Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pierwszy raz w życiu odczuwam backlog. W Borderlands 2 wprawdzie platyna ale dodatki jeszcze nie wymasterowane, Borderlands The Pre-Sequel czeka aż podbiję lvl w dwójce, a na dysku leżakuje Rocket League. Nie wspominając o tym, że na ps3 czeka w(pipi)iony Kratos na wstąpienie.

EDIT: Zapomniałbym jeszcze o Big Bossie w Ground Zeroes. Kilka misji jeszcze no i próby wbicia 100% przed premierą PP choć łatwo nie będzie.

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Aktualnie już drugi dzień gramy z kumplem !!! w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) Metal V Rządzi!!

NA WCZUCIE dcd8fc872ac281d8gen.jpg

 

 

Gramy też trochę w Until Dawn , Mad Max i Obcy Izolacja Nostromo.

Ale ogólnie przechodzimy Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4)

6521671df9025a50gen.jpg

 

Gra roku 2014 (PS4) Niszczator !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Też przechodzimy jeszcze raz, ale teraz na poziomie "zniszczenia"

PS. Słaba jakość zdjęć (pstrykane telefonem)

Wracamy do Metala V (PS4) Gra roku 2015 (dla mnie)

 

d468550bd785f4a7gen.jpg

Odnośnik do komentarza

Obcy Izolacja Nostromo.
Ale wiesz, że nie ma takiej gry? :)
Ale wieszJa gram. W tym Roku powiadam Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) rządzi. Giera wymiata klimatem (przechodzimy cały czas od piątku)
hłeee nie ma że boli. Mad Max bardzo mnie ucieszył. Nie żałuję kasy na grę. A zastanawiałem się jeszcze nie tak dawno czy kupić czy nie Jest mocarny
klimat a gra ma wiele fajnych patentów. Klimat i muzyka to wisienka. Gra wspiera systemy 7.1 (DTS) także to cieszy niezmiernie. Until Dawn to niszczator
na PlayStation 4. To nie jest zwykły przeciętny horror. Ta giera ma niesamowity klimacior, już nie wspominając o grafice. Wykrzywia ryja na miejscu bez ...
Do tego świetny dźwięk DTS i efekty, jest moc nieziemska. Ale Metal Gear Solid V: The Phantom Pain o wisienka w tym roku dla mnie.
Do tego niesamowity dźwięk gry ,muzyka klimatyczna muzyka w misjach i nie tylko (MASAKRA) można się zakochać. Cienie,światło,zmierzch budowle
+ duże budowle, HRD, burze na pustyni, poranek :) animacja, detale, 1080p jest moc wyniszczająca łeb na miejscu. Warto grać i oglądać Metal Gear Solid
V The PhantomPain na dużym ekranie. Wyniszczenie będzie totalne + 60 klatek i jakość obrazu jaką daje PS4 i silnik Fox Engine To musi zabijać.
Widać że gra tworzona była na wszystkie platformy.Ale jak ta gra wygląda na PS4 to oddaję ogromny zaszczyt dla Kojimy. Grałem na PS3 w Metala V w sobotę
ale Metal V na PS4 to jest to. Zabija na miejscu. Muzyka genialna ( także w misjach) piękna muzyka klimatyczna muzyka i dźwięk gry to wisienka na torcie.
To chyba a teraz wracam do Metal Gear Solid V. Mamy misję do wykonania i nie tylko misję.
Pozdro bracie graczu.

 

 

 

Metal V: The Phantom Pain ( PS4 ) wymiata. Gramy od piątku! gra naprawdę zachwyca. Klimat niszczycielski.
Czym dalej tym gra jest lepsza i lepsza! i chce się tylko więcej grać. Klimat gry i mocarna muza to to mielonka.
Dzięki Hideo Kojima jeśli to czytasz.
58454ab7ee09789agen.jpg95036411d15f4f96gen.jpg

Odnośnik do komentarza

Ooook, ale zdajesz sobie sprawę, że Twój "niszczator" PS4 ma taki przycisk "SHARE", dzięki któremu możesz zgrywać screeny z gry bezpośrednio na HDD, dzięki temu nie musiałbyś straszyć nas tymi potworkami, tylko wrzuciłbyś coś w wypasionym HD, żeby potwierdzić prawdziwość swoich słów? :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ooook, ale zdajesz sobie sprawę, że Twój "niszczator" PS4 ma taki przycisk "SHARE", dzięki któremu możesz zgrywać screeny z gry bezpośrednio na HDD, dzięki temu nie musiałbyś straszyć nas tymi potworkami, tylko wrzuciłbyś coś w wypasionym HD, żeby potwierdzić prawdziwość swoich słów?

