Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

dwa kolejne killzony w drodze(vita+ps4) i mam dwie kolejne nadzieje, że choć jedna z nich będzie wreszcie miała fajną fabułę na miarę uniwersum. Pewnie znowu się rozczaruje i po raz kolejny twórcy zapomną o tym jak tragiczne losy ma rasa helgastów. Uniwersum i design wspaniały, vitowa to kwintesencja tego stylu, który dotychczas serwowali, shadow fall to zupełnie nowy pomysł...zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

jedynka na ps2 jeszcze miała znośną fabułę, potem to juz niestety serwowali nam holendrzy już tylko benchmarki graficzne z przerwą na genialne multi w K2

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

slide-6-1024.jpg?1368543217

slide-10-1024.jpg?1368543217

slide-11-1024.jpg?1368543217

 

 

 

Co wynika z tych obrazków ?

 

PS4 ma jeszcze mnóstwo mocy do wykorzystania. Shadow Fall wykorzystuje połowę RAM i nie ma optymalizacji za grosz, do tego w finalnej wersji użyją lepszego AA.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Porównanie modelu snajpera z KZ3 vs K:SF....to tylko pokazuje to co każdy wie...przeskok pomiędzy tymi generacjami konsol nigdy nie był tak mały jak ten jaki dokona się pomiędzy ps3 a ps4. Oby przynajmniej na nowej generacji gry trzymały stały framerate,miały dobre AA i chodziły w tym 1080p.

 

7ItLEzI.jpg

 

iIFZnTAeJzuGh.jpeg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

A czy taki ogromny był na początku obecnej generacji gdy był przeskok z Xboxa/PS2 na Xboksa360/PS3? Dopiero teraz po poznaniu maszyn można pokazać praktycznie maximum ich możliwości. Tak samo będzie z PS4. Teraz sie dziwimy jaki mały przeskok, a pod koniec generacji będziemy pisać jak to genialnie wygląda względem początku generacji. ;)

Przecież GoW2 na PS2 wyglądał fenomenalnie, powiedziałbym nawet, że czasem ładniej od startowych tytułów na obecną generację. 

Odnośnik do komentarza

Porównanie modelu snajpera z KZ3 vs K:SF....to tylko pokazuje to co każdy wie...przeskok pomiędzy tymi generacjami konsol nigdy nie był tak mały jak ten jaki dokona się pomiędzy ps3 a ps4. Oby przynajmniej na nowej generacji gry trzymały stały framerate,miały dobre AA i chodziły w tym 1080p.

 

7ItLEzI.jpg

 

iIFZnTAeJzuGh.jpeg

 

I mówisz tak patrząc tylko na modele postaci? Te z Shadow Fall mają 40k polygonów, a z K3 10k, ale tego nie widać :P

 

Porównaj sobie ogół Killzone z PS3 do Killzone z PS4 (taki trochę z dupy filmik):

 

 

I miej na uwadze, że na PS4 będą mogli zrobić większe poziomy (o czym już w jakimś wywiadzie czytałem, że tak w Shadow Fall będzie), wrzucić więcej przeciwników na ekran, dodać te różne bajery typu odbicia w czasie rzeczywistym czy więcej lepszych efektów cząsteczkowych itp.

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja wiem, że będzie ładniej ale dalej to dla mnie z tego co pokazują kosmetyka. Jeszcze żaden engine nowej generacji nie chwycił mnie za jaja. Nie jest to wina Sony czy GG, po prostu przez te 7 lat technologia zaliczyła mega spowolnienie i już nie mamy takich czasów jak np w erze psx gdzie podczas jej panowania pc'ty dostały "akceleratory graficzne" czy w czasie ery ps2 gdzie pc zaczęło wchodzić mocno w hd-gaming.

 

Ja zawsze powtarzam - liczy się to co na ekranie, nie insteresuje mnie czy jak chłopek sika to jest to skrypt czy tor lotu jego moczu liczy mega algorytm wykorzystujący prawie 8gb ramu ps4...

 

GoW2 na ps2 wyglądał rewelacyjnie ale nie zgodzę się z tym, że tytuły startowe ps3/x360 nie było wybitnie lepsze....może jak się takiego motorstorm albo resisntance puszczało na kineskopowcu i na kineskopowcu obok szalał duch sparty na ps2 to nie było dużej różnicy. Ale gdy już odpalało się grę tak jak powinno odpalać się gry odchodzącej teraz generacji czyli w hd to róźnica była ogromna

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Samo przejście w erę HD z SD to był dla mnie milowy przeskok. Nie zapomnę jak kumpel pokazał mi w 2007 Heavenly Sword (to było chyba jedno z pierwszych demek na raczkującym wtedy PSN). Potem z podkulonym ogonem odpaliłem sobie God of War II...

 

Motorstorm to już była kompletna miazga, pod warunkiem, że dysponowało się odpowiednim odbiornikiem i nagłośnieniem.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

Może i tutaj faktycznie nie widać aż takiej różnicy, ale jednak przeskok na Full HD będzie zauważalny. Oprócz tego, zobaczycie co będzie za dwa-trzy lata, gry pod względem graficznym zaczną miażdżyć. Analogicznie, jak na current-genach. Póki nie wyszło pierwsze Uncharted i pierwsze Gearsy, to też ludzie kręcili głowami widząc Perfect Darka, czy Resistance: Fall of Man. A co mamy teraz? Przepaść.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

tak dla rozluźnienia

 

alwayssunnyballmer.gif

genialne  :)

 

Z plotek na NG wynika że największe pierdolnięcie roku, czyli 21 maja będzie tylko ''Teaserem''  przed E3 które jest 2tygodnie później, więc obstawiam że będzie jak u $oniacza, pokaz pada, kabla, 3 gier i społecznościowego syfu, główne danie na E3.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to największe p roku, ale jakoś nie czuć takiego parcia jak w przypadku PS Experience w lutym (tam była cała armia gifów). Myślę, że Sony wygrało w rywalizacji teaser'ów, bo jednak nikt nie spodziewał się że tak wcześnie ujawnią info o PS4, a teraz już odbija się to na konferencji MS 21 maja, gdzie wiadomo że pokażą następce Xboxa.

Świat i tak czeka już na E3, więc jakby MS sobie to w ogóle odpuścił, to niewiele różnicy by to zrobiło...

... choć w sumie to robi sobie takie lajtowe spotkanie w namiocie, kiełbaski może będą i stragany z koszulkami :mocking:

 

Trochę żałuję, że Nintendo nie będzie na E3, przynajmniej byłaby jakaś odskocznia chwilowa, a tak E3 będzie zdominowane przez MS i Sony, a w necie sheetstormu nie będzie końca. No i liczę, że na E3 będą dokładne daty premiery obu konsol nowej generacji, i nikt nie zwinie się z tym na TGS czy coś w ten deseń.

Edytowane przez Mendrek
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...