Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

Przecież  nie grałeś w bloodborna ficuś to skąd wiesz jakie są dropy? xD

od kilkunastu stron pisze ze pare dni temu gadalem z kolesiem co ogrywa wersje na ps4 i wczesniej tez gral w bloodborne'a

 

No to jak dropy w W3 są na takim poziomie jak w BB, to możemy otwierać szampany, pozdrów tego twojego insajdera.

 

 

 

W3 przybywaj, w 1080p i ze spadkami do 28fps. :banderas:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Taka spina o te cyferki, że żal czytać. Co za różnice wam robi czy jakiś pismak dał za grafike 6 czy 9, jakie znaczenie ma opinia gościa z CDP i po co się w ogóle ekscytować tymi cyferkami jak z każdej strony widać, że Wiesiek może być jedną z najlepszych gier ostatnich lat.

 

Większe pretensje bym miał do CDP za to, że gra nie wygląda tak ładnie. Sporo rzeczy jest uciętych względem starych buildów a gra miejscami wygląda wręcz paskudnie. Wiem że to open world ale po prostu oglądając stare materiały sam wygląd sprowadzał szczęke do podłogi. A teraz? meh

Cytując post Insa z CW

 

 

 

2013

 

2504401-6535952199-ip9VU.gif

2014

 

BoEVirV.png

 

2015

 

cWf3DID.png

 

 

 

 

No szkoda trochę że CDP przejmuje zagrywki Ubisoftu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

kupię, ale nie będę im ołtarzyka stawiał, tak bardzo boli dupa?

 

ale o co ma mnie boleć dupa jak ja nawet nie jaram się wiedzminem? po prostu pier.dolenie o 1080p i frameracie przysłania ludziom już możliwość trzeźwego myślenia a bo insider to a insider, nudne pier.dolenie już jest takie

Adi downgrade na tych gifach teoretycznie przebija ten z Watch_Dogsem czy GTA V, ale póki nie zagrasz u siebie to można sobie tak gdybać

Odnośnik do komentarza

Z recenzji Videogamera odnośnie patcha:

 

"We were told by Bandai Namco games PR that the review build was post gold, and included some fixes but not all that will be found in the Day 1 patch for retail version of the game".

 

No to mam nadzieję, że się wyrobią i poprawią to co wytykali w reckach.

 

Edit: I jeszcze tweet od REDa:

 

https://twitter.com/Marcin360/status/598190303250612225?p=v

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

 

kupię, ale nie będę im ołtarzyka stawiał, tak bardzo boli dupa?

 

ale o co ma mnie boleć dupa jak ja nawet nie jaram się wiedzminem? po prostu pier.dolenie o 1080p i frameracie przysłania ludziom już możliwość trzeźwego myślenia a bo insider to a insider, nudne pier.dolenie już jest takie

 

no ja się jaram, ale to nie znaczy, że klapki na oczy założę i będę się gremialnie onanizował nad niedorobioną gierką, jakieś standardy techniczne w produktach, za które płacę, powinny obowiązywać

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Z recenzji Videogamera odnośnie patcha:

 

"We were told by Bandai Namco games PR that the review build was post gold, and included some fixes but not all that will be found in the Day 1 patch for retail version of the game".

No to mam nadzieję, że się wyrobią i poprawią to co wytykali w reckach.

 

No właśnie tak myślałem, że pewnie były małe poprawki, ale i tak będzie duży patch day1. :)

Odnośnik do komentarza

Taka spina o te cyferki, że żal czytać. Co za różnice wam robi czy jakiś pismak dał za grafike 6 czy 9, jakie znaczenie ma opinia gościa z CDP i po co się w ogóle ekscytować tymi cyferkami jak z każdej strony widać, że Wiesiek może być jedną z najlepszych gier ostatnich lat.

 

Większe pretensje bym miał do CDP za to, że gra nie wygląda tak ładnie. Sporo rzeczy jest uciętych względem starych buildów a gra miejscami wygląda wręcz paskudnie. Wiem że to open world ale po prostu oglądając stare materiały sam wygląd sprowadzał szczęke do podłogi. A teraz? meh

Cytując post Insa z CW

 

 

 

2013

 

2504401-6535952199-ip9VU.gif

2014

 

BoEVirV.png

 

2015

 

cWf3DID.png

 

 

 

 

No szkoda trochę że CDP przejmuje zagrywki Ubisoftu

 

Chyba półtora roku temu wyznali, że gra na wszystkie trzy platformy idzie z tego samego builda, który wcześniej wyglądał lepiej. Jednak musieli go znacznie zmodyfikować, bo nawet po cięciach konsole tego nie trybiły, a jakość spadała do nieakceptowalnego poziomu.

 

Mimo dobrych chęci, nawet CDPR nie wyłoży dodatkowych milionów dolarów, żeby robić dwie wersje równocześnie. Po roku łatania i modach od fanów, W3 na PC będzie się zapewne prezentował lepiej, niż te wcześniejsze materiały ze starego builda przed "ukonsolowieniem". Wtedy te 3-4% graczy z potężnymi rigami będzie mogło sobie pograć tak jak w tym sloganie Nvidii.

