Skocz do zawartości

LAG- nowy magazyn o grach


Rekomendowane odpowiedzi

Jest to polska osobowość internetowa, prezenter radiowy, autor książki, publicysta, recenzent i krytyk gier komputerowych oraz satyryk.

 

 

Znany chyba głównie z tego, że ma najpopularniejszy w Polsce kanał na YouTube'ie, gdzie, cóż... mówi jakieś rzeczy?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Co ciekawe to to, że w magazynie nie ma screenów gier, tylko są bazgroły jakiejś typiary. Recenzji też nie ma tylko felietony.

Nie lubię tego cwaniaczka wymądrzającego się - Niekrytego Krytyka i przez to oceniam magazyn 1/10.

 

Joke, chętnie bym obczaił w jakimś Empiku co to za magazyn. Ale nakład 1000 sztuk nie może im na to pozwolić. Właśnie 1000 sztuk? To jest drukowane u kogoś w domu, tak amatorsko? :)

 

Edit:

E no, całkiem fajnie to wygląda, ręcznie babka namalowała artwork:

 

 

11.jpg

 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Lucek, jak tam trafiłeś? :)

A ja właśnie zakupiłem. Wkurza mnie postać Niekrytego, ale ze względu na Lucka zakupiłem (tiaa:).

Po prostu trzeba wspierać takie projekty. Przez chwilę nawet pomyślałem, że zamiast Extrima bym takie pisemko sobie zbierał/zaprenumerował? W Extrimie niby czytam wszystko, ale najbardziej ciekawią mnie felietony. Tu są same felietony i ładny dizajn. Ludzie porównują ten minimalizm do EDGE. Ciekawe czy tlyko Edge mieli w łapach czy na pdf.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Lucek, jak tam trafiłeś? :)

 

Jestę takim celebrytę, że sami do mnie przychodzą :D A poważniej troszkę...

Kilka osób z dawnego Engarde jest w ekipie to i mnie poprosili o skrobnięcie czegoś ;) Magazynowi kibicuję, bo jestem pełen podziwu, że po wszystkich perypetiach w ogóle się w końcu ukazał. Jest to, póki co przynajmniej, mocno prywatna inicjatywa, więc tym bardziej ciekaw jestem co z tego wyjdzie. Nie mogę się doczekać kiedy dostanę wersję fizyczną, bo to co widziałem w wersji do druku i na zdjęciach prezentowało się prześlicznie.

 

A jak komuś nie odpowiada Niekryty Krytyk to można flamastrem zamazać zdjęcie i wyrwać strony z jego tekstem :D

Odnośnik do komentarza

Powiedziałbym, że recenzje będą pisane z opóźnieniem w stosunku do konkurencji, ale recenzji nie ma. Dow(pipi) mi zepsuli. ;-/

 

Wygląda rzeczywiście dość... hipstersko. Zgaduję, że nawiązuje do tych pierwszych polskich czasopism, gdzie okładki robili sami zamiast korzystać z artów. Podoba mi się koncepcja magazynu growego z samą publicystyką. Pierwszy numer na pewno kupię, choćby z ciekawości i dla Lucka (bo przecież nie dla Niekrytego, c'nie?). ;)

Za Śledzia też propsy: tylko teraz ten plakat to jednorazowo, czy przewidziana jest jakaś szersza współpraca?

 

Niech wypier.dala ten bezbek dla gimbów.

Oj przepraszam, w redakcji jest niejaka Anna Bek, więc jaki bezbek?

Odnośnik do komentarza

@ Nemesis: 15zl :((z wysyłką)

Ja na szczęście nie wiem jak rzeczywiście nazywa się Niekryty, więc pewnie jego tekst wciągnę nosem, spodoba mi się, a na końcu dowiem się że to Niekryty Krytyk :)

Też czekam z niecierpliwością, nie mam jeszcze pierwszego numeru, ale ciekaw jestem co będzie w drugim, trzecim itp:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...