 

Nie używam Share w PS4. Nie zgrywam też filmików. Nie podnieca mnie to. Prawdziwość słów? łeeeeee?

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to konkret mega mocarna gra. Delikatnie można napisać tu i teraz.

Teraz gramy w Mad Max. Gra jest świetna, a walki mniam to sama wisienka na torcie. Kop w ryj z buciora

albo przyjęcie glana na klatę, to codzienność naszego bohatera. Klimat gry jest świetny i podły jednocześnie.

Gra jest brutalna. Mad Max to miłe zaskoczenie tak jak Until Dawn. Kto uwielbia uniwersum Mad Max będzie

mile zaskoczony grą.

 

Jezus kazał się dzielić, a więc jak jest czym to się dzielę.

 

 

Bonus do Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4)

E4L8-43NM-3FTK

 

Mad MAX (PS4) Bonus do gry.

QKC6-A5NK-GH2M

Rzekłem

:dance2:

Odnośnik do komentarza

Hahahaa gościu pełen Szacun i gratuluję wczuty :D

Dzięki wielkie dobry człowieku. Totalną wczute przy graniu miałem już od piątku. Totalna jazda bez hamulców.

Po ograniu Until Dawn  :good: na mocnej wczucie (gry jeszcze nie przeszedłem, ale pewnie to już końcówka gry)

Stwierdzam jedno.  Until Dawn to świetna i mocarna gra , z mocarnym klimatem i mocarną klimatyczną muzyką.

Co do grafiki? Until Dawn warto podziwiać WOW i warto grać na dużym kinowym ekranie. Bo gra jest  :good2:

Until Dawn to taka mała niespodzianka, dla posiadaczy Soniacza PlayStation 4. Świetny EX i to się chwali NO.

:good:  

 

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) Moja najlepsza gra na PS4 i gra roku 2015. To chyba pisałem :)

Rozgrywka!!  :good: klimat misji, grafa, 60 FPS, Snake, silnik Fox Engine (PS4) świat gry, jamy , jaskinie, cienie

zmierzch, poranek, noc, horyzont, małe budowle i wielkie konstrukcje z betonu i stali, kolory gry , obraz 1080p 

efekty graficzne, HDR , genialne rozmycie obrazu i efekty grafiki robiące z gracza mielonkę, dźwięk gry dts 

klimatyczna muzyka w misjach, przygoda, smaczki gry, broń palna i nie tylko, samochody i helikoptery, zabawki,

zmieniająca się pora dnia (mistrzostwo) oszałamiająca jakość dźwięku gry. Testy przeprowadzone na wczucie..  

Lexicon THX / sala / oraz Harman Kardon AVR 760 7.2 / 2.1 Class A Wzmak Stereo -  BC EX 362D

PS4 - Stereo 2.1 -  wejście optyczne) Można pisać tak bez końca, jak wspaniały jest Metal Gear Solid V (PS4) 

Konkret giera i tyle w temacie. To jednak prawda. Kojima zadbał byśmy jego nazwisko zapamiętali na zawsze.

:good2: GRA ROKU 2015 (Dla mnie)

To tyle a teraz zapadam się w sen zimowy. Czas się pożegnać. Zimowe wakacje gracza rozpoczęte  :nyam1:

Aby nikt mi nie przeszkadzał. Czas wracać do Metal Gear Solid V i samemu odkryć tajemniczy koniec gry.

