Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Czemu ma mnie obchodzić przy kupnie konsoli to ,że pół roku wcześniej przez kilkanaście dni był dyskutowany pomysł o blokowaniu uzywek?

 

może dlatego że jak już kupisz konsole to MS znowu może wyskoczyć z tym pomysłem, i wtedy obudzisz sie z ręką w nocniku

 

 

naprawde tak bardzo daliście sobie zamydlić oczy że nie widzicie tego co MS probował zrobić? wierzycie że już nigdy nie spróbuje? wierzycie że nie sprobuje jeszcze w okresie obecnej generacji (XO)? 

 

jeśli tak to bardzo musicie ich kochać, jak człowiek kocha to wszystko zniesie

 

Oczywiście, że MS może wyskoczyć z takim pomysłem-podobnie jak Sony-wiesz to ta firma która się deklarowała-"nigdy nie zgodzimy się na passy" czy też  "nigdy nie zgodzimy się na płatny online".

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

To jak się nie da tego Kinecta "wykasować" z zestawu to powinni zrobić 2 bundle XONE:

 

-pierwszy: XONE+KINECT(tak jak jest teraz)

- i drugą bardziej wypasioną wersje,xone+kinect+headset

Edytowane przez Szprota
Odnośnik do komentarza

wybaczcie że kopiuje posta z CW ale tam przemkną on bez odzewu, a chce opisać sytuacje która nie zależy od hejtu na daną konsole, jest to tekst który nie zależy od konkretnego nexgena, ma poprostu opisać sytuacje na nowe konsole

cytat [mój]

"w jakimś newsie (chyba w wypowiedzi cliffa bleszinskiego) było napisane że że przesiadka na cyfrową dystrybucje jest w zamyśle obu gigantów - oczywiście skupienie się na cyfrowych wersjach pociąga za sobą to co jest na steamie - czyli gra przypisana do konta i brak możliwości odsprzedania (chyba że by zakładac konta na każdą gre osobno..)  brzmi to słabo, ale w tym tekście padło zdanie "rynek zaleją gry z wyciętym contentem sprzedawanym jako DLC żeby wyrwać więcej kasy, jednak wersje cyfrowe będą tańsze i będą miały wbudowane DLC"

i na to jestem w stanie przystać - jeśli pudełkowa pocięta nówka będzie kosztować 200-250zł, a wersja cyfrowa będzie za 100-120-150zł i będzie miała odrazu wliczone DLC to ja bardzo chętnie kupie wersje cyfrową, nawet mimo że nie moge sie jej pozbyć.

powtarzam - w takiej sytuacji cyfrowa wersja to świetny pomysł!

 

problem w tym że obecnie na current genach cyfrowe gry są o wiele droższe niż pudełkowe w sklepach (239-269zł , a w sklepach 179-199zł) co jest absurdem i sytuacją nie do zniesienia

jednak gdyby rzeczywiście wersje cyfrowe były tańsza (w końcu masa kosztów i pośredników odpada) to chętnie bym je kupował

 

powiem więcej - jeśli na nextgenach pudełkowce będą w cenach jak teraz, ale cyfrowe wersje będą tańsze to napewno wiele gier kupie cyfrowo

gdyby doszły do tego promocje chociaż w połowie tak dobre jak na steamie to z radością przejde na cyfrowe wersje gier

 

jadnak jak wszyscy wiemy narazie wersje cyfrowe są absurdalnie drogie i nikt o zdrowych zmysłach ich nie kupi (chyba że ze składki, co tez jest wypaczeniem tego systemu)"

 

powiem że nigdy nie kupiłem "zwykłego preordera" i to z jednego powodu - nie chciałem się ograniczać do jednego sklepu, nie chciałem być uzależniony od jego dostaw. Mam to szczęście że mieszkam w warszawie i zawsze mam do wyboru kilka sklepów do których można podjechać i kupic gre 2-3 dni przed premierą....

i tak właśnie dziele gry - na te które musze mieć na premiere, i na te które mogę kupić jak potanieją,  z czego dotychczas te które chciałem kupić na premierę, to tak naprawdę kupowałem kilka dni przed premierą, i jak narazie ten system sie sprawdza, kupiłem już wiele gier kilka dni przed premierą (głównie w ultimie), a jedyne preordery jakie złożyłem to było na BF3 i TLOU - oba w ultimie, z czego BF3 kupilem 4 dni przed premikerą, a TLOU 3 dni przed premierą, oba wiedziałem ze w tym sklepie można dorwać i osobiście pojechałem tam i kupiłem (preordera na TLOU złożyłem w tramwaju jadąc do sklepu - bo typek powiedział że nie sprzeda mi gry [mają bezwzględny zakaz] jeśli nie złoże preordera -więc jadąc tramwajem do sklepu szybko złożyłem preordera i kupiłem gre w środę, gdzie premiera jak zwykle była w piątek)

 

rozpisuje się i wprowadzam nudę - wiem, i przepraszam...

zmierzam do tego że bardzo chętnie kupował bym NIEKTÓRE gry na premiere w wersji cyfrowej gdyby była tańsza od pudełkowej i zawierała w sobie DLC (ponieważ nie moża jej sprzedać)

 

cały ten tekst dotyczy obu platform i nie ma na celu nikogo obrazić, chce tylko pokazać że są sytuacje gdy gracz z przyjemnością kupi wersję cyfrową jeśli ta będzie w rozsądnej cenie (a nie 239)

i to jest dobra droga by wprowadzić dystrybucję cyfrową zamiast pudełkowej, a nie to co próbowało robić MS w ostatnich tygodniach

