Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

Cuchnie fejkiem jak z bardaszanej rury. Z takimi "screenami" to wypyrtalaj na CW, albo lepiej nie, bo nawet tam Cie wysmieja...

 

"wiadomo jakość ze streama, ale jest to jakieś odniesienie" -  a co ja wyżej napisałem :yao:

Wojenka wojenką, tam z Fankiem jesteśmy po zupełnie innej stronie, ale jednak osobiście cieszę się, że w końcu mogłem zobaczyć jak najprawdopodobniej będzie wyglądał Wiesiek na Xbąku, na którym będę go ogrywał. Jakość i wiarygodność źródła to jedno, ale wydaje mi się, że twórcy powinni sami zrobić jakieś trailery pokazujące podobne fragmenty rozgrywki w wersjach na obie konsole i wypuścić je do sieci z wywalonym na pół ekranu tekstem "footage from PS4/Xbox One" na samym początku lub końcu trailera. Ludzie by porównywali, a jakże, to logiczne, ale przynajmniej nie trzeba byłoby czekać jak jakiś ciapaty kupi grę wcześniej niż reszta świata i łaskawie przez 5 min. puści streama na twitchu, by szerokie grono odbiorców tej gry na sprzęcie MSu mogło jak przez mgłę zobaczyć, co faktycznie zamówili/kupią. :frog:

Edytowane przez Hum
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Cuchnie fejkiem jak z bardaszanej rury. Z takimi "screenami" to wypyrtalaj na CW, albo lepiej nie, bo nawet tam Cie wysmieja...

 

"wiadomo jakość ze streama, ale jest to jakieś odniesienie" -  a co ja wyżej napisałem :yao:

Wojenka wojenką, tam z Fankiem jesteśmy po zupełnie innej stronie, ale jednak osobiście cieszę się, że w końcu mogłem zobaczyć jak najprawdopodobniej będzie wyglądał Wiesiek na Xbąku, na którym będę go ogrywał. Jakość i wiarygodność źródła to jedno, ale wydaje mi się, że twórcy powinni sami zrobić jakieś trailery pokazujące podobne fragmenty rozgrywki w wersjach na obie konsole i wypuścić je do sieci z wywalonym na pół ekranu tekstem "footage from PS4/Xbox One" na samym początku lub końcu trailera. Ludzie by porównywali, a jakże, to logiczne, ale przynajmniej nie trzeba byłoby czekać jak jakiś ciapaty kupi grę wcześniej niż reszta świata i łaskawie przez 5 min. puści streama na twitchu, by szerokie grono odbiorców tej gry na sprzęcie MSu mogło jak przez mgłę zobaczyć, co faktycznie zamówili/kupią. :frog:

 

To już jest wina MS, które ma umowy z RED od czasu W2 i zamiast robić wszystko aby pokazywali grę tylko na X1 oni mają na to lachę i udostępniają wideo z PC podpisane jako X1. Parodia. Przy takiej grze powinien iść marketing jak przy Destiny, że większość ludzi myślała, że to ex na PS4. Przynajmniej by im sprzedaż x1 wzrosła.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

 

Cuchnie fejkiem jak z bardaszanej rury. Z takimi "screenami" to wypyrtalaj na CW, albo lepiej nie, bo nawet tam Cie wysmieja...

 

 

 

"wiadomo jakość ze streama, ale jest to jakieś odniesienie" -  a co ja wyżej napisałem :yao:

 

To nie jest jakosc ze streama, ale jawnie spreparowane screeny na fanbojski (czytaj: taboreciarsko-klaperski) obstalunek. Tak to widze...

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie wersji. Czy jeśli kupię te podstawową a nie żadną tam limitowaną edycję to nie będę postrzegany jako gorsza wersja człowieka ?

 

Bedziesz. ;)

 

 

no chyba ze kupisz 2 zwykle edycje

 

 

Jakis typek na reddicie robi obecnie Q&A bo rowniez dorwal sie do pelnej wersji, tutaj jego krotki tekst o grafice z wersji PS4:

 

Graphics - The graphics on the PS4 is fantastic. It is a really believable world with a lot of little touches that shows the amount of attention to detail the developer has put in. A lot of times I found myself just checking out the scenery. Each NPC on first glance does appear unique on its own. The day night cycle is fantastic - can't really describe how gorgeous it is. I have noticed some screen tearing or the random glitch but none of them have been game breaking. I again I am sure the day 1 patch would address lot of these issues.

 

Jesli chodzi o framerate nie zauwazyl zadnych spadkow poza momentami w ktorych Geralt robi egzekucje na wrogach.

 

Ktos go spytal czy czuc ze swiat gry jest zywy i odpowiedzial:

 

Very alive. Each area has its own character from the vegetation, to the animals to the music. They have done a fantastic job on this.

Let me compare it to dragons age, in dragons age while varied the different areas you mostly forgot about, and it seemed significantly limited. Witcher 3 really feels a lot more open world.

 

Caly watek jest raczej spoiler-free wiec mozna smialo wejsc i poczytac, wszystko wskazuje na to ze port konsolowy jest bardzo solidny.

Odnośnik do komentarza

w Dying Light w końcu (od 2 miechów) można grać kinowo. Konsola odpoczywa, bo za 10 dni zacznie się jej pełny etat.

 

Tak btw- mnie ciekawi, czy te książeczki w wersji PC, będą się różnić od tych PS4/XOne. Chodzi mi o format/grubość/wielkość czcionki i screenów.

Raczej nie będzie różnic w rozmiarach. Nie opłacało by się tworzyć kilku wersji.
Odnośnik do komentarza

http://www.gameondaily.com/the-witcher-3-xbox-one-footage-crow/

 

Dwa filmiki z wersji na XO, niestety jakosc nie jest najlepsza. To sa chyba nagrania z tego arabskiego streamu. Ogladajcie na wlasna odpowiedzialnosc, sam tylko na szybko zobaczylem jak gra sie prezentuje i nie mam juz obaw - jest swietnie.

Odnośnik do komentarza

donewsa.jpg

 

Z infografiki, której możecie się przyjrzeć poniżej, dowiadujemy się, że przewidywany czas ukończenia głównego wątku to bite 50 godzin grania, natomiast wykonanie wszystkich zadań pobocznych to przynajmniej drugie tyle.

Twórcy przygotowali dla nas 36 wariantów zakończenia Dzikiego Gonu. Nie wiadomo jednak, czy są to zupełnie odmienne finały, a jeżeli nie, to na ile się od siebie różnią.

 

http://m.ppe.pl/news-35683-nowa_infografika_zdradza_nieco_o_rozmachu_dzikiego_gonu.html

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Czesc Wszystkim,

Chetnie zagram w nowego Wieśka, martwi mnie tylko jedna rzecz - jak tam system walki? Jest podobny do poprzedniego, a moze trudniejszy? Pytam, bo poprzedni zniechecil mnie do gry. Nie moglem go ogarnac. Nie wiem czy juz lata nie te czy co, chyba sie starzeje i siada percepcja... :P albo musze solidniej przysiasc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...