Więcej gier w tym roku nie potrzeba mi. Jeszcze HALO 5 , Uncharted (mniam) kolekcja na PlayStation 4

i może kilka gier, ale tylko jeśli będzie coś konkretnego. A potem Uncharted 4, Horizon, The Last Guardian.

i wiele wiele więcej.  Życzę wszystkim graczom, aby hobby do gier nie umierało z wiekiem ale rosło w siłę.

Oczywiście jeśli jest czas na gry :yes:  Jesień i zima to najlepszy czas ( MEGA klimacior ) dla graczy.  

Gracz - PRAWDZIWY pozytywny Alien. 

Lubiący klimat swojego małe hobby.

 

:bye2:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Aktualnie port z wii, a mianowicie zombi !!. Sporo archaizmów,sporo backtrakingu, ale szpil fajny. Kogo ominęło polecam.

Heh, też w to gram, a w zasadzie grałem, bo się wkurzyłem utratą postaci i na razie odłożyłem :)

Po takim Dying Light, które oczywiście jest mega-zajedwabiste, w ZOMBI człowiek jakby buciorem w twarz dostał. I nie chodzi mi nawet o oprawę czy archaizmy, które są jak najbardziej do przełknięcia, ale bardziej o klimat i ten nacisk na survival. Nie ma lekko, a 3 zombiaki naraz to pewny zgon. No i gierka potrafi solidnie przestraszyć momentami - napięcie niczym w Alien Isolation - fajnie, bo gry z nieumarłymi raczej rzadko straszą.

 

W każdym razie mój pierwszy ludek, z którym przetrwałem w Londynie prawie 4 godziny, został osaczony przez grupkę zgnilaków, którzy powyłazili dosłownie znikąd i nie miał szans (w panice zapomniałem również skrótów klawiszowych, co sprawy nie ułatwiło).

Następną postacią chciałem odzyskać stracony ekwipunek, ale i ona poległa niedaleko pierwszego ludka, więc plecak pierwszego przepadł, a ja postanowiłem, że muszę zrobić przerwę :)

 

Aktualnie pykam w Wiedźmin 3 i przeplatam główny wątek (tak, ciągle nie skończyłem) ze świetnymi sidequestami, od czasu do czasu wbijając jakieś trofeum za zadania typu "Zasadź headshota 50 typkom" :) 

Odnośnik do komentarza

TR Definitive Edition czy jakoś tak. Przygoda świetna, grafika na przyzwoitym poziomie. Niestety, kula u nogi jest multiplayer, który jest tak słaby, że aż żałosny. Pomijając oczywisty fakt, że jest tu niepotrzebny (podobnie jak ten w unchartedach), to na domiar złego technicznie zepsuty. Całe szczęście, że w najnowszym TR zrezygnowali z tego "ulepszenia".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z braku laku wziąłem sie RE Revelations 2, Choć chciałem w to zagrac na PS3, bo lepiej mi śie gra na starszej konsoli, to nadarzyła sie okazja i nie wypadało pominąć. Mile sie zaskoczyłem, zwłaszcza po ostatnich "wyczynach" Capcomu z RE6. Grafika średnia, ale kilka patentów całkiem sie sprawdza. Grę wydłużają medale, znajdźki i trofea. Można dokupować ulepszenia, można przechodzic ten sam rozdział na kilka sposobów, można wreszcie, jak to zwykle z Capcomem bywa, przeglądać tony pierdół w menu (dokumenty, figurki, filmiki, zresztą sami wiecie).

Polecam, bo jedna z tańszych gier na PS4 i w końcu nie byle jaki Resident:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja ZOMBI odstawiłem, jak mi moja pierwsza, solidnie już wyposażona postać zginęła - muszę ochłonąć :)

Po splatynowaniu Wiedźmina 3 trochę się miotam z gierkami, ale dorwałem za 80zł pudełeczko z Metro Redux i nadrabiam zaległość w postaci Metro 2033, w które na poprzedniej generacji nie dane było mi zagrać, bo nie miałem X360, a na PC nie grywam.

Świetny klimat, kapitalna oprawa, tylko jakiś zmęczony ostatnio zasiadam przed konsolą i zasypiam podczas grania :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...