Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Pupcio napisał:

Rayfagersy taki świeży odłam pecetowców a już tak wkurwiają :) 

 

Chociaż teraz w tym temacie można sobie poużywać wiedząc, że nie wpadnie zaraz oburzony użytkownik "ja tu przyszedłem poczytać o wrażeniach z gierki, mechaniki, fabuła, a tu samo pierdolenie o grafice i brandzlowanie się do cyferek" ;)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, tjery napisał:

 

Chociaż teraz w tym temacie można sobie poużywać wiedząc, że nie wpadnie zaraz oburzony użytkownik "ja tu przyszedłem poczytać o wrażeniach z gierki, mechaniki, fabuła, a tu samo pierdolenie o grafice i brandzlowanie się do cyferek" ;)

No cieszcie się bo w teamatach nowych gier wam na to nie pozwolimy, to nie pclab :)

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, tjery napisał:

 

Mylisz dwa pojęcia, to że konsole w tej generacji są za słabe na RT nie powoduje od razu, że RT to zła technologia, ba, to obecnie jedyna technologia, dzięki której grafika dostaje tak dużego boosta. Rację masz jedynie co do tego, że na konsolach nie ma racji bytu, bo nie dość, że wiąże się z 30fpsami, to jeszcze jest w szczątkowej jakości w porównaniu do PC.

Poza tym ewidentnie nie masz pojęcia co to jest RT (widać to po ciągłym przyrównywaniu RT do odbić w kałużach i pisaniu o konieczności "zatrzymywania się", żeby zobaczyć efekty RT), ale temat nie o tym, więc nie zaczynam ;)

 

Tak, jeszcze dochodzi oświetlenie. Chodzi o to że jak oglądam te porównania to nie opada mi szczęka i nie zbieram jej z podłogi. A jakim kosztem mocy okupiony jest ten efekt. No ale spoko, każdy ma inne podejście, dla jednych RT jest mesjaszem, dla mnie takie meh. Wolałbym ładniejsze tekstury, roślinność, realistyczne mordy, fizykę obrażeń itp. bajery. 

Odnośnik do komentarza

Masz rację, lepiej poczytać o cyferkach, czy na moim 3080 pójdzie w 77 czy tylko 75 klatkach. Wiadomo, że technikalia są ważne, ale ostatnia strona to jest dokładnie to, za co te całe peceemery są besztane, rozkminianie teorii, brandzlowanie się do cyferek, a na końcu sprawdzą czy im pójdzie i odinstalują gierkę. Tjery wyjątkiem, bo on chociaż podaje jakieś merytoryczne informacje zamiast teoretyzować, czy mu pójdzie tak czy śmak bazując na opisie filmiku z jutuby.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Szymek napisał:

Ktoś czytał patch notsy i może powiedzieć co zmienili w samej walce? Bo coś podobno zmienili prawda? 

 

Poza szybkim wybieraniem znaków raczej nic. Mieli gotowego fajnego moda, który wprowadzał fajnie wyglądające i o wiele bardziej pasujące do Wiedźmina piruety zamiast rolowania ala Dark Souls przy długim uniku, ale z niego nie skorzystali.

Odnośnik do komentarza

Tutaj lista modów, które są dodane natywnie w patchu na nowych konsolach i PC:

 

  • Community-made and community-inspired mods include:
    • The Witcher 3 HD Reworked Project by HalkHogan
    • HD Monsters Reworked by Denroth
    • Immersive Real-time Cutscenes by teiji25
    • Nitpicker’s Patch by chuckcash
    • World Map Fixes by Terg500

 

I ten z jakiegoś powodu zapisany osobno do gameplayu:

 Full Combat Rebalance 3 by Flash_in_the_flesh 

 

 

Wszystkie już ogrywałem wcześniej na PC w jakichś wersjach z 2019 i 2020. Bardzo dobre mody, fajnie, że Redzi z nich skorzystali, ciekawe czy sypnęli coś $$ dla twórców. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

W sumie ta cała wersja next-gen to glownie zasluga tego moda :D.

 

To trochę dziwi tak długi czas robienia tego pacza. 

No chyba, że wcześniej ten bolszewicki team robił swoją wersję, potem dostali kopa i redzi na szybko ratowali się gotowcami ze sceny moderskiej. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Michał102 napisał:

 

To trochę dziwi tak długi czas robienia tego pacza. 

No chyba, że wcześniej ten bolszewicki team robił swoją wersję, potem dostali kopa i redzi na szybko ratowali się gotowcami ze sceny moderskiej. 

 

Idąc tym torem to za chwilę się okaże, że pacz miał być w pełni płatną aktualizacją nextgen, ale jakość okazała się tak słaba, że dali za darmo, żeby znowu smrodu nie było.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Crazy Horse napisał:

 

Idąc tym torem to za chwilę się okaże, że pacz miał być w pełni płatną aktualizacją nextgen, ale jakość okazała się tak słaba, że dali za darmo, żeby znowu smrodu nie było.

 

Ta gra to ich to ich flagowe dzieło i wątpię, by sobie pozwolili na wydanie czegoś, co zrobi z niej kartofla.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...