Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Kurła no kusi trochę sprawdzić ten update, ale jednak po niecałych 5 latach dość dobrze pamiętam ten tytuł. Tym bardziej, że dodatki kończyłem ogrywać jeszcze jakoś w 2020. Obawiam się, że po paru godzinach się odbije i będę wolał poświęcić czas na coś nowego. No ale jak ktoś jakimś cudem nie grał, to zazdro w chuuuuj. Według mnie ta gra w ogóle się nie zestarzała 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że wiedźmin wiele razy zrobi na Tobie większe wrażenie niż GoW :kekw:

 

Ta gra nic a nic się nie starzeje i nawet w obecnej postaci (wersja xboxowa z łatką pod koksa) robi piorunujące wrażenie. Jak do tego masz telewizor z dobrym HDRem, to niejednokrotnie będziesz szukał szczęki po podłodze :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Ja do DS też podchodziłem pełen obaw. Nie wiedziałem czego się spodziewać, była też to pierwsza gra Kojimy w jaką miałem zagrać.

8 godzin temu, Artur_K napisał:

W Dead Space nie grałem.

8 godzin temu, Artur_K napisał:

Wstyd się przyznać, ale w Wiedźmina jeszcze nie grałem.


Gdzieś Ty się uchował chłopie i skąd pomysł, żeby zarejestrować się na forum DLA GRACZY? :leo:

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Wredny napisał:


Gdzieś Ty się uchował chłopie i skąd pomysł, żeby zarejestrować się na forum DLA GRACZY? :leo:

 

 

Bo widzisz Panie kolego, ja to jestem GRACZEM niedzielnym. Uwierz, że nie jest łatwo wybrać tytuły do ogrania, wiedząc że czasu starczy na 2-3 "duże" gry w roku. 

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Kilka? Kilka to może ja nie ogram, kończąc 10 do 15 gierek rocznie, a ktoś kto ogrywa 2-3 to ma zaległości rozmiarów kilku generacji :blush:
Współczuję mocno, bo ja z moim OCD ledwo znoszę świadomość o tym, co mnie ominęło, albo co muszę odpuścić.
No i trochę też zazdroszczę oczywiście pierwszego kontaktu z takim sztosem (Dead Space też polecam tak btw, właśnie sobie odświeżam i wciąż jest cudownie).

Odnośnik do komentarza

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/december-2022-rtx-dlss-game-updates/

 

On December 14th, all The Witcher 3: Wild Hunt PC players will receive a free update that adds various gameplay changes, new quest content, and new graphics features that take full advantage of the latest PCs and laptops.

Here's what to expect:
 

  • RTX Global Illumination (RTXGI) adds more immersive and realistic outdoor ray-traced lighting
  • Ray-traced ambient occlusion improves shading around objects occluding light
  • Ray-traced shadows improve the fidelity, clarity and visibility of shadows
  • Ray-traced reflections increase the accuracy and quality of reflections on bodies of water and other suitably reflective surfaces

On top of that, Ultra+ settings increase draw distances, foliage density, background character detail, asset quality, and more. Texture resolutions are increased and environments gain new geometric detail. The list goes on!

To accelerate your performance when all of these features are enabled and maxed out, The Witcher 3: Wild Hunt's next-gen update also introduces support for NVIDIA DLSS 3, enabling GeForce RTX 40 Series gamers to multiply performance. All other GeForce RTX gamers can accelerate their frame rates with NVIDIA DLSS 2. And everyone can reduce system latency with NVIDIA Reflex

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...