Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Robie właśnie paper trial, jestem w drugiej części triala i tu moje pytanko, dopiero przekroczyłem most i mam dostęp do drugiej części miasta, ale nie moge dalej triala wykonywać mam się posunąć z fabułą dale żebym móc kontynuować? Na stronie wszystko zrobiłem jak na razie.

Edytowane przez Strife
Odnośnik do komentarza

Udało mi się zaliczyć całe paper trial, chociaż nagroda w postaci 3 kamizelek jest kiepska za całą tą łamigłówkę.

 

Gra zasługuję na mocną 8, ale dzięki paper trialowi ma ode mnie 9, w tak banalnej grze twórcy umieścili takiego roz pier dalatora że to się w pale nie mieści.

 

Była to najtrudniejsza łamigłówka z jaką miałem okazję się spotkać od ładnych paru lat w grze na konsole za co twórcom należą się brawa, dzięki temu jednemu dodatkowi gra naprawdę sporo zyskała.

 

Ten mały sub quescik przypomniał mi czasy amigi jak to wszystko się skrupulatnie zapisywało na kartkach żeby ruszyć dalej i się nie pierdyknąć przez pomyłkę.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja aktualnie jestem w czwartym rozdziale Paper Trail i się strasznie wkurzam, że nie mogę zrobić wszystkich czynności poza grą na telefonie. Wygląda to tak, że odpalam SS na 10 minut i wracam następnego dnia po odpaleniu kompa i rozwiązaniu zadania.

Ale sam motyw z tymi zagadkami jest przegenialny, oby więcej takich akcji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Jestem na drugim miescie i tak síe zastanawiam nad oczyszczeniem miasta, zanim zaczne robic misje glowne. Problem polega na tym, ze jeden z dronow sledczych znajduje sie na zabezpieczonym wiezowcu - przewodami wysokiego napiecia do ktorego, wydaje sie ze nie ma dostepu. Pamieta ktos, ktora to misja, czy da sie jakos inaczej?

Odnośnik do komentarza

Jestem na drugim miescie i tak síe zastanawiam nad oczyszczeniem miasta, zanim zaczne robic misje glowne. Problem polega na tym, ze jeden z dronow sledczych znajduje sie na zabezpieczonym wiezowcu - przewodami wysokiego napiecia do ktorego, wydaje sie ze nie ma dostepu. Pamieta ktos, ktora to misja, czy da sie jakos inaczej?

 

To tylko można zdobyć jak będziesz wykonywał ostatnią misję w celu pokonania tej babki, wtedy będziesz miał przejście na wyższy budynek, więc musisz ruszyć fabułę do przodu niestety :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Jako, że zaległości mnóstwo dopiero teraz ograłem Second Son i First Light. No i jestem oczarowany. Pierwszy i drugi inFamous jakoś mnie nie porwały na PS3 a tutaj Delsin wszedł jak w masełko. Historia prosta jak drut, bez jakichś większych twistów, ale ładnie zagrana, choć bolą trochę mało wymiarowe postacie, przez co ciężko się z nimi zżyć, ale Fetch w tym wszystkim błyszczy i słusznie dostała osobną historię. W grze podoba mi się szybkość, bardzo sprawnie poprowadzone ulepszenia (nie ma syndromu, że trzeba zebrać 5 000 000 $ żeby kupić jakieś zaawansowane ulepszenie) no i to, że można sobie po prostu włączyć grę na pół godzinki i zrobić kilka zadań na luzaku. Do tego gra w grze czyli Paper Trail. 

 

First Light świetnie rozwija postać Fetch i traktuję go niemal jak obowiązkowy dodatek do Second Son. Więcej tu emocji w fabule, a samo szukanie znajdziek wypada o wiele lepiej niż u Delsina. Z chęcią zobaczyłbym kolejną część w tym uniwersum.,

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...