Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, tjery napisał:

 

XbDTRSP.jpg

 

tVYUXcz.jpg

 

 

 

oJHrSbz.jpg

 

g61bYNz.jpg

 

 

GNJYyDf.jpg

 

Zq4vu6q.jpg

 

 

Ma ktoś może lupę?

O ktorej premiera paczyka na gog? Wiesz może? 

14 minut temu, ASX napisał:

CD Projekt Red jednym prostym trikiem wydało najlepiej ocenianą grę 2022 r. (ZOBACZ JAK)

Lol, troche nam się RPGi cofnęły w rozwoju, skoro W3 dostaje w 2022 97, a w 2015 92 :P.

Odnośnik do komentarza

 

7 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

O ktorej premiera paczyka na gog? Wiesz może? 

Lol, troche nam się RPGi cofnęły w rozwoju, skoro W3 dostaje w 2022 97, a w 2015 92 :P.

 

Gdyby nie bugi, których troszkę było, to pewnie i w 2015 by było 97. Tak przypuszczam. To jest obok GTA: SA jedyny tytuł, który zasługuje na ocenę 100%.

Edytowane przez Shago
  • Plusik 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Shago napisał:

 

 

Gdyby nie bugi, których troszkę było, to pewnie i w 2015 by było 97. Tak przypuszczam. To jest obok GTA: SA jedyny tytuł, który zasługuje na ocenę 100%.

No jasne, zresztą te 92 to chyba ocena ogólna, na PC było już wtedy wyzej - 93. Zresztą z ogromnymi dlckami, wieloma pomniejszymi ulepszeniami, wreszcie ray traycingiem, performancem do 60 fps na konsolach - to jest gra ultimatywna :). 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Shago napisał:

 

 

Gdyby nie bugi, których troszkę było, to pewnie i w 2015 by było 97. Tak przypuszczam. To jest obok GTA: SA jedyny tytuł, który zasługuje na ocenę 100%.

Bzdura, 100% ma gra perfekcyjna, a taka nie istnieje i na pewno nie jest nią Wiedźmin 3.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, tjery napisał:

 

XbDTRSP.jpg

 

tVYUXcz.jpg

 

 

 

oJHrSbz.jpg

 

g61bYNz.jpg

 

 

GNJYyDf.jpg

 

Zq4vu6q.jpg

 

 

Ma ktoś może lupę?

No tak, tylko najlepszy RT jest na kartach za tryliard złotych. Pięknie NVIDIA wyjebała graczy na pieniążki. I ta technologia jest tylko po to żeby zatrzymać się i popatrzeć na obicie w kałuży, tudzież metalowej rurze. Normalnie grając człowiek praktycznie tego nie zauważa, jedynie graficznie puryści zwala sobie konia pod fajne odbicie i robią questy dalej. 60 klatek jest zdecydowanie lepszym ficzerem, choć do niedawna twierdziłem inaczej, ale grając w parę gierek ostatnio, to te klatki jednak dają większą przyjemność z grania.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GSPdibbler napisał:

No tak, tylko najlepszy RT jest na kartach za tryliard złotych. Pięknie NVIDIA wyjebała graczy na pieniążki. I ta technologia jest tylko po to żeby zatrzymać się i popatrzeć na obicie w kałuży, tudzież metalowej rurze. Normalnie grając człowiek praktycznie tego nie zauważa, jedynie graficznie puryści zwala sobie konia pod fajne odbicie i robią questy dalej. 60 klatek jest zdecydowanie lepszym ficzerem, choć do niedawna twierdziłem inaczej, ale grając w parę gierek ostatnio, to te klatki jednak dają większą przyjemność z grania.

Na konsolach tak, ale nie odbieraj posiadaczom RTXów chwil radości, na które ciężko pracowali, dla każdego coś miłego...

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Ok, nie wygląda to dobrze, nawet dla tych z kartami 3080/4080 itp. :D.

