnych ludzi a nie marzycieli. Zreszta killzone to nie render bo grali w jakims show w tv a taka jakosc juz mi wystarczy. Jak wam grafika nie odpowiada to idzcie pograc na ps2 w san andreas i zobaczcie czy przez 7 lat sie cos zmienilo bo waszym zdaniem malo.

Odnośnik do komentarza

hehe

 

anyway:

2000 rok, ps2 launch title

tekken-tag-tournament.1143354.jpg

 

2013/14 launch title (?)

killzone-shadow-fall_helghast.png?w=558&

 

Wow, niesamowita przepasc jak na 14 lat!!!

JARAM SIE!!!

 

1985

marioss_0.jpg

1996

vf3-03.jpg

 

I co juz tak dobrze ps4 nie wyglada...?

Edytowane przez Dave Czezky
  • Plusik 2
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Koles nie kuma, ze skok miedzy snesem a psx byl niewiarygodny (3D). Miedzy psx a ps2 byl spooooory (pamietacie twarz snejka w mgs a w mgs2? no.). Miedzy ps2 a ps3 duzy.

 

Ale wszystko rozbija sie o nedzne PRowe pieprzenie, ktorego po ps3 mam serdecznie dosc. Na srodowym pokazie nie grali nawet na konsoli tylko na "pc zblizonym specyfikacja do ps4". Aha. Ale widac niektorym to wystarczy zeby juz uznac, ze bedzie uosom sprzet.

 

Zebym choc troche przestal miec sony za najgorsza klamiaca ku.rwe to na e3 powinni wyjsc na scene z plastikiem w rece, podpiac pod tv, podpiac pada, uruchomic os pokazujac przy okazji, ze potrzebowali az 8gb zeby menu sie nie zacinalo i odpalic demko KZ4. I to sie nazywa dopiero nazywa FAKT.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Na bank nie biore na premiere. To raz.

 

Dwa. Mozecie tu wklejac te gify z renderow w okienku wielkosci smartfona ale dopoki nie przeczytam w jakims PE czy innym internecie PO PREMIERZE, ze to faktycznie tak wyglada jak OBIECYWALI to wezme za pare lat jak sie juz wysptrykaja z choroby wieku dzieciecego. Nie bedzie drugiego "we present you - resolution 1080p". Klamocow nie wspieram.

 

Trzy. Jesli okaze sie, ze ps4 smiga w 1080p to troche ku.rwa slabo po tym co nalgali o ps3. Nie sadzicie?

 

O ja, wreszcie ktoś trzeźwo myślący. Podpisuję się pod tym obiema rękoma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...