Skocz do zawartości

Watch Dogs


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba zdać sobie sprawę,że wysokie wymagania nie są wyznacznikiem jakości grafiki czy całej gry. Takie Metro nie wypalało gałek ocznych a zajeżdżało karty na dzień dobry.

Jeśli są to wymagania dla jakości gry z E3 to ok jak poziom GTA V to partacze...

wut? Last Light jest jedną z najładniejszych gier

 

 

 

ia1lh.jpgsjbfT.jpgweCsL.jpgMetro-2033-Last-Light-PC.jpg

 

Odnośnik do komentarza

WYSOKIE WYMAGANIA SPRZĘTOWE SĄ WYZNACZNIKIEM NIEUDOLNOŚCI STUDIA W OPTYMALIZACJI PRODUKTU

 Na PC ma to wymiar szczególny. Wiele firm leci w ciula z optymalizacją bo jak gracze chcą płynnej gry to "niech se kupiom lepszom karte" :)

Co do Metro miałem na myśli poprzednika, Metro 2033. 

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

A mnie bardziej interesuje jak ciekawe będą misję, jakie nowe patenty zastosują, których jeszcze nie było, a mogłyby wkręcać w gameplay. Grafika byleby nie męczyła oczu i w miarę stały framerate mi wystarczą, co nie znaczy że nie lubię jak jest na czym oko zawiesić w grze. Nie to jednak jest dla mnie takie istotne. Killzone dał mi przedsmak jak będą wyglądały gry nextgen w przyszłości, ale ja oczekuję innowacji w gameplayu, chociaż to chyba nie ten tytuł :P Zobaczymy, jestem neutralnie nastawiony.

Odnośnik do komentarza

Super, wycwiczony w parkourze Aiden goni jakiegos smiecia ktory rownie dobrze, identycznymi animacjami zapierdziela po przeszkodach, czyli poscig nigdy nie skonczy sie dogonieniem typa chyba ze uzyjemy broni, juz w asasynie doprowadzalo mnie do szalu to ze straznik w zbroi plytowej goni mnie po dachu z taka sama predkoscia.

 

A w dupe se wsadzcie te gre.

Odnośnik do komentarza

Trailer lecial na devkit ps4

image.png

Trochę to smutne bo gra wygląda jak GTA V a sam trailer tez jest ostro inspirowany grą R*, szkoda tylko, że GTA wyszło na pastgeny. Zresztą jak widzi się grę UBI a potem słucha od jej devów, że wygląda fenomenalnie to się od razu człowiek zastanawia komu oni chca zakrzywić rzeczywistość...
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie musisz, są przecież sposoby. :D

 

Dokladnie, tez demo pobieram.

 

Jak patrze na te screeny jakos tak automatycznie narzuca mi sie "bullshots, bullshots everywhere". Ciekaw jestem jak bedzie ostatecznie wygladac ten tytul, wlasnie zeszlo embargo na materialy z eventu W_D (ten gdzie tablety dostali) wiec bardzo mozliwe ze zobaczymy jakis gameplay.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...