Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam prośbę. Z wiedźminem nie mam nic wspólnego, coś się orientuje ale to 1% w skali. Jestem zainteresowany grą bo uwielbiam przygodówki w świecie fantasy ale lubię też poznać uniwersum. Raczej poprzednich części nie odpalę ale doradźcie mi co mogę przeczytać (jakie książki) lub coś innego (filmy tribute?) aby wsiąknąć w ten świat i poznać jak najwięcej jeszcze przed samym kupnem gry.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie mozna regulowac odleglosci kamery od wiedzmina. 

 

Update po 7h:

Summa summarum wspaniala gra. Fabula, feeling, otoczenie, muza i niemalze wszystko jest na najwyzszym poziomie. Grafika raz lepsza, raz gorsza - do szaly natomiast jest daleko. Doczytywanie otoczenia przy szybszej jezdzie konia jest widoczne (trawa, kamienie, liscie itd.). 

Relatywnie nieintuicyjne jest zbieranie przedmiotow. Trzeba byc ustawionym kamera do przedmiotu i nacisnac 'x'. Jesli stanie sie na trupie, tak juz nie mozna z niego nic podniesc. Trzeba sie wtedy odwrocic, zrobic krok do tylu i znowu sprobowac. Jako ze bieganie tez jest pod 'x', tak pare razy zlapalem sie juz na tym jak chcialem wziac przedmiot a zamiast tego pobieglem o pare krokow do przodu.

Tak jak pisalem juz wczesniej, walka jest moim zdaniem najslabszym elementem gry. Wbijajac jakis kombos przeciwnik po prostu podczas dostawania becki kontratakuje. Wyglada to tak ze macham mieczem 4-5 raze i w samym srodku obrywam i ja lol. Trzeba wiec zadawac 2 ciosy i sie wycofywac. 

Bede gral pewnie z 2-3 tygodnie jako ze chce sobie dawkowac. Polacy sie spisali znakomicie! 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

YJSrtQp.gif

Jak to dobrze, że chodzę na rano do roboty w przyszłym tygodniu.

To nie wygląda na włączone wiedźmińskie zmysły, czy jak to w polskiej wersji będzie się nazywać. Będzie można więc mieć kamerę tak blisko za plecami Geralta? :rolleyes:

Podbijam pytanie. A może w tym premierowym patchu dali opcje przybliżania kamery.
Kameta będzie się tak blisko ustawiać gdy postać będzie przeciążona. Takie info z forum, ale już nie znajdę źródła niestety.
Odnośnik do komentarza

No i sie zaczyna spamowanie. Kogo to obchodzi, ze przeczytales ta sage? :) Jutro, cos czuje, ze bedzie aramgedon w tym temacie, i posty w stylu "mam gre, instaluja ja, odebralem z paczkomatu, juz gram". Wielu sie rozczaruje, a  wielu bedzie zachwycona. :)

 

Zeby nie bylo offtopic. 

Does The Witcher 3 Live up to the Hype? - The Lobby

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Akurat Geralt w książkach zawsze tak walczył. 1-2 ciosy odskok lub unik i znowu szlag. Nigdy chłop nie szedł na wymianę i iloś hitowe combosy. Nie ten bohater, nie ta bajka.

Geralt nie był lubiany przez innych właśnie za jego sposób walki. Wg innych wiedźminów odpadał od ich credo ponieważ nie walczył w zwarciu tylko "oszukiwał". Nawet ta nieszczęsna kusza w tej odsłonie, pomimo że nie było jej w ksiażce idealnie odwzorowuje jego charakter.

Gry komputerowe robią z wielu bohaterów badassów ponad swoje mozliwości (np Batmany) w ksiażkach on dostawał dosyć często po mordzie, w pewnych momentach miał już zwyczajnie nawet dosyć swojego fachu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiscie ze bedzie armageddon, niedziwne, bo troche wyglada jakby caly swiat gral poza polakami (na twitchu rano juz wdizialem niecale 200 streamow), wiec kazdy byc chcial juz pozabijac jakies smoki i wychedozyc czarodziejki. Przy okazji zamienic troche piwa na uryne czy jakos tak :D

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

patch 1.01 na xone:

 

They removed occlusion and reduced the AF.

 

tez uwazam ze obie konsole powinny miec opcje lockowania na 30fps, moze wprowadza w patchu jak np w infamous second son, ktory tez po premierze dostal mozliwosc locka na 30fps zamiast skokow np z 50 na 32fps

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Caly czas powyzej 30fps.

 

Klamstwo, raz widzialem jak spadlo do 29!!!!!!!!!!! :daddy:

 

Wstrzymalbym sie z ocenami frame-rate'u na obu konsolach az trafimy do Velen, ponoc tam sie wszystko otwiera i klatki najmocniej padaly na pysk, jestem jednak dobrej mysli. Ale niepotrzebnie FR jest otwarty, powinni zamknac w 30 fpsach bo spadek z 35 do 28 jest mocniej zauwazalny niz przykladowo z 30 do 28.

Odnośnik do komentarza

 

Akurat Geralt w książkach zawsze tak walczył. 1-2 ciosy odskok lub unik i znowu szlag. Nigdy chłop nie szedł na wymianę i iloś hitowe combosy. Nie ten bohater, nie ta bajka.

Geralt nie był lubiany przez innych właśnie za jego sposób walki. Wg innych wiedźminów odpadał od ich credo ponieważ nie walczył w zwarciu tylko "oszukiwał". Nawet ta nieszczęsna kusza w tej odsłonie, pomimo że nie było jej w ksiażce idealnie odwzorowuje jego charakter.

Gry komputerowe robią z wielu bohaterów badassów ponad swoje mozliwości (np Batmany) w ksiażkach on dostawał dosyć często po mordzie, w pewnych momentach miał już zwyczajnie nawet dosyć swojego fachu.

 

Na litość boską, jak można opierać się na serialu. :|

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Akurat Geralt w książkach zawsze tak walczył. 1-2 ciosy odskok lub unik i znowu szlag. Nigdy chłop nie szedł na wymianę i iloś hitowe combosy. Nie ten bohater, nie ta bajka.

Geralt nie był lubiany przez innych właśnie za jego sposób walki. Wg innych wiedźminów odpadał od ich credo ponieważ nie walczył w zwarciu tylko "oszukiwał". Nawet ta nieszczęsna kusza w tej odsłonie, pomimo że nie było jej w ksiażce idealnie odwzorowuje jego charakter.

Gry komputerowe robią z wielu bohaterów badassów ponad swoje mozliwości (np Batmany) w ksiażkach on dostawał dosyć często po mordzie, w pewnych momentach miał już zwyczajnie nawet dosyć swojego fachu.

 

Na litość boską, jak można opierać się na serialu. :|

 

Wydaje mi się, czy masz już dosyć kłótni na "tamtym" forum?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...