Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że na jakiś czas jestem bez karty graficznej to postanowiłem dać szansę Wiedźminowi na PS4 i zacząć sobie go przez święta. Z przykrością stwierdzam, że gra jest niegrywalna. Nie chodzi mi o ilość FPS, ale o szybkość ładowania. Na kompie jest bardzo szybko np. szybka podróż z tej wsi koło której zaczyna się dodatek "Krew i Wino" na rynek w Novigradzie trwa niecałe 10 sek na konsoli jest to ponad 40. Przenoszenie z jednej krainy do drugiej potrafi zająć około dwóch minut. Naprawdę podziwiam ludzi którzy ukończyli Wiesława na konsoli, ja nie dałbym rady. Takie pytanie, nie przeszkadzały wam takie długie loadingi?

Odnośnik do komentarza

Może to co napisałem źle zabrzmiało. Chodziło mi o to, że na kompie przeszedłem grę już trzy razy. Przez święta chciałem sobie zacząć ponownie, ale nie mam możliwości gry na kompie bo jestem aktualnie bez grafiki więc chciałem zagrać na PS4 i właśnie na niej moim zdaniem ciężko by było grać z tymi loadingami :)

Odnośnik do komentarza

Może spotkał się ktoś z tym problemem. Kupiłem kumplowi który na stałe mieszka w Japonii(czyli konsola NTSC/J PS4 PRO) polską edycję W3 GOTY (w innych nie miał polskiego dubbingu a na tym mu bardzo zależało). I za każdym razem kiedy wchodzi w ekwipunek (a dokladniej w miecze na czerwonym tle) gre (pipi) w kosmos (error CE-34878-0). Mianowicie wyskakuje poniższy komunikat. Czytałem o tym błędzie i podobno został rozwiązany w patchu 1.4 a wczesniej żeby uniknąć tego errora trzeba było skończyć jakiegoś tam questa. Quest skończony, update ostatni zassany i cały czas to samo. Masakra jakaś :(

359b2e4da4829.jpg

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ata15 napisał:

postanowiłem dać szansę Wiedźminowi na PS4 i zacząć sobie go przez święta. Z przykrością stwierdzam, że gra jest niegrywalna. Nie chodzi mi o ilość FPS, ale o szybkość ładowania. Na kompie jest bardzo szybko np. szybka podróż z tej wsi koło której zaczyna się dodatek "Krew i Wino" na rynek w Novigradzie trwa niecałe 10 sek na konsoli jest to ponad 40. Przenoszenie z jednej krainy do drugiej potrafi zająć około dwóch minut. Naprawdę podziwiam ludzi którzy ukończyli Wiesława na konsoli, ja nie dałbym rady. Takie pytanie, nie przeszkadzały wam takie długie loadingi?

 

"Gra jest niegrywalna"... Poprzewracało się w głowach od tych wygód najwyraźniej...
Oczywiście, że loadingi przeszkadzały, ale stwierdzenie, że "gra jest niegrywalna" jest sporym nadużyciem.

 

28 minut temu, Kyokushinman napisał:

 

 

Ty tak na serio? Film z YT, nagrany kartoflem off screen ma nam zaprezentować ten HDR?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ata15 napisał:

Jako że na jakiś czas jestem bez karty graficznej to postanowiłem dać szansę Wiedźminowi na PS4 i zacząć sobie go przez święta. Z przykrością stwierdzam, że gra jest niegrywalna. Nie chodzi mi o ilość FPS, ale o szybkość ładowania. Na kompie jest bardzo szybko np. szybka podróż z tej wsi koło której zaczyna się dodatek "Krew i Wino" na rynek w Novigradzie trwa niecałe 10 sek na konsoli jest to ponad 40. Przenoszenie z jednej krainy do drugiej potrafi zająć około dwóch minut. Naprawdę podziwiam ludzi którzy ukończyli Wiesława na konsoli, ja nie dałbym rady. Takie pytanie, nie przeszkadzały wam takie długie loadingi?

Nie jest to inwektywa bezpośrednio wycelowana w Ciebie, ale reprezentujesz w tym momencie PC-towe pier..dolenie. Gardzę nim najszczerzej. Na PS4 i PS4 Pro gra działa teraz miód malina, posiadacze HDR czekają na jego dodanie a tu wchodzę do tematu i czytam, że gra jest niegrywalna przez 40 sekundowe loadingi. Jeżeli na podstawowym PS4 takie są to dalej jest spoko, zważając że były dłuższe i zdążyli je mocno zoptymalizować. Jak porównujesz swoją mega kartę graficzną to porównuj do PS4 Pro gdzie loadingi są znacznie krótsze. 

Godzinę temu, McDrive napisał:

Ludzie, bulwa. Co jest? Konsole mają możliwość nagrywania filmików, a wy zapodajecie off screen? Serio?

