Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WakaFlacka

czy jest możliwość oddania gry na gwarancję ? ma ktoś jakieś info na ten temat ? czy to do sklepu czy do producenta gry ? proszę o jakieś pomocne info dokładnie chodzi o grę Killzone Shadow Fall

Odnośnik do komentarza

Z opóźnieniem ale w końcu i do mnie zawitała PS4. Pad i konsola sa mniejsze niż myślałem.TV pogrubia;)

Pad wygodny,przyjmnie ciężki i precyzyjny.

Dziwnie aktualizuje sie firmware z usb.Trzeba wejść do menu serwisowego,z głównego menu nie da rady.

Kabel do ładowania pada jak zwykle krótki a te światełko daje po oczach tylko na youtube,na żywo jest zdecydowanie bardziej stonowane.

Wszystko pięknie śmiga a BF w 60fps to miód na me oczy:)

Jak ktoś ograł co lepsze na poprzednią generację to zastanawiać się nie ma nad czym.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Czy u was też psn tak muli? I czasami wogole nie działa, np. w tej chwili?

Tak, muli, trofeów nie wczytuje czasami, czasami pomimo tego, że jestem zalogowany nie moge grać online w BFa itp.

Póki co jest masakra.

 

Nie wiem czy już też to odkryliście, ale nareszcie udostępniono opcję ukrywania gierek i trofeów z nich, których nie chcemy udostępniać publicznie. I to nie tylko tych z 0% trofików, ale każdej jednej. Kozacka opcja, jeno pasek lvl też topnieje.

nawet nie wiedzialem. Opcja rzeczywiscie fajna.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem czy już też to odkryliście, ale nareszcie udostępniono opcję ukrywania gierek i trofeów z nich, których nie chcemy udostępniać publicznie. I to nie tylko tych z 0% trofików, ale każdej jednej. Kozacka opcja, jeno pasek lvl też topnieje.

nawet nie wiedzialem. Opcja rzeczywiscie fajna.

 

Od dłuższego czasu już to jest dostępne, na PS3 już można było ukrywać gierki.

Odnośnik do komentarza

Wchodzisz w swój profil następnie ustawienia prywatności następnie w trofea. Tam masz dwie opcje: kto może widzieć Twoje trofea i druga opcja - uwzględniasz z jakich gier mają nie widzieć Twoich trophy.

 

A klipy oglądasz w ustawienia -> zarządzanie pamięcią masową systemu -> zrzuty i tam masz klipy i zdjęcia.

Albo jeszcze szybciej w profilu masz od razu opcję zrzuty.

Edytowane przez Słupek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

http://kotaku.com/how-to-record-livestream-and-share-screenshots-on-ps4-1464822314

Cała instrukcja : )

 

Either way, a double-press will let you start a manual recording. You'll be able to access the system's perpetual capturing of the last 15 minutes of gameplay if you tap the share button (default setting) or hold it down for a "long press" (our preferred setting).

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam taki problem: nie widze listy poznanych  graczy z którymi gralem np. w killzona, by potem móc dodać ich do kontaktów, tak jak to robiło sie na ps3.

I jeszcze jedno da sie jakos odzyskac konto gdy znam tylko nick?? ps3 sprzedalem jakis czas temu i nie pamiętam maila i hasła jakie tam było.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie wiem czy już też to odkryliście, ale nareszcie udostępniono opcję ukrywania gierek i trofeów z nich, których nie chcemy udostępniać publicznie. I to nie tylko tych z 0% trofików, ale każdej jednej. Kozacka opcja, jeno pasek lvl też topnieje.

nawet nie wiedzialem. Opcja rzeczywiscie fajna.

 

Od dłuższego czasu już to jest dostępne, na PS3 już można było ukrywać gierki.

 

 

Można to na ps3 z poziomu strony psn jakoś zrobić?

Odnośnik do komentarza

I jeszcze jedno da sie jakos odzyskac konto gdy znam tylko nick?? ps3 sprzedalem jakis czas temu i nie pamiętam maila i hasła jakie tam było.

Tak! Dzwon do Sony. Tylko wczesniej upewnij sie co sciagales, kupywales na pleyce, bo to jest wazne pytanie, kluczowe :-) Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...