Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Po wpisaniu nr do telefonu powinna pojawić się na mapie ikonka, z drugim chapterem, tylko tyle i aż tyle. Jak do niej dotrzesz to powinno się wszystko synchronizować i iść dalej. Ja i znajomi nie mieli problemów z paper trail.

 

 

Edyta: takie coś na ten temat znalazłem - Jeżeli przycisk wysyłania nie działa to może to oznaczać, że korzystasz z przeglądarki internetowej, która nie jest w pełni kompatybilna ze stroną. Sprawdź czy nie masz wyłączonej np. obsługi JavaScript lub skorzystaj z innej przeglądarki.

Edytowane przez figus87
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jedynkę, dwójkę i FoB wymasterowałem na 100% i bardzo mi się podobały. SS jest odczuwalnie słabszy, ale to dalej inFamous więc gra się przyjemnie. Wg mnie moce w trójce nie dają tyle frajdy co w poprzednikach, fabuła tez przedstawiona w jakiś nudny sposób. Grafa jak najbardziej robi wrażenie. Jeżeli masz możliwość pożyczenia to tak zrób :D

Odnośnik do komentarza

Jedynkę, dwójkę i FoB wymasterowałem na 100% i bardzo mi się podobały. SS jest odczuwalnie słabszy, ale to dalej inFamous więc gra się przyjemnie. Wg mnie moce w trójce nie dają tyle frajdy co w poprzednikach, fabuła tez przedstawiona w jakiś nudny sposób. Grafa jak najbardziej robi wrażenie. Jeżeli masz możliwość pożyczenia to tak zrób :D

Michaealis podpisuję się pod tym w 100%

Odnośnik do komentarza

Dawajcie mi szczere opinie teraz.

Wg mnie jedynka była za(pipi)ista, dwojka jeszcze lepsza(nawet plecak i figurke mam). O trojce w sumie slyszlem prawie same zle rzeczy :( Jedynie ze grafa ok.

Jest tu jakis psychofan poprzednich cześci?

 

IMHO jest totalnie odwrotnie. 1 to syf przeokrutny. Dwójka to nieco mniejszy syf. SS za to jest najlepszy ze wszystkich części :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

druga wyspa oferuje rozgrywke tak samo dluga jak pierwsza czy wzorem drugiej czesci jest o wiele krocej? - bo wlasnie sie na nia dostalem

 

ogolem dobry infamous - jak komus podobaly sie wczesniejsze czesci to bedzie zadowolony, jednak jest to mega bezpieczna kontynuacja - cala mechanika, sposob prowadzenia i rodzajow misji itp - wszystko to kalka z czesci z ps3

 

grafika sliczna - szczegolnie efekty swietlne pogodowe i te od mocy, zwlaszcza od neonu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...