No troszkę beczunia, ale czy nagrany filmik na XOX nagra wraz z HDR?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Voytec napisał:

Nie jest to inwektywa bezpośrednio wycelowana w Ciebie, ale reprezentujesz w tym momencie PC-towe pier..dolenie. Gardzę nim najszczerzej. Na PS4 i PS4 Pro gra działa teraz miód malina, posiadacze HDR czekają na jego dodanie a tu wchodzę do tematu i czytam, że gra jest niegrywalna przez 40 sekundowe loadingi. Jeżeli na podstawowym PS4 takie są to dalej jest spoko, zważając że były dłuższe i zdążyli je mocno zoptymalizować. Jak porównujesz swoją mega kartę graficzną to porównuj do PS4 Pro gdzie loadingi są znacznie krótsze. 

No troszkę beczunia, ale czy nagrany filmik na XOX nagra wraz z HDR?

Na PS4 gra działa po ostatniej aktualizacji gorzej. W Novigradzie (rynek) jest "na oko" od 20fps do 25fps. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, McDrive napisał:

Czekam teraz na premierę następnych konsol i wydanie remastered na premierę, bo na rychłe przyjście CP2077 się nie zanosi.

remaster? po co skoro następny Xbox będzie oferować kompatybilność wstecz i wprzód, dzięki czemu dzisiejsze gry (takie jak Wiedźmin) będą za darmo "zremasterowane" na przyszłej generacji. Zwiastun tego widzimy już dzisiaj

 

Nie rozumiem dlaczego chcesz być naciągnięty i zmuszony  do kupna tej samej gry drugi raz, to chyba jakiś syndrom sztokholmski 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ata15 napisał:

Jako że na jakiś czas jestem bez karty graficznej to postanowiłem dać szansę Wiedźminowi na PS4 i zacząć sobie go przez święta. Z przykrością stwierdzam, że gra jest niegrywalna. Nie chodzi mi o ilość FPS, ale o szybkość ładowania. Na kompie jest bardzo szybko np. szybka podróż z tej wsi koło której zaczyna się dodatek "Krew i Wino" na rynek w Novigradzie trwa niecałe 10 sek na konsoli jest to ponad 40. Przenoszenie z jednej krainy do drugiej potrafi zająć około dwóch minut. Naprawdę podziwiam ludzi którzy ukończyli Wiesława na konsoli, ja nie dałbym rady. Takie pytanie, nie przeszkadzały wam takie długie loadingi?

 

Brak słów. Gra jest niegrywalna po długie są loading. W takim wypadku wszystkie gry z Commodore C64, Amigi czy Pierwszych PCetów były niegrywalne.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, McDrive napisał:

Niestety tego już nie wiem :(

 

Czekam teraz na premierę następnych konsol i wydanie remastered na premierę, bo na rychłe przyjście CP2077 się nie zanosi.

Na premierze Wiedźmina 3 w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu udało mi się zadać Konradowi Tomaszkiewiczowi 2 pytania. Jednym z nich było: 

"Wiedźmin w 2007 roku. Wiedźmin 2 w 2011. Wiedźmin 3 w 2015. Wyraźnie widać 4 letni cykl. Czy Cyberpunku możemy spodziewać się w 2019?" Odpowiedział: "Wiesz, że nie mogę tego potwierdzić, bo rozpęta się burza medialna. Oficjalnie nic nie mówię, ale nie myślisz źle."

 

Dlatego zacznę się niepokoić jak po 2019 Cyberpunk nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj, po półtora roku od skończenia Krwi i Wina odpaliłem NG+ Wieśka 3 na KOXie w trybie performance i omójboże :obama: pomijam to, że te półtora roku temu grałem w wieśka na akademiku na malutkim ~27 calowym (pipi)TV a teraz jak lord 50 cali full hd, więc różnice w grafice są więcej niż zauważalne, ale tryb 60 fps robi ogromną robotę :banderas: nie sądziłem, że aż taką różnicę to będzie robić, a fakt, że można tryb pracy zmieniać w locie, to bardzo łatwo można sprawdzić i dostosować tryb pod siebie. Widać, że nie wszędzie trzyma stabilne klatki, ale mi to nie przeszkadza, chyba zostanę w tym trybie bo to magia jak ta gra teraz się rusza i wygląda, zupełnie jakbym w coś nowego grał. Po tym półtora roku już mało co pamiętam w sumie, więc... :D muszę się na powrót odnaleźć w tym gąszczu menusów.

 

PS pytanie, NG+ zaczynamy bez żadnych trofeów z potworów? Czy nie mogę ich znaleźć w menusach xd

aaa no i loadingi zauważalnie szybsze są na koxie względem VHS 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...