Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

Kupilem sama podstawke bo tak naprawde dalej sie waham czy wogole przejde gre, coz, poczatek za mna, jestem swiezo po gryfie, grafika  na pro z patchem wyglada duzoo lepiej niz filmiki DF, przyszli koledzy i opad szczeny bo grali wczesniej na amateur+fhd, ale jednak nie jest to poziom Horizon, dialogi, walka, gameplay, formula to ogolnie klasyczne rozwiniecie ale jakos duzej roznicy sie nie czuje wzgledem innych sandboxow, nawalasz moby zbierasz co sie da i robisz hurtowo questy, fabula widze duze podobienstwa do tlou like, gadka o przeszlosci, przyszlosci, detaliki, no ogolnie sie zdziwilem ze az tyle gadania ale fakt faktem ze Vesemir w 10 min tutaj lepiej nakreslony niz  w 1 czesci.

 

Walczac z gryfem ( swietny design ) nic nie czulem, klasyczny torreador i proste systemy do wykorzystania. Horizon robi to lepiej. Za to tutaj duzo lepiej wykonana walka z ludzmi.

 

Aha dodatek w postaci konia zupelnie zbedny i przestalem juz uzywac, raz ze duzo szybciej nie jest dwa ze takie razace bledy jak teraz to nawet w RDR nie bylo.

Ale najwazniejsze jest to ze wrocil Wiedzmin, wiekszosc krzakow do zbierania ziol to kopiuj wklej z jedynki, nazwy te same i mocna nostalgia, postacie do gwinta, nawiazan jest od groma, tutaj duzy plus, takie uderzenie w feelsy.

Nic jutro gram dalej. Chyba przyatakuje nawet wyzszy poziom trudnosci

Odnośnik do komentarza

Ja podobnie jak @Rayos, odpaliłem dziś NG+ po roku, poprzednio grałem na 26" tv, teraz 55" 4k, robi robotę. DLC jeszcze nie ruszałem, czy spokojnie mogę je ogrywać na NG+, bo wiem że gdzieś tu ktoś pisał że niby lepiej na sejwie z ukończoną podstawką niż po NG+ bo ma być za łatwo czy coś, gram na najwyższym poziomie trudnosci w NG+.

Odnośnik do komentarza

Sprezentowano mi Wiedźmina na Boże Narodzenie i zastanawia mnie o co chodzi z tymi tekstami odnośnie spadków framerate'u na bagnach? Byłem juz na nich i nic takiego nie zauważyłem a gram na slimce. Muza czasami i dialogi mi przerywaly w róznych miejscach, ale teraz się okazuje, że to wina kabla od głosników była.

 

Tak w ogóle to u mnie nieco na odwrót, grałem przez swięta na monitorze 20cali u szwagra, a teraz jak podłączyłem konsole do swojego tv 40pare cali to grafa wydaje mi się lekko słabsza niz na monitorku :P

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gra jest zaje.bista, ale robi się trochę za łatwo. Przełączyłem z Krew, Pot i Łzy na Drogę ku zagładzie i niewielką odczułem różnicę. Mam 15lvl a utłukłem Królewską Wiwernę na 23 poziomie jak dobrze pamiętam. W opcjach jest jeszcze jakaś opcja z poziomami potworów związana, może ją trzeba włączyć?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cześć.

Ograłem Wiedźmina 3 na laptopie na niskich detalach, ale i tak mega wciągła mnie ta historia. Ograłem Serce z Kamienia. Kupiłem jakiś czas temu PS4 i tylko gram na nim. Teraz mam taką nostalgię, że chciałbym poznać historię Krew i Wino i zakończyć przygodę z Wiedźminem. Czuję że powrót na 10 h dobrze by mi zrobił do tej wspaniałej przygody. Niestety, nie mam czasu aby od początku przejsć wiedźmina na PS4. Czy jak kupię Edycję Roku na PS4 z dodatkami, to jest jakiś sposób abym zagrał tylko w dodatek na PS4? Ktoś z szanownych użytkowników forum musiałby mi podrzucić sava z początku przygody z Krew i Wino, aby zagrać? 

Odnośnik do komentarza
Gość kufir
W dniu 10.01.2018 o 21:19, Plugawy napisał:

Gra jest zaje.bista, ale robi się trochę za łatwo. Przełączyłem z Krew, Pot i Łzy na Drogę ku zagładzie i niewielką odczułem różnicę. Mam 15lvl a utłukłem Królewską Wiwernę na 23 poziomie jak dobrze pamiętam. W opcjach jest jeszcze jakaś opcja z poziomami potworów związana, może ją trzeba włączyć?

 

Przechodziłem całą podstawkę na "Droga ku zagładzie" na włączonej opcji która opisujesz. Grało się świetnie, było trudno ale bez przegięcia. Jedyne co to musiałem wyłączyć tą opcje podczas pokonywania jednego "Bossa" z zadania pobocznego. Skubaniec miał tyle życia i takie mocne uderzenia że nie dało się go pokonać. (Zadanie: Ostatnie życzenie)

Odnośnik do komentarza

No, ja teraz jadę cały czas na najwyższym. Ostatnie życzenie udało mi się skończyć bez problemów, może dlatego, że byłem przypakowany i miałem dobry sprzęt. Quen robi robotę w każdym pojedynku 1vs1. A raz udało mi się nawet właśnie z nim oczyścić grote pełna pająków lvl 37 przy moim 26 wtedy xD no ale było ciężko i byłem skupiony na maksa.

Mam jeszcze pytanie, czy

Vesemir musiał zginąć w bitwę w Kaer? Dostałem trofke za zebranie wszystkich możliwych ludzi do pomocy, ale może przez to, że wyrwy nie zalepilem to on zaginął? Myślałem, że Eskel zginie, no ale się udało. Gdybym nie miał tam Keiry to Lambert też by padł?

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Hum napisał:
  Ukryj zawartość

Nie ma takiej opcji, by Vesemir nie zginął, jego śmierć jest znaczącym zapalnikiem do kolejnych wydarzeń.

Wydaje mi się, ze nawet bez pomocy Keiry Lambert przeżyje, zwyczajnie pomoże mu jakiś inny czarodziej/ka

 

Będę to sprawdzał w praktyce bo jadę teraz kolejne przejście

Spoiler

(tłukę właśnie noworodka Barona)

zostawiając trupy za sobą i bycie ogólnie (pipi)em co ciężko jednak mi to przychodzi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...