Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Porażka... tym bardziej ze juz recenzenci chyba mieli problemy z trybem online, a co dopiero jak wszyscy ludzie się rzucą na darmówkę... W menu prawie połowa opcji nie jest aktywna przez brak połączenia z serwerami.

 

Żeby nie tylko marudzić to powiem, że sama gra miło mnie zaskoczyła fizyką jazdy - na całe szczęście balans arcade-sim został zachowany ale to przyjdzie ocenić dokładniej po odblokowaniu wyższych klas oraz sprawdzeniu online, bo jak wiadomo to w nim wychodzą wszystkie niedoróbki.

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

PS4 przyszło, więc i ja trochę już pośmigałem :) Gra się miodnie i to w sumie jest najważniejsze. Od strony graficznej występuje niestety nieszczęsny aliasing. Myślałem, że w tej generacji w końcu już tego nie będzie bo jak na złość jest to jedyny negatywny element, który rzuca mi się w oczy w oprawie w grach :/

 

Chętnie przygarnę zaproszenia do znajomych, co by była jakaś rywalizacja w leaderboardach (jak w końcu ruszą...). Jak ktoś ma wolne miejsce w klubie to też się piszę :)

Odnośnik do komentarza

Pogralem parę godzin i moje spostrzeżenia :

 

+

 

-model jazdy, doskonale czucie pojazdu

-trasy, dość zróżnicowane

-grafika, widać że to next gen jednak mam pewne ale ktore wpisze w minusach

-SI, ogólnie jest dobre jednak wady wpisze w minusach

-interfejs, klarowny

 

--

 

- grafika

*ząbki, brak wygładzania rzuca się w oczy

*cienie, te odbijające się w szybie tragedia

*nie wszędzie widać ze to high level, niektóre tektury wołają o pomstę do nieba

-SI, niby inteligentne a jednak podczas zakrętu gdy samochody jadą równolegle do siebie to komputer zamiast wynajmować pcha się na nas

- system kar, jedna poważna wada gdy komputer w nas uderzy to pkt są odejmowanie nam jako to my byśmy byli sprawcami kolizji

-poziom trudności, jest źle wyważony

 

EDIT

 

Niezdecydowanych zapraszam na mój stream, może komuś to pomoże

Twitch @ bananoluczo

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

 

Ekipa potwierdziła, że gra działa w natywnej rozdzielczości 1080p oraz, ze wyposażona jest w"rozbudowany system anty-aliasingu". Oprócz paru małych potknięć anty-aliasing w grze oceniano jako lepszy, niż w większości innych tytułów z PS4 i XONE.

Jeśli chodzi o framerate deweloperom udało się uzyskać całkowicie stabilne 30 klatek na sekundę - niezależnie od tego, ile wozów znajduje się na ekranie. DigitalFoundry podkreśla, że to znacząca poprawa sytuacji z wczesnych wersji DriveClub, które udostępniane były w 2013 roku.

Zespół zauważył w swoim teście, że świetnie wykonano efekty światłocienia, które renderowane są w czasie rzeczywistym. Zmiany pory dnia i nocy wyglądają bardzo dobrze i realistycznie. DigitalFoundry chwali również bardzo dobre wykonanie dostępnych w grze samochodów.

W takiej sytuacji werdykt może być tylko jeden - to jedne z najładniejszych wyścigów, jakie pojawiły się dotychczas na konsolach. Zespół podkreślił w tekście, że gra stanie się zapewne jeszcze bardziej efektowna po wprowadzeniu zapowiadanych aktualizacji (m.in. dynamiczne warunki atmosferyczne, moduł fotograficzny i replaye).

 

Zmieniając trochę temat – niestety gracze nadal mają duży problem z połączeniem się z serwerami obsługującymi DriveClub. Miejmy nadzieję, że te niedogodności zostaną jak najszybciej wyeliminowane.

http://www.ppe.pl/news-31459-digitalfoundry_przeanalizowalo_oprawe_wizualna_driveclub.html

Odnośnik do komentarza

balon, wysłałeś mi to zaproszenie do klubu?

 

Siemanizacja,

 

nie bo jakimś cudem nie miałem Ciebie na PSN, wczoraj poszło takie zapro, a dziś jeszcze nie odpalałem konsoli. Jak mnie przyjąłeś to popołudniu zaproszę Ciebie do klubu, ew możecie sami to zrobić. Nazwa klubu to zgredy fpe

Odnośnik do komentarza

Troszkę update'owałem listę graczy, dadałem przynależność klubową, zapisana jest w takim formacie [*****]


0) balon1984 [zgredy fpe]
1)k__es
2)Marcin_wawa (psnid: KrayziePL)
3)LiSoQuan [zgredy fpe]
4)SiuSiu
5) punisher85_pl  (Ficuś) [zgredy fpe]
6) Fanek ?
7) eX4cT_PL 8) basbot [zgredy fpe]
9) Luk248
10) Aem_PL
11) mike74_pl
12) KrzychuFox
13) WESKER-DL
14) Hendrix877 (Hendrix)  [Highway Star]
15) Ukyo_PL (wet_willy)  [zgredy fpe]

dopisałbym więcej, ale nie będę za kogoś decydował  :)

Edit 2: Udało mi się założyć klub i zrobić badge oraz paint klubowy :P

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...