Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, ile milionów kuponów popsuła Algieria.

Jestem cegiełką w tej ścianie płaczu [*]

 

Na szczęście zaraz się odkuję kolejnym kuponem, który MUSI wejść. O ile Argentyna i Holandia nie zrobią takiej obory jak wczoraj dojczland, Belgia i Stany będą grały tak jak w grupach, a sędziowie nie dostaną w łapę za pchanie Brazylii za wszelką cenę  :nea:

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj jeden z hiciorów tej fazy. Messi kontra Shaqiri, czyli dwa genialne lewonożne motorki o najniższych środkach ciężkości w historii piłki. Tym razem chyba zamienią się typowymi pozycjami - Shaqiri wypadł fantastycznie jako, powiedzmy, "dziesiątka" w środku boiska, zdobywając drugiego dla kadry hat-tricka. Tymczasem wobec kontuzji Aguero wszyscy spodziewają się, że Argentyna wykorzysta Lavezziego na boku - zapewne lewym, by na prawym grał Messi.

 

W meczu z Hondurasem w końcu zagrał Fabian Schaer i, niespodzianka, rządził, ale Honduras to jednak był jeden z kilku autentycznych cieniasów, a pewne problemy i tak potrafił zrobić (choć prawie wyłącznie w momencie, gdy wynik był przesądzony). Niski drybler Messi może być znacznie trudniejszym rywalem dla Schaera, aczkolwiek jeśli zagra na prawej, jego pojedynki z Roberto Rodriguezem będą kolejnym elektryzującym starciem tego meczu.

 

Wrażliwymi punktami Szwajcarów wydają mi się jednak ciągle Lichtsteiner i Behrami. Argentyna w podstawowym składzie powinna być solidniejszą w obronie ekipą na boisku, ale raczej będzie miała większe zamiary niż tylko bronić (pewnie: bronić i kopać do Messiego, ale zawsze), więc w tym meczu powinniśmy uniknąć 90 minut klinczu jak w kilku poprzednich.

Odnośnik do komentarza

Wszelakie Ghany już odpadły, teraz raczej już w stawce są tylko ekipy, które są bardzo ostrożne. Poza Szwajcarią. Teoretycznie to więc ostatnia okazja, żeby zobaczyć konkretną ilość goli w meczu, ale to zależy, komu pierwszemu wpadnie, jak nikomu nie wpadnie to pewnie Argentyna nie będzie się denerwować, będą liczyć na większe zmęczenie rywala.

Odnośnik do komentarza

Coś czuję, że to będzie najnudniejszy mecz tej fazy rozgrywek. W grupach obie drużyny grały straszliwą padakę, mimo kompletu punktów Argentyny i awansu Szwajcarii, w ich grze nie poruszyło mnie totalnie nic. W sumie to cieszyłbym się z awansu Szwajców, bo założyłem się z ojcem o stówkę, że Holandia zajdzie dalej niż Argentyna w tych mistrzostwach, ale ogólnie ich nie lubię, na meczach fazy grupowej obu drużyn przysypiałem.

Odnośnik do komentarza

zazwyczaj wkurza mnie to czepianie się wymowy nazwisk, ale jak Babiarz nazwał trenera Argentyny, Sabellę - Sabezią, to parskłem gromko :D

 

co on tam w ogóle robi w tym studiu, niech idzie lepiej komentować to swoje łyżwiarstwo figurowe. Piechniczek też dałby se siana, wczoraj był 2 razy, a nie słucha się go przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...