 

pozdrawiam, i wszyscy prawdziwi gracze - łączmy się przeciw wyzyskowi korporacji. nasze hobby nigdy nie było tanie, ale są pewne granice

no przecież to jest proste jak drut. Dają cyfrową gre za 120 zł z dlc, wszyscy przechodzą na cyfrową dystrubucje. Dają w takiej samej lub wyższej kwocie, wszyscy zostają przy płytach. Widać żaden korporacyjny kretyn tego nie ogarnia

Odnośnik do komentarza

Jak w zestawie jest kinect (który ma być odpowiedzialny za komunikację głosową) to po grzyba mieli by dodawać jeszcze headset :whistling:

 

 

Już sobie wyobrazam ta komunikacje głosowa za pomocą Kinecta. Głosy z gry+ mowa gracza= jeden wielki chaos po drugiej stronie

 

I własnie dlatego powinni dodawać headset do zestawu.

Rozmawiałem niedawno z ziomkiem który gadał do kinekta i ledwo go rozumiałem.

Przez oryginalny headset głos jest bardzo wyraźny i słychać nawet barwę, a na PSN jednak każdy skrzeczy.

Odnośnik do komentarza

Przypominam, że mamy do czynienia z rocket science. Kinect ma mikrofon kierunkowy, który rejestruje szept z odległości 10 metrów. Xbox pozbywa się szumów i dźwięków nie pochodzących ze źródła (a więc z głośników) i nie mam żadnego problemu przy grze multi.

 

A tak na serio, to zgadzam się, że Szprotą, że fajnie byłoby dostać bundle packa z headsetem. Zamiast pierdół jak daje Big N (typu podstawka pod konsole itp.) taki zestaw miałby rację bytu. Standardowo kosztowałby 50$/euro więcej, ale gdyby dorzucili jeszcze coś (podstawkę pod konsole...), to nie zastanawiałbym się. Wydatek rzędu 2200 zł na sprzęt starczający na lata, to nie są duże pieniądze. Przypominam o tym wszystkim, którzy wymieniają komórki co pół roku.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

no i taka ciekawostka, podobno family sharing (do 10 osób) będzie jak zapowiadali wcześniej :)

There was no time limit, it was as we described. Team still investing in more digital features over time.

 https://mobile.twitter.com/aarongreenberg/statuses/348125219019436033

 

raczej nie będzie tego bo to by wymagało logowania się co 24h lub 1h z którego MS się wycofał. 

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

To w końcu ten wymóg logowania się jednorazowo w cyklu doby został oficjalnie wycofany czy nie?

 

Tak oficjalnie. Wejdz sobie na xbox wire i jest tam stosowane oswiadczenie

 

 

 

Last week at E3, the excitement, creativity and future of our industry was on display for a global audience.
 
For us, the future comes in the form of Xbox One, a system designed to be the best place to play games this year and for many years to come. As is our heritage with Xbox, we designed a system that could take full advantage of advances in technology in order to deliver a breakthrough in game play and entertainment. We imagined a new set of benefits such as easier roaming, family sharing, and new ways to try and buy games. We believe in the benefits of a connected, digital future. 
 
Since unveiling our plans for Xbox One, my team and I have heard directly from many of you, read your comments and listened to your feedback. I would like to take the opportunity today to thank you for your assistance in helping us to reshape the future of Xbox One. 
 
You told us how much you loved the flexibility you have today with games delivered on disc. The ability to lend, share, and resell these games at your discretion is of incredible importance to you. Also important to you is the freedom to play offline, for any length of time, anywhere in the world.
 
So, today I am announcing the following changes to Xbox One and how you can play, share, lend, and resell your games exactly as you do today on Xbox 360. Here is what that means:
 
An internet connection will not be required to play offline Xbox One games – After a one-time system set-up with a new Xbox One, you can play any disc based game without ever connecting online again. There is no 24 hour connection requirement and you can take your Xbox One anywhere you want and play your games, just like on Xbox 360.
 
Trade-in, lend, resell, gift, and rent disc based games just like you do today – There will be no limitations to using and sharing games, it will work just as it does today on Xbox 360.
 
In addition to buying a disc from a retailer, you can also download games from Xbox Live on day of release. If you choose to download your games, you will be able to play them offline just like you do today. Xbox One games will be playable on any Xbox One console -- there will be no regional restrictions. 
 
These changes will impact some of the scenarios we previously announced for Xbox One. The sharing of games will work as it does today, you will simply share the disc. Downloaded titles cannot be shared or resold. Also, similar to today, playing disc based games will require that the disc be in the tray. 
 
We appreciate your passion, support and willingness to challenge the assumptions of digital licensing and connectivity. While we believe that the majority of people will play games online and access the cloud for both games and entertainment, we will give consumers the choice of both physical and digital content. We have listened and we have heard loud and clear from your feedback that you want the best of both worlds.
 
Thank you again for your candid feedback. Our team remains committed to listening, taking feedback and delivering a great product for you later this year.
 
Edytowane przez Szprota
Odnośnik do komentarza

Zadna presja tlumu tylko Gamestop i inni sprzedawcy konsol zagrozili ze jak zablokuja uzywki i wprowadza cyfrowa licencje to bardziej skupia sie na PS4 jako ze traktuja obie konsole jako 'inwestycje'. Prosta zasada, chcecie sprzedawac konsole w naszych sklepach? Dajcie nam sprzedawac gry. A jak nie to do widzenia i idziemy do konkurencji ktora takich 'ficzerow' nie ma. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...