Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem podczas premiery. Wart tych 249zł.

inFamous – klasa sama w sobie.

Second Son podobnie jak poprzednicy, wygląda zjawiskowo. To ścisła czołówka najpiękniejszych pozycji w jakie obecnie możemy zagrać. Po raz wtóry polonizacja kuleje, ale lepiej niech będzie taka, niż miałoby jej nie być w ogóle. Sama gra jest bardzo dobra. Ze względu na kilka motywów (w tym świetne zakończenie) polecam ścieżkę zła. Niestety platyna, to wciąż droga przez nudę, ale jej nikt ci nie każe zdobywać przecież. A, i mało, która gra ma TAK fantastycznie płynne  poruszanie się po mieście. Na myśl przychodzi mi tu SR 4.  

9/10 – grafika
6/10 – audio
9/10 – grywalność

8/10 – ocena końcowa

 

Mam wrażenie, że moce ekskluzywne dla złej ścieżki są jakby mocniejsze, więc to chyba lepszy wybór na hard. Tak czy inaczej gra trudna nie jest, choć głupio zginąć jest dość łatwo.

Podobnie było w inF drugim. Zgadzam się zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza

ogolnie dziwne sa starcia z bossami w tej grze, na kazdego jest tragicznie banalny sposob ale jakby sie chcialo po bozemu to sa trudni np przedostatni boss

ten smok wielki od tego kolesia co ma moce video

- jak sie otwarcie z nim walczylo to dostawalem sromotny wpier.dol ale jak przypadkowo zauwazylem, ze jak zwisamy na krawedzi to jego ataki nas nie trafiaja to w pare chwil zakonczylem walke bez nawet najmniejszego uszczerbku na zdrowiu

Odnośnik do komentarza

Na wysokim poziomie trudności może nieco krwi napsuć - dwa, trzy szlagi i po nas. Jednak zasadniczo po kilku niepowodzeniach gryzie zero-jedynkowy piach. Ataki ma schematyczne. Warto regenerować się za filarami i przeskakiwać horyzontalne szlagi. Ostatni bossowie w trylogii inFamous zawsze są ciekawi i na wyższym słupku stanowią przez dobre 16 min. wyzwanie. Aczkolwiek Kessler był znacznie cięższy do ubicia niż Augustine.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie ukończyłem gre na normalu na sto procent i musze przyznać ze wciągające cholerstwo;p Grałem jako zły i mimo wszsytko też uważam ze czasem trzeba było latać jak głupi w te i spoworotem do wroga, żeby sie regenerować, bo wystarczy chwila pod ostrzałem i nasz bohater już ledwo zipie, ale chyba jednak jeszcze sprobuje na hardzie zrobic głowny wątek dla platynki ;p

 

Platyna zdobyta ;) mam nadzieje ze będzie więcej gier w których zdobycie wszystkich trofeów będzie takie przyjemne :P

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Ja zauważyłem ze póki nie przeszkodziło się w miedzy czsie aktywistom czy grajkowi to rzeczywiście reklamoarze rzadko się pojawiali. Poprostu było trzeba robić na zmianie te czynności i pojawiały się nowe akcje na mapie ;) plejki 3 nie miałem i szczerze fajnie jakby dali wersje odświeżone na czworeczke bo chętnie pogralbym w poprzednie części ;p

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

skonczylem, beda lekkie spoilery, lubie ta serie, to nieliczne sandboxy jakie w ogole koncze, podoba mi sie w nich ich zintensyfikowanie dzieki czemu majac nawet 20-30min wolnego czasu na wlaczenie konsoli da sie zrobic w grze cos sensownego w przeciwienstwie do molochow typu rdr czy gta5 gdzie w tym samym czasie ledwie zaczniemy jakas misje i bez 2h czasu nie ma sensu ich nawet wlaczac. Trzecia czesc gorsza od dwojki, ale tez lepsza od jedynki, wielka szkoda, ze calosc opiera sie i zbudowana jest o te same zalozenia rozgrywki co wczesniejsze czesci - ta sama konstrukcja misji glownych czy tez pobocznych, po tylu odslonach tworcy mogliby sie wysilic, tym bardziej, ze glowne i poboczne misje w serii nigdy nie byly jakies super. Miasto swietne, ciekawa architektura, duzo fajnych miejscowek, troche bolalo, ze po uzyskaniu mocy neonu praktycznie konczy sie parkour na rzecz radosnego trzymania jednego przycisku i beztroskiego smigania po miescie. Fabula slaba, zaczyna sie ciekawie ale pozniej juz niestety jest nudno, glowny bohater rowniez gorszy od Cole'a. Zawiodlem sie tez, ze pomimo kilku mocy mozna uzywac tylko jedna - liczyelm na comba z wykorzystaniem wszystkich. Strona techniczna mistrzowska - tekstury obledne jak na sanboxa, wykonanie postaci, gra swiatel, antyalliasing,plynnosc rozgrywki - swietny pokaz mocy next gena, szkoda betowych kaluz i animacji, ktore zywcem wzieto z wczesniejszych czesci ale calosciowo gra robi wrazenie

 

ocena: 8-

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Chciałem sobie dzisiaj pograć w SS a tu lipa po ekranie startowym z logo  sucker punch pokazuje się czarny ekran i koniec... gra się nie uruchamia. Czy to może miec związek z atakiem na PSN? Czy jednak coś jest nie tak z moją PS4. Sprawdziłem też First Light i mam to samo, gra zawiesza się podczas loadingu.

edit: odłaczyłem konsolę od netu i wszystko śmiga, Czyli to jednak sprawka hakerów.

Edytowane przez mr.zbylu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...