Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.03.2018 o 19:14, SpacierShark123 napisał:

Skończyłem jakiś czas temu wieśka 3 na pc  ale jako że dostałem wersje ps4 mam zamiar skończyć jeszcze raz. Teraz moje pytanko  czy wersja ps4 pro dostała patcha jakiegoś na hdr i unlock framerate? 

Własnie czytałem o tym artykuł i wychodzi na to, że gra ma tylko wyższą rozdziałkę (pseudo 4k) i kilka elementów w wyższej jakości jak ambient occlusion, generalnie gra wygląda lepiej niż na zwykłym PS4 ale szału nie ma a czasem framerate dostaje po dupie w stosunku do bieda PS4.

Odnośnik do komentarza

Bawi mnie to trochę, bo przypomina mi to sytuację yano w Skyrim

 

14exjl.jpg

 

Walka na pięsci to tylko mini gierka i trudno by miała system walki rodem z Tekkena. Mocny cios, lekki i unik. Jak ci ciężko idzie to warto wykupić czerwonego skilla, co odnawia HP za każdy punkt adrenaliny. Bez tego bardzo ciężko wbić trofkę za walki. Niezabijalność się to chyba nazywa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie jak piszecie z ta walka. 

Jeśli chodzi coi się jie podoba w grze dodałbym masę bugów (ten z kupcem gdzie nie można trzymać l2 przy przeskakiwaniu między itemami bo gra crashuje), jakieś błędy mechaniczne (miałem parę razy akcje gdzie nie mogłem w ogóle zanurkowac bądź otworzyć drzwi jakby przycisk nie działał i musiałem wczytać save), tragiczna plotke i tyle z minusów tej gry. 

Mam 70h, dopiero przeszedłem novigrad ale mam jeszcze masę questów pobocznych w nim i velen, parę niezwiedzonych lokacji ze względu na wysoki level w tych regionach a skellige nawet na 10 sekund nie odwiedziłem jeszcze. Masa grania a co dopiero jeszcze 2 dodatki przede mną.

Zdecydowanie top 3 generacji z Zelda i XC2. A misję poboczne w tej grze to jest naprawdę opus magnum tej branży, nie da się lepiej. Do tego niby małe wybory a naprawdę czuć ze zabicie bądź uratowanie np. jakiejś osoby dużo daje.

Btw. Gwint mi sie w ogóle nie podoobal na początku, a teraz jak mam już lepsze karty to potrafię pół dnia przegrać.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi czy to jakis błąd czy czegoś nie zebrałem, ale nie mogę zrobić dwóch mistrzowskich elementów ekwipunku Szkoły Kota, mimo że mam wypełnione wszystkie zadania z Poszukiwań odnośnie każdej Szkoły. Brakuje mi chyba dwóch schematów żeby upgrejdować sprzęt do poziomu Wyśmienity.  Może nie zabrałem wszystkiego ze skrzynki, a zadanie mi zaliczyło? Wydaje mi się jednak, że każdą skrzynie opróżniłem całą a przecież jakbym nie zebrał to by nie zakończyło zadania no nie? Jakiś bug czy co, nie kumam.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Chodzi o mistrzowskie schematy rękawic i pancerza że Szkoły Kota. Dostałem dzisiaj trofke że zebranie wszystkich schematow a tych dwóch nadal brakuje u rzemieslnika. Mam pytanie też o sprzęt Mantikory. Też zebrałem schematy arcymistrzowskie a rzeczy z tej szkoły są tylko na jednym poziomie, tj. na przykład mam wiedzminski stalowy miecz że szkoły Mantikory, a nie ma czegoś takiego jak arcymistrzowski wiedzminski stalowy miecz ze szkoły Mantikory. Tak ma być?

Odnośnik do komentarza

Mistrzowskie i arcymistrzowskie zbroje możesz wykonać tylko u konkretnych mistrzów. Mistrzowskie miecze robi Hattori w Novigradzie, zbroje Yoana (nie krasnolud) w kasztelu Barona w Velen. Oczywiście by móc wytwarzać u nich mistrzowskie zbroje i miecze musisz wykonać dla nich zadania. Arcymistrzowskie wytwarza Zdravko w Toussaint (dodatek Krew i Wino).

Zbroja Mantikory jest tylko na arcymistrzowskim poziomie bo jest to nowy zestaw tylko w dlc KiW więc nie posiada mistrzowskiego poziomu (ani niżej). Ale skoro brakuje ci tylko tych dwóch to o tym już wiesz.

Zobacz czy filtrów u rzemieślników nie masz ustawionych skoro zebrałeś schematy. Może masz ustawione ukrywanie schematów jak jest np. niewłaściwy rzemieślnik albo brak materiałów.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem jeszcze raz. U Yoanny i jakiegokolwiek innego rzemieslnika nie widać schematow na pancerz, rękawice i spodnie na mistrzowskim poziomie że szkoły kota :/ za(pipi)iscie. Jakiś skur.wialy bug to jest bo czytałem na necie już, że ludziom też znikają różne schematy.

 

Zniknęły mi też schematy na mistrzowskie spodnie że szkoły wilka, a żeby zrobić arcymistrzowskie buty że szkoły wilka to nie potrzebuje żadnych poprzednich wersji tych butów tylko jakieś zwykle składniki lol.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...