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

Day-one na pewno jeszcze nie gotowy, skoro recenzenci musieli grać na debugowych konsolach bądź dev-kitach ( zwykle prace nad patchem rozpoczynają się od razu po goldzie, jeszcze zanim do QA trafi. Wersje do recenzji otrzymali tydzień temu od devów, więc build wyższy od gold-mastera, ale nie pełny)

Zwykle staram się nie wypowiadać o downgrade'ach bo temat mnie bardzo mocno śmieszy, ale kurczę.
To co widzieliśmy w 2013 to zwykły vertical slice i target dla devów (gra nigdy tak naprawdę nie wyglądała, zresztą w takcie developingu zmieniali middleware). Zresztą widać też zmianę artsyle'u gry w trakcie developingu (na wyraźnie inspirowany polskimi malarzami, szczególnie mistrzami farb olejnych), dla mnie akurat na plus (pseudo realistyczny styl z wczesnych pokazów mniej mi się podoba). Oczywiście wszystko technicznie odstaje od targetów, ale taki urok developingu gier, za dużo zmiennych jest by spełniać wszystkie obietnice.  Rynek niestety wymaga tworzenia dem na pokazy i nie uniknie się tego (nie ma nic gorszego dla twórców niż próba zrobienia dema z rzeczy, które tak naprawdę fizycznie jeszcze nie istnieją i nie są ustalone)

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

http://tvgry.pl/?ID=5364

 

od 10min o cześci technicznej gry, pewnie troche przeadzili ale widać jest troche problemów

 

edit: teraz sprawdziłem, status zmieniony - W realizacji :)

 

kurna może i zaślepia mnie hajp ale jak słychałem tej recki to miejscami mi sie nóż otwierał w kieszeni.

strasznie biadolenie tam słychać.

kurde wygląda na to że mamy ogromną, cudowną gre w której można robić mase rzeczy i zwiedzać cudowny świat  i zapewne bawić sie przy niej grubo ponad 100 godzin.

ALE oczywiście jest kilka wad - z tego co mowi np dropy animacji albo bugi z lewitującymi postaciami - no kurde czy on sie urodził wczoraj? przecież każda tak ogromna gra ma bugi, oczekiwanie że nie będzie ich wcale jest poprostu debilne.

 

RDR i GTA5 to jedne z najlepszych gier na porpzednią generacje i przecież też miały bugi - i (pipi)a żeby poświęcać w 10 minutowej recenzji minute czasu na pieprzenie o tym że jakiś NPC lewituje? (pipi)a w RDR można było jeździć na kobietach a dyliżansy skakały jak po wypiciu soku z gumijagód - i co? i nico! i tak można było spędzić w tej grze setki godzin i kilka napotkanych bzdetów kompletnie nie przeszkadzało.

 

o bugach powinno sie mówić głośno gdy gra jest ich pełna jak assasiny na premiere albo gdy uniemożliwają granie albo kasują sejvy, ale kurde latający npc w tak ogromnej grze kogoś boli? oczekiwanie że taka duża gra będzie całkowicie pozbawiona bugów to zwykłe oczekiwanie cudów..

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

I jak ja mam teraz kończyć na PS3 ostatnie niedobitki: Killzone 2&3, Crysis 2&3, po których to dopiero obiecałem sobie kupić PS4.

 

Ja mam na półce jakieś 230 tytułów na PS3, z czego pewnie ze 100 mam jeszcze do ukończenia (nie mówiąc już o platynowaniu, bo życia i nerwów by nie starczyło), ale wobec tak dobrze zapowiadającej się gry, jak trzeci Wiedźmin, moje wewnętrzne dziecko nie mogło pozostać obojętne i w zeszłym tygodniu nabyłem PS4, dorzucając sobie do pieca inną polską produkcję, starczającą na długie godziny - Dying Light (uwielbiam zombiaki od Techland).

Nie mam pojęcia, kiedy i czy kiedykolwiek uda mi się zrealizować coś z ambitnych założeń odnośnie przechodzenia zaległości, ale wali mnie to - przygody Geralta mają najwyższy priorytet :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam tylko nadzieje, ze technicznie bedzie to wygladalo mniej wiecej, tak samo jak GTA V (mi to styka). Bo jesli okaze sie, ze "technicznie" to kupa na miare Shadow of Mordor, to sie zawiode. Wiem, ze gameplay, historia najwazniejsze, ale cholera jasna, mamy next-gen, i chce  wkoncu zobaczyc ladna gre open-world na PS4. W koncu "szpil" byl pisany na PC i na next-geny. 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

o bugach powinno sie mówić głośno gdy gra jest ich pełna jak assasiny na premiere albo gdy uniemożliwają granie albo kasują sejvy, ale kurde latający npc w tak ogromnej grze kogoś boli? oczekiwanie że taka duża gra będzie całkowicie pozbawiona bugów to zwykłe oczekiwanie cudów..

 

Jak na ironie u nich asasyn dostal 9 :dynia:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...