Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Zaczynam się bać o wymagania w 4k z rt. Może być srogo

Wersja 1.32 z goga chodzi mi w 90-120 fps na rtx 3080, wszystko na uber, razem z włosami. Niemniej jednak z RT obawiam się, że lock na 60 może być nieosiągalny, zobaczymy. 

I tak mam zamiar ograć tylko ten jeden quest + porobić zaległe pierdoły i podziwiać widoczki. Gra rzeczywiście na PC dalej wygląda zajebiście, nawet z wyłączonymi modami, nowe oświetlenie + kamera a'la God of War 2018/2022 to fajna sprawa, miło, że wydają to za free, bo content imo podobny to niektóych płatnych upgradów z ostatnich lat. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Wersja 1.32 z goga chodzi mi w 90-120 fps na rtx 3080, wszystko na uber, razem z włosami. Niemniej jednak z RT obawiam się, że lock na 60 może być nieosiągalny, zobaczymy. 

I tak mam zamiar ograć tylko ten jeden quest + porobić zaległe pierdoły i podziwiać widoczki. Gra rzeczywiście na PC dalej wygląda zajebiście, nawet z wyłączonymi modami, nowe oświetlenie + kamera a'la God of War 2018/2022 to fajna sprawa, miło, że wydają to za free, bo content imo podobny to niektóych płatnych upgradów z ostatnich lat. 

Chłopie to, że ty sobie masz 3080 to spoko. Gratki, że ci sie udało i w ogóle.

Weź tylko pod uwagę, że niektórzy mają starsze lub z niższym numerem karty i twoja topka, mocna karta (nie mówimy tutaj o nowych 4080 i 4090) nie jest dobry odzwierciedlenie 80% graczy, któzy chcą zagrać w Wieśka z nowych modem graficznych...

Ups.. Teraz Patch Next Gen a nie mod.

Jak zwał tak zwał. Dla mnie to typowa moda na nowe bajery. Były Ledy w kompie, teraz są Ledy w graf jako Ray Tracing:unknown:

  • beka z typa 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Soyokaze napisał:

Chłopie to, że ty sobie masz 3080 to spoko. Gratki, że ci sie udało i w ogóle.

Weź tylko pod uwagę, że niektórzy mają starsze lub z niższym numerem karty i twoja topka, mocna karta (nie mówimy tutaj o nowych 4080 i 4090) nie jest dobry odzwierciedlenie 80% graczy, któzy chcą zagrać w Wieśka z nowych modem graficznych...

Ups.. Teraz Patch Next Gen a nie mod.

Jak zwał tak zwał. Dla mnie to typowa moda na nowe bajery. Były Ledy w kompie, teraz są Ledy w graf jako Ray Tracing:unknown:

RT to rzecz opcjonalna, zawsze można wyłączyć... ale jest to główny moduł tego patcha, więc nie wiem jaki problem masz z tym :). 

 

Poza tym będzie też nowy quest i inne fixy, więc dla każdego coś miłego. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Soyokaze napisał:

Chłopie to, że ty sobie masz 3080 to spoko. Gratki, że ci sie udało i w ogóle.

Weź tylko pod uwagę, że niektórzy mają starsze lub z niższym numerem karty i twoja topka, mocna karta (nie mówimy tutaj o nowych 4080 i 4090) nie jest dobry odzwierciedlenie 80% graczy, któzy chcą zagrać w Wieśka z nowych modem graficznych...

Ups.. Teraz Patch Next Gen a nie mod.

Jak zwał tak zwał. Dla mnie to typowa moda na nowe bajery. Były Ledy w kompie, teraz są Ledy w graf jako Ray Tracing:unknown:

Dajesz typowi coś na wzór minusa bo ma 3080 i raczył się wypowiedzieć? O chuj... Mentalne getto. Te statystyki to z ulicy wziąłeś? On ma 3080, ja 4090. Także 100% wypowiadających się teraz i tutaj ma dobrą grafikę. Jak widzisz moja statystyka zesrała się na Twoją. 

 

Jak byś nie skumał, jedna i druga jest NIEPRAWDZIWA. 

Edytowane przez PiPoLiNiO
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Wersja 1.32 z goga chodzi mi w 90-120 fps na rtx 3080, wszystko na uber, razem z włosami. Niemniej jednak z RT obawiam się, że lock na 60 może być nieosiągalny, zobaczymy. 

I tak mam zamiar ograć tylko ten jeden quest + porobić zaległe pierdoły i podziwiać widoczki. Gra rzeczywiście na PC dalej wygląda zajebiście, nawet z wyłączonymi modami, nowe oświetlenie + kamera a'la God of War 2018/2022 to fajna sprawa, miło, że wydają to za free, bo content imo podobny to niektóych płatnych upgradów z ostatnich lat. 

Jaka rozdzielczość? W 4K to tak trochę ponad 60 fps jest z wszystkim na maxa na 3080?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, mozi napisał:

Jaka rozdzielczość? W 4K to tak trochę ponad 60 fps jest z wszystkim na maxa na 3080?

1440p w UW 21:9.

 

Co jest jakieś 30% mniej żerne, więc pewnie 60-70 na 3080 w natywnym 4k uciągnie przed next gen patchem.  Osobiście nie sprawdzałem, ostatnio jestem UW master race na PC. 

4 godziny temu, Figuś napisał:

 

 

jezu oni to jeszcze do recenzji dali?! wystarczyło by żeby rozesłali kody do technicznych kanałów żeby zrobili porównania, sprawdzili stabilność gry i elo

Recenzja będzie, ponieważ wychodzi natywna wersja na nowe konsole.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Figuś napisał:

jezu oni to jeszcze do recenzji dali?! wystarczyło by żeby rozesłali kody do technicznych kanałów żeby zrobili porównania, sprawdzili stabilność gry i elo

to samo robiło Sony np. z portem Uncharted na PS5, wiadomo że to ta sama gra ale dla firmy takie recenzje z dobrymi ocenami to w zasadzie darmowy marketing

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, tym bardziej że jest okazja ponownego zareklamowania się nadal najlepszym i najbardziej dopracowanym produktem studia. Nawet jeśli gra ma kilka lat to co z tego? Wciąż jest najlepsza! Moim zdaniem w tym przypadku Redzi robią dobrze bo napewno na tym nie stracą a dobry PR i service są im potrzebne jak nigdy dotąd.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, areka napisał:

Nigdy nie grałem w tę grę. Kiedyś kupiłem na pss, bo była z wszystkimi dodatkami. Za 29 zł. 

Jest sens w to grać jak moimi ulubionymi grami są Death Stranding, TLoU2 i Elden Ring?

Boje się, że ta gra będzie w chuj drętwa jeżeli chodzi o gameplay w stosunku do tych szczytów gameDevu...

Nie ma co rozkminiać tylko jak wjedzie patch to spróbować. Warto bo gierka jest klasa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...