Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie grając NG+ trochę się zdziwiłem jak okazało się, że wszystkie nieodkryte miejsca jakie zwiedziłem podczas pierwszego podejścia znowu są zaznaczone jako pytajniki. W Batmanie Arkham nawet podczas NG+ zdobyte trofea Zagadki pozostawały już zaliczone a tutaj tak nie ma. Ale i tak znowu wszystko zwiedzałem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.12.2017 o 10:59, Wredny napisał:

Wczoraj zaglądając do empika, zauważyłem nowe wydanie W3 w "Edycji Gry Roku". Szkoda, że od początku nie dali takiej okładki (i to jeszcze steelbook) - powinni teraz bezpłatnie wymieniać tym, którzy kupili tego paszkwila z żółtym paskiem u góry.
 

i-wiedzmin-iii-dziki-gon-edycja-gra-roku

Pikne. Chyba po raz trzeci dam zarobic cdp. Ale licze, ze sejwy z Goty standard przechodza do Goty steelbook, w przeciwieństwie do non-goty a goty.

 

Mam nadal niedokonczony Krew i Wino.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było to już poruszane,

mam wersję GOTY wiedźmina, ps4 pro - 

otóż czasem są, czasem nie ma dialogów dla innych postaci poza Geraltem podczas przerywników i dialogów, czy ktoś się spotkał z czymś takim i zna rozwiązanie problemu?

EDIT:

zwykły restart gry rozwiązał problem :P

Edytowane przez Kafaresko
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

zwykłe przejście, to jest main quest + część pobocznych? to tak lekko 70 będzie. Zależy ile będziesz robił subquestów, a pewnie będzie robił sporo bo to kwintesencja wieśka :) 

 

100% podstawki to będzie ze 120-130 godzin, ale się zanudzisz zbierając kontrabandę na Skellige. Bezpieczniej olać część tych łupów i ekwipunków wiedźmińskich i zamknąć się w około stu godzinach. z DLC wzrośnie do około 135-150, zależnie od tego, czy podobnie jak w podstawce, będziesz ogarniał poboczne questy w SzK/KiW czy nie. 

 

Serca z Kamienia są ogólnie krótkie, mało pobocznych i mało głównych questów, tak w 10-12h się zamkniesz, ale Krew i Wino to sama przygoda fabularna zajmuje ze 20-25, a do tego jeszcze cała kraina do zjeżdzenia i questy do porobienia. 

Przykładowo, ja robiąc blisko wsio w podstawce (olałem kontrabandę na Skellige i kilka rynsztunków wiedźmińskich), SzK i KiW mam 150 godzin. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Teraz, Rayos napisał:

zwykłe przejście, to jest main quest + część pobocznych? to tak lekko 70 będzie.

No way. Daj spókoj. Ja w 70h zrobiłem chyba wszystko co się dało w podstawce (oprócz zbierania kontrabandy na Skellige) w tym gwint. Sam głownych quest miałem skończony po około 35h. 

 

Łącznie oba dodatki zajęły mi 50h w tym, że nie robiłem już ich na 100% bo gra już zaczęła nudzić w pewnym momencie (schematyczna walka, mocniejsze potwory mają ten sam moveset co słabe więc nawet nie ma co rozkminiać) 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, _Be_ napisał:

No way. Daj spókoj. Ja w 70h zrobiłem chyba wszystko co się dało w podstawce (oprócz zbierania kontrabandy na Skellige) w tym gwint. Sam głownych quest miałem skończony po około 35h. 

 

Łącznie oba dodatki zajęły mi 50h w tym, że nie robiłem już ich na 100% bo gra już zaczęła nudzić w pewnym momencie (schematyczna walka, mocniejsze potwory mają ten sam moveset co słabe więc nawet nie ma co rozkminiać) 

 

no ja jakoś specjalnie się nie ociągałem z robieniem questów itd itp i podstawkę miałem na "100%" zrobioną po około setce  :dunno: oba dodatki również około 50h z tym, że na 100% oba 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...