 

"The gameplay was captured in 4K Ultra+ Graphics preset. WIth than on my setup I was able to reach 30-40 fps with DLSS set to Balanced or Performance (depending on location where I was capturing). There were some noticeable drops to 22 fps however this comparison is based pre-release review copy with Day 0 patch installed. There will be Day 1 patch too which may address the fps issue, so don't take this as final verdict. Gameplay captured on following rig: Nvidia GeForce RTX 3080 Founders Edition: https://www.nvidia.com/pl-pl/shop/gef... AMD Ryzen 9 3900X: https://amzn.to/3dUo7dl MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI https://amzn.to/2YTXb9y G.SKILL 32GB (4x8GB) 3200MHz CL16 Ripjaws V Black https://amzn.to/2YXPPlv"

 

na RTX 3080 licząc, że 30%+ jest na 1440p raczej nie ma szans osiągnąć 60 fps z RT, nawet z DLSS performance:newell:. Także, trzeba czekać na karty 5xxx, albo na 4080/4090 mieć lekkie spadki poniżej 60 fps, ale poczekajmy aż sprawdzimy sami. :kojima:

Także to co wyciągnęli na konsolach to max, RT niestety zżera wciąż za dużo, bo nawet jak masz PC to masz dylemat czy chcesz np. 120 fps bez RT, czy 60 fps z RT i DLSS, zawsze jest dylemat. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Ok, nie wygląda to dobrze, nawet dla tych z kartami 3080/4080 itp. :D.

 

"The gameplay was captured in 4K Ultra+ Graphics preset. WIth than on my setup I was able to reach 30-40 fps with DLSS set to Balanced or Performance (depending on location where I was capturing). There were some noticeable drops to 22 fps however this comparison is based pre-release review copy with Day 0 patch installed. There will be Day 1 patch too which may address the fps issue, so don't take this as final verdict. Gameplay captured on following rig: Nvidia GeForce RTX 3080 Founders Edition: https://www.nvidia.com/pl-pl/shop/gef... AMD Ryzen 9 3900X: https://amzn.to/3dUo7dl MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI https://amzn.to/2YTXb9y G.SKILL 32GB (4x8GB) 3200MHz CL16 Ripjaws V Black https://amzn.to/2YXPPlv"

 

na RTX 3080 licząc, że 30%+ jest na 1440p raczej nie ma szans osiągnąć 60 fps z RT, nawet z DLSS performance:newell:. Także, trzeba czekać na karty 5xxx, albo na 4080/4090 mieć lekkie spadki poniżej 60 fps, ale poczekajmy aż sprawdzimy sami. :kojima:

 

Na tym porównaniu powyżej na 4080 na full w natywnym 4K z RT ma w Novigradzie koło 70-80fps, w obszarach pozamiejskich koło 90, więc raczej nie ma szans na spadki poniżej 60 na 4080 w 4K.

Odnośnik do komentarza
Teraz, tjery napisał:

 

Na tym porównaniu powyżej na 4080 na full w natywnym 4K z RT ma w Novigradzie koło 70-80fps, w obszarach pozamiejskich koło 90, więc raczej nie ma szans na spadki poniżej 60 na 4080 w 4K.

Ok, to już brzmi lepiej, powinienem mieć te 60+ na 3080 w 1440p. Ja patrzylem to od cyca  w description filmiku. Ale on grał z day0 patchem (ma byc jeszcze day1) + do tego jeszcze miał wszystko na ultra+, a kto wie co tam jest prócz RT podbite, będzie można trochę poprzesuwać :)

 

Odnośnik do komentarza

No wiadomo, jakby była opcja na ps5 RT i 60 klatek to wybór jest prosty. Chodzi mi o to że ta technologia jest w chooj zasobożerna, a daje efekty na które trzeba się zatrzymywać i sobie chwilkę popatrzeć, żeby zauważyć. Taka moc mogła by na jakąś zajebista fizykę czy coś. Ale ja gram w gierki z lat 90 i mi grafika nie przeszkadza, może tu leży problem ze nie jestem wymagający.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, GSPdibbler napisał:

