Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Gram obecnie w tą gierkę. Bardzo, bardzo dobra produkcja. Zdecydowanie najlepsza w całej trylogii. Dodatek First Light dostałem pod choinkę, będę szpilał jak tylko przejdę podstawkę. Naprawdę już długo nie grało mi się tak przyjemnie. Graficznie : Seattle w nocy + deszcz = OMG

Edytowane przez kyzio
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie też najlepsza część, nie trzeba latać, aż tyle po całym mieście jak w 1 czy 2 części. Wszystko jest skupione koło siebie, a moce pozwalają nam się przemieszczać błyskawicznie. No i czuć ten power, wiesz, że grasz madefakierem, przyjemnie sieje się rozwałkę, motyw z graffiti genialny. Na pewno jest krótsza od poprzedniczek, wczoraj zacząłem grać, dziś wieczorem skończę, wszystko wyzbierałem, została sama fabuła. Takie 7+/8.

Odnośnik do komentarza

Może masz rację, na pewno w poprzednich częściach bohater miał lepsze bomby (tu pod L1), były skuteczniejsze. W trójce jednak przyjemnie tą dolną strzałkę się wciska, jest efektownie i jest duże bum. Delsin to jakiś hipster i wyrostek, ale dopiero co przesiadłem się na nową generację i grafika chyba przyciąga mnie teraz najbardziej, mam efekt wow, dlatego też tak dobrze mi się gra :)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem wielkim fanem serii. Ograłem niedawno Secodn Son i teraz bawie się na arenach w First Light. Delsin wkurzał mnie dużo mniej niż zakładałem po trailerach. Moce są naprawde spoko, historyjka też wciąga a samo poruszanie się po mieście daje mi dużo frajdy. Bardzo bym chciał żeby SP zrobiło następną cześć i żeby miasto nie było takie betonowe. Dla mnie to takie mocne 9+.

Odnośnik do komentarza

Hej! Jakiś czas temu kalibrowałam ekran (wiecie, te strzałki w kątach) w ostatnim Infamous, ale w międzyczasie wymienilam TV, w którym obcina dość dużo obrazu, napisy głównie. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć opcji ponownej kalibracji... Da się w ogóle to zrobić? :(

Usuń instalke. Przy "świezym" uruchomieniu powinno dać się ustawić od nowa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja zakupiłem kilka dni temu inFamous First Light (wiem, będzie w styczniu w plusie, ale chce to mieć w pudełku). Silnik pomimo tego, że ma rok na karku, dalej robi spore wrażenie. Całość działa w trzydziestu klatkach, tak znienawidzonych przez graczy, a i tak mało, która pozycja prezentuje się lepiej.

 

Dużo wycisnęli z gry już w podstawowej wersji. Ulepszone FF rzeczywiście wygląda lepiej. 

Odnośnik do komentarza

 

Ja zakupiłem kilka dni temu inFamous First Light (wiem, będzie w styczniu w plusie, ale chce to mieć w pudełku). Silnik pomimo tego, że ma rok na karku, dalej robi spore wrażenie. Całość działa w trzydziestu klatkach, tak znienawidzonych przez graczy, a i tak mało, która pozycja prezentuje się lepiej.

 

Dużo wycisnęli z gry już w podstawowej wersji. Ulepszone FF rzeczywiście wygląda lepiej. 

 

 

Ale First Light nie wyglada lepiej niz Second Son. Jedyne co sie zmienilo to delikatnie jest lepiej zoptymalizowane pod katem fpsow. :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Skończyłem. Długo się zabierałem do tej gry, po przednie części średnio mi się podobały, a ludzie pisali że SS jest gorszy od dwójki. 

Przeszedłem tylko główny wątek, bo zbieranie dupereli czy niszczenie kamer mnie nie kręci. 

Za(pipi)ista muzyka, większy wybór mocy niż w poprzednich odsłonach, jest ok. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem wczoraj ścieżkę dobra na hardzie i przez całą grę bawiłem się świetnie. Pod względem grafiki gra wygląda obłędnie (Neon to orgia dla oczu, szczególnie w nocy), ale mogło być więcej przedmiotów do rozwalenia w mieście. Muzyka świetna, a gameplay daje masę frajdy. Jedynie do czego bym się przyczepił, a o czym pisałem już wcześniej to, że Delsin pomimo wymyślnych mocy nie oferuje takiego uczucia powera jak Cole (moc wideo mało użyteczna). Może jako zły będzie lepiej.

Fabuła jak to w inFamousach nie stoi na wysokim poziomie, ale denerwuje strasznie mała ilość wyborów moralnych.

 

Korzystając z okazji nagrałem krótki filmik po przejściu gry jak wbić trofea Drop Everything i Double Smoke Stack Attack. Enjoy :)

 

Odnośnik do komentarza

Mi FF zajął niecałe 4 h bez masterowania. Fetch jest kozacko w(pipi)iona, kupiłem ją na starcie. Żeby była jescze bardziej charakterna, polecam przełączyć język konsoli na angielski i zagrać w oryginalnym audio, będzie jeszcze większa wczówka i złość.

Deslin dla odmiany jest za softowy jak dla mnie na tą serię.

Fetch > Cole >>>>>>>>>>> Deslin

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...