Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak zwykle też  czekam. Ale nie mam jakiegoś ciśnienia że już muszę mieć. Mam nadzieję że dojdzie. Nic mnie te parę dni nie zbawi. Chyba teksty się nie przedawnieją. Zazwyczaj i tak nie kupuję gier na premierę, a połowa czasopisma jest okołogrowa. Przynajmniej nie muszę latać do Polski co miesiąc żeby kupić swój numer. Póki co czytam w pdf choć to wiadomo nie to samo. Po zapowiedzi nowego numeru od razu zerkam na stronę pixela czy jest już egzemplarz do ściągnięcia.

Ostatnimi czasy i tak recenzje zostawiam na koniec. Najpierw początek,  potem felietony i listy i wracam do recenzji. Na koniec nuda w postaci filmów netflixa.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.07.2020 o 15:56, Perez napisał:

 

Dopytuje :). W sensie na razie dostalem potwierdzenie tego co i Ty, ale jeszcze czekam na info, czy to kwestie jakies ksiegowe, czy techniczne.

 

zakładam więc że nie ma rozwiązania tego problemu

 

przyznam że to jest chore że ani nie mogę zrezygnować z prenumeraty i uzyskać zwrot pieniędzy ani zamienić, bo dwie inne prenumeraty tak załatwiłem

 

chyba moja przygoda z PSXE po tej prenumeracie sie skończy, jeszcze na dodatek te problemy z wysyłką o której mowa od paru stron... 

Odnośnik do komentarza

Prenumeratę dostarcza na pocztę drukarnia i tu były ostatnio problemy i się zrobił lag z tą wysyłką w środę. 

 

Dopytałem co i jak, no i docelowo to wygląda tak:

a) wysyłka z poczty (dzień nadania) powinna być realizowana w poniedziałki - jeśli jest później, to po prostu coś nawaliło w logistyce w drukarni

b) dostawa to faktycznie D+4 - powód prozaiczny - dostawa marketingowa pozwala nieco zaoszczędzić w stosunku do listu ekonomicznego

 

Tym samym przy wysyłce w poniedziałek numer powinien dotrzeć najpóźniej do piątku (4. dzień roboczy od nadania), aczkolwiek jak sami widzicie czasami jest szybciej. Obsuwy to najczęściej kwestia opóźnienia w dostawie na pocztę.

Odnośnik do komentarza

Czyli wychodzi na to, że dalej prenumeratorzy będą dostawać pismo losowo. Poza tym niezłe muszą mieć opóźnienia, skoro niektórzy czekają po dwa tygodnie. Wszystko można zrozumieć, no ale bez przesady. Poza tym, zawsze jak miałem jakieś prenumeraty, to dostawałem je wcześniej, niż były dostępne detalicznie. Sprzedawca/wydawca dostawał pieniądze za rok z góry, a klient był traktowany priorytetowo. Tak to powinno wg mnie wyglądać.

Tak czy siak, powinniście ich cisnąć o szybszą wysyłkę i brak poślizgów, bo będziecie tracić klientów i pieniądze z góry. Co z tego, że niby wiadomo o co chodzi i jaka jest przyczyna jeśli i tak nic się nie zmieni :dunno:

Edytowane przez Luqat
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
9 minut temu, marbel007 napisał:

U mnie też dziś już jest. W dniu premiery kioskowej - i to rozumiem. Na karteczce dalej przesyłka marketingowa D+4 a o dziwo data nadania 25.08.

 

Czyli data nadania się zgadza zgodnie z tym, co dała znać drukarnia (był wtorek, bo nieco później oddawaliśmy jedną składkę). Natomiast to D+4 będzie, ale to 4 to teoretycznie maksymalny czas dostawy, równie dobrze numer może dojść na drugi dzień po nadaniu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...