Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tym bardziej dziwię się, że tak bardzo uparliście się, żeby nie brać tego pre ordera. Odkąd tylko się pojawił, wziąłem go w euro. Choć trochę żałuję, że tam, a nie w MM, bo kupiona PS3 w media cztery lata temu, chodzi do dziś jak burza :)

 

Lipa nie dziw się, niektórzy nie chcieli łysolów, tylko liczyli, że będą bundle na premierze. 

Odnośnik do komentarza

Ja cały czas mam nadzieję, że jeżeli Euro będzie miało jakieś bundle, to zaproponują zamianę gołej konsoli na owy bundle (tak jak robi to amazon).

 

aha, jaaaaaaasne :) wg mnie nie ma na to szans, bundle będą w innej, wyższej cenie i będą kupowane osobno, na sto pro aby zwiększyć sprzedaż sklepy będą cisnąć je osobno.

 

no nic, zrobię sobie wycieczkę do sony center i zobaczymy co mi powiedzą. mogę nawet tydzień poczekać, ale wazne aby fajna oferta była, np. właśnie killzone bundle czy coś...

Odnośnik do komentarza

blantman skończ się już usprawiedliwiać - każdy prawdziwy chłopiec lub nowe zabawki i tak jak mówi Emtebe tutaj nie chodzi o racjonalne zakupy a o zrobienie sobie przyjemności i podotykanie :)

 

jedyne co mnie może powstrzymać to brak fajny bundli - bardzo bym chciał dwa pady, kamerka i nowy Killzone. wtedy zero kombinacji - bankomat i heja. rzuciliby już jakieś info kurcze nigdzie nic nie mówią :(

Nie możesz kartą zapłacić ?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Biorąc pod uwagę, że ostatnio na brytyjskim Amazonie podnieśli cenę o 50 funtów, to raczej coś jest na rzeczy z dostępnością i popytem. Ale nie myślę by było tak źle jak niektórzy się obawiają (nowy rok), pewnie po 2-3 tygodniach sytuacja się ustabilizuje i każdy kto będzie chciał kupić nie będzie miał problemu ze znalezieniem konsoli w sklepie.

Odnośnik do komentarza

Ja panowie czekam rok/dwa i dokanczam zaleglosci z ps3 i 360tki, nie mam tyle czasu co kiedys ale dla Gta VI i tak bede musial kupic ktoras z nextgenow. Zobacze co bedzie lepsze dla gier, na ktora konsole beda lepiej napisane, cena ma najmniejsze znaczenie.

Odnośnik do komentarza

no właśnie chłopaki, co mówicie ? Pre order, czy czekać na day one ? Jeśli pre order to gdzie to sie najbardziej opłaca ? Myslalem o RTV EURO AGD, tam cena jest gwarantowana. A jak to wyglada? Gdy kupuje pudełko z pre orderem to mogę sobie odebrać w każdym sklepie sieci ?

preorder w małych solidnych sklepach z grami. Ja np. zamówiełem w xgamecenter 100 zł zaliczki, cena gwarantowana 1700 zł dostępność 2 dni przed premierą

Odnośnik do komentarza

Pewnie te co w jukej czyli killzone 2pady i kamerka bo to oficjalny pakiet + niektóre sklepy robią bundle typu ps4+killzone

 

Amazon ma takie bundle

 

New Bundles:

Bundle 1: PlayStation 4 + Killzone: Shadow Fall - £384.99 (Previously £389)

Bundle 2: PlayStation 4 + Watch Dogs - £384.99 (Previously £389)

Bundle 3: PlayStation 4 + Killzone: Shadow Fall + Battlefield 4 - £424.99 (Previously £429)

Bundle 4: PlayStation 4 + Killzone: Shadow Fall + Need For Speed: Rivals - £424.99 (Previously £429)

Bundle 5: PlayStation 4 + Killzone: Shadow Fall + 2 DualShock 4 controllers + PS4 Camera - £429.99 (Previously £449)

Bundle 6: PlayStation 4 + Killzone: Shadow Fall + FIFA 14 + 2 DualShock 4 controllers + PS4 Camera - £469.99 (Previously £489)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

 

Bundle 6: PlayStation 4 + Killzone: Shadow Fall + FIFA 14 + 2 DualShock 4 controllers + PS4 Camera - £469.99 (Previously £489)

 

oj takie coś bym przyjął BAAAAARDZO!

 

Zapomnij.Chyba,ze skladales pre ordera w lutym.Te bundle sa za(pipi)iste,ja za samego killzona + ps4 place 400£.....

Odnośnik do komentarza

Jeden post Yetiego i rozpętało się piekło z preorderami PS4. Ja kupiłem preordera w MM, cena 1850 jest dal mnie do zaakceptowania, bo tak jak pisałem ubezpieczenie w MM wychodzi taniej niż w Euro RTV AGD i jest do tego na dłużej. W dniu premiery biorę wolne, albo choć zwolnię się z pracy na godzinę by polecieć po mój egzemplarz do sklepu zaraz po otwarciu (ewentualnie zadzwonię do roboty, że już tego dnia nie wrócę, bo idę pykać w gierki hehe).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...