No wiadomo, jakby była opcja na ps5 RT i 60 klatek to wybór jest prosty. Chodzi mi o to że ta technologia jest w chooj zasobożerna, a daje efekty na które trzeba się zatrzymywać i sobie chwilkę popatrzeć, żeby zauważyć. Taka moc mogła by na jakąś zajebista fizykę czy coś. Ale ja gram w gierki z lat 90 i mi grafika nie przeszkadza, może tu leży problem ze nie jestem wymagający.

Dla mnie ładny jest i Chrono Trigger i Xenoblade 3 w 480p na Switchu :D. Ale RT to zajebisty ficzer, po prostu NVIDIA chce $$$, ale kiedyś się to zmieni i RT będzie w standardzie. Nawet starocie w RT typu Quake albo Portal dostają nowe życie dzięki tej technologii. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, GSPdibbler napisał:

No wiadomo, jakby była opcja na ps5 RT i 60 klatek to wybór jest prosty. Chodzi mi o to że ta technologia jest w chooj zasobożerna, a daje efekty na które trzeba się zatrzymywać i sobie chwilkę popatrzeć, żeby zauważyć. Taka moc mogła by na jakąś zajebista fizykę czy coś. Ale ja gram w gierki z lat 90 i mi grafika nie przeszkadza, może tu leży problem ze nie jestem wymagający.

No z fizyką jest ten problem, że chyba ciężko by było ją wyłączyć jako ficzer i stosować "zwykłą", ogólnie kiedyś były te Physx od NVIDIA itd. itp. i jakoś to się nie sprzedało, może implementacja była trudna. Generalnie fizyka się nam trochę w rozwoju cofnęła i teraz jest nastawienie na światełka, co zrobić :D. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, GSPdibbler napisał:

No wiadomo, jakby była opcja na ps5 RT i 60 klatek to wybór jest prosty. Chodzi mi o to że ta technologia jest w chooj zasobożerna, a daje efekty na które trzeba się zatrzymywać i sobie chwilkę popatrzeć, żeby zauważyć. Taka moc mogła by na jakąś zajebista fizykę czy coś. Ale ja gram w gierki z lat 90 i mi grafika nie przeszkadza, może tu leży problem ze nie jestem wymagający.

 

Mylisz dwa pojęcia, to że konsole w tej generacji są za słabe na RT nie powoduje od razu, że RT to zła technologia, ba, to obecnie jedyna technologia, dzięki której grafika dostaje tak dużego boosta. Rację masz jedynie co do tego, że na konsolach nie ma racji bytu, bo nie dość, że wiąże się z 30fpsami, to jeszcze jest w szczątkowej jakości w porównaniu do PC.

Poza tym ewidentnie nie masz pojęcia co to jest RT (widać to po ciągłym przyrównywaniu RT do odbić w kałużach i pisaniu o konieczności "zatrzymywania się", żeby zobaczyć efekty RT), ale temat nie o tym, więc nie zaczynam ;)

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
 
Mylisz dwa pojęcia, to że konsole w tej generacji są za słabe na RT nie powoduje od razu, że RT to zła technologia, ba, to obecnie jedyna technologia, dzięki której grafika dostaje tak dużego boosta. Rację masz jedynie co do tego, że na konsolach nie ma racji bytu, bo nie dość, że wiąże się z 30fpsami, to jeszcze jest w szczątkowej jakości w porównaniu do PC.
Poza tym ewidentnie nie masz pojęcia co to jest RT (widać to po ciągłym przyrównywaniu RT do odbić w kałużach i pisaniu o konieczności "zatrzymywania się", żeby zobaczyć efekty RT), ale temat nie o tym, więc nie zaczynam
 
Lepiej nie dało się tego podsumować
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...