Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

W podstawowej wersji na poprzedniej generacji wiara oraz moc błyskawic były mocarne. Doszło do tego, że co kilka łatek były znacząco osłabiane. Generalnie fajnie, że w SotFS pozmieniano tak wiele (przedmioty, rozstawienie przeciwników).
Dzięki temu nawet weterani DkS II mogli być zaskoczeni. Tak jak napisał messer stronę temu - początkowo drewno (szczególnie jak DkS III się ukończyło), ale w ostatecznym rozrachunku gra się w to niezwykle miodnie.

 

Odnośnik do komentarza

Wyśmieją jak zawsze, ale jak dla mnie casuala, Scholar jest przyjemniejszy pod względem żmudności głównie z jednego względu - jest sporo tych przywołań NPC nawalonych. A jak wiadomo, prawdziwy gracz pokonuje bossów z summonami. Normalne potwory jednak zazwyczaj są znacznie słabsze/wolniejsze/mniejszy mają zasięg i pokonanie nawet większych skupisk to nie to samo, co niektórzy bossowie, jak się nie zagapisz i ewentualnie powyciągasz w niewielkich grupkach zamiast lecieć w środek między wszystkie, to pokonasz. Chyba. Zależy jak kto gra, odpowiednie postaci będą np. męczyć się pewnie w Shrine of Amana itd. Mi było łatwiej.

 

Ogólnie nie widzę powodów by nie grać w najnowszą wersję, zatem Scholar.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem 2 i jedno DLC na PC grając typowo pod siłe , jako że teraz w promocji było DS2 scholar kupiłem wersje na ps4 i rozpoczynam grę typowo pod dex. Jest w okolicach początku gry szansa na zdobycie jakiegoś dobrego oręża pod DEX?                                                        

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem. Najbardziej frustrująca w tej grze jest jakoś pierwsza połowa, później jak się przypakuje postać i broń gra się bardzo przyjemnie. Od razu łyknąłem też Iron Kinga (Fume Knight - kozak walka). W Ivory zebrałem wszystkich rycerzy i próbuję naklepać króla. Bitwa dość chaotyczna, ale przynajmniej inna niż pozostałe. Sunken mnie wkruwia i zostawiam go na koniec. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jaką postać masz ? Dla mnie najprostsza na tych wszystkich z(pipi)anych bossów w dwójce była postać z greatswordem i STR.

 

Sentinele to i mnie krew zalewała nieraz. Trzeba je pojedynczo, najpierw dziada co doskakuje do twojego balkonu i z niego nie spaść. Potem tamtych dwóch dobrze jakby rzucili tarczami wtedy łatwiej ich wykończyć. Ogólnie dużo uników i biegać wokół, ciachnąć i od razu wycofywać się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...