Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem dopiero dzisiaj. Data nadania 25/08 więc niby zgodnie z zapowiedzią, ale to w niczym akurat nie pomogło.

W dniu 27.08.2020 o 20:43, Perez napisał:

Natomiast to D+4 będzie, ale to 4 to teoretycznie maksymalny czas dostawy, równie dobrze numer może dojść na drugi dzień po nadaniu. 

Skoro jest D+4 to nie powinno być tak aby ten czwarty dzień był dniem premiery? No bo jakbym nie liczył to jest to albo dwa dni po premierze (29/08), albo cztery dni czyli dzisiaj, bo akurat weekend (jak chyba zawsze).

Odnośnik do komentarza

Ciezko to zaplanowac. Przy D+4 to pismo powinno sie ukazac w poniedzialek, a to znowu rodzi problem w terminach, bo wyszloby prawie 2 tygodnie po zamknieciu numeru (ogolnie przy prasie trudno o efekt swiezosci, ale 2 tygodnie to juz troche przepasc). 

 

Druga rzecz - teraz np. wysylka byla dzien pozniej, bo przesuwalismy jedna skladke, a za miesiac moze byc juz normalnie i wtedy pismo do piatku powinno dotrzec, tylko takie wachlowanie data wydawnicza co miesiac to robi sporo zamieszania. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wygląda na to, że jest gorzej niż miało być.

 

W dniu 18.09.2020 o 10:10, Perez napisał:

Prenumerata - wysyłka 22.09 (wtorek)

 

Numer przyszedł dopiero dzisiaj, a był wysłany 23/09. 5 dni po premierze kioskowej to tak trochę słabo muszę przyznać.

Już pomijam fakt, że przyszedł zgięty.

Odnośnik do komentarza

No niestety, powtórzę to już któryś raz, ale to najsłabiej działająca prenumerata, jaką kiedykolwiek miałem. Zastanawianie się "czy przyjdzie", "kiedy przyjdzie", "czy listonosz znów podepta" to chyba nie w 2020.

 

To tak jakby mnie kumpel poprosił o 10 zł miesięcznie za to żeby raz w miesiącu przyjść do mnie określonego dnia i się pokazać, a potem by miał na to wyje.bane i ciągle wymyślał różne powody czemu się spóźnia albo go nie ma. 

Odnośnik do komentarza

Pany, żeby była jasność - jak najbardziej te zgłoszenia czytam, już przed weekendem sygnalizowałem ponownie Rogerowi co się dzieje (zresztą on sam też na forum zagląda), wiem, że on już temat naświetlił wydawcy. Mam nadzieję, że coś się w tej kwestii wyjaśni, bo nie ma co ukrywać, że wygląda to słabo. 

 

@LeifErikson niestety nie da się wysyłać wcześniej :(. Obecnie to wygląda tak, że numer oddajemy do druku we wtorki, potem jest cały proces druku i oprawa i drukarnia dostarcza nadział na pocztę w poniedziałek. Problemy pojawiają się, gdy chcemy być jak najbardziej aktualni i przesuwamy pojedyncze składki. Teraz tak było m.in. ze względu na Mafię, żebyśmy mieli czas ją ograć. Plus - mamy reckę, minus - w drukarni ten cały proces się przesuwa i teraz jak widzę nawet bardziej, niż zakładałem, bo myślałem, że na wtorek się wyrobią, a wyszła środa. 

 

@dee opóźnianie premiery też mija się nieco z celem, bo prasa i tak ma pod górkę z terminowością, a jak jeszcze to zaczniemy przesuwać to w ogóle. Np. w tym konkretnym miesiącu miałbyś tak, że numer zamknęliśmy 15.09, ale doliczając przesunięta składkę i wysyłkę prenumeraty w środę 23.09, to żeby być pewnym, że prenumeratorzy dostaną wydanie wcześniej, to do kiosków powinno trafić tak gdzieś... jutro, czyli 2 tygodnie po oddaniu materiałów. 

Odnośnik do komentarza

No to wygląda na to, że faktycznie jedyną sensowną opcją jest wysyłka priorytetem.

 

Szkoda, że tak to wygląda, bo podczas akcji-mobilizacji w marcu zapewne sporo nowych czytelników na premkę się skusiło i wydaje mi się, że w obecnej sytuacji wydawnictwo powinno stanąć na głowie, żeby tych ludzi nie zniechęcić i żeby przedłużyli, gdy przyjdzie na to pora. W obecnej sytuacji może być tak, że jakaś część tych zmotywowanych w marcu, drugi raz już nie sięgnie do portfela w przyszłym roku. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Bzduras napisał:

Rozważajcie, nawet w tym momencie jestem w stanie dopłacić do szybszej wysyłki jeżeli zagwarantuje mi to numer po tych dwóch-trzech dniach od nadania, bo obecnie deklarowane jest D+2, a wychodzi D+7-8.

Oni to ślą jako marketingowa a to jest d+4

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.