Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem PSX, później kupiłem PC i żałuję że ominąłem kilka generacji konsol. Teraz mam PS4 i powoli będę nadrabiał zaległości, głównie będę ogrywał exy. Pierwszy na ząb wziąłem Infamous: Second Son, później będą inne. Najbardziej ostrze sobie zęby na The Last Of Us.

Również jestem świeżym konsolowcem, beneficjentem świątecznych promocji i okazji :D

Last of Us niesamowity, aktualnie karam (kłamię, to mnie niemiłosiernie karają online) online, piękna zajawka i niebanalne podejście do rozgrywki multiplayer. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Aktualnie kolekcja Uncharted gram z przyjacielem na projektorze kinowym bo kolekcja Uncharted na PlayStation 4 zjada mózg

bez popity. Panowie i panie baaaaa kolekcja Uncharted na PlayStation 4 to jeden z najpiękniejszych remasterów w 2015 roku.

Kupiłem już wcześniej kolekcję Uncharted na PS4 ale nie miałem czasu zagrać. Ale gdy dorwaliśmy się z przyjacielem do gier

to było już po ptokach. Każdemu graczowi(: który uwielbia trylogię Uncharted z największą przyjemnością polecam kolekcję na

PlayStation 4 i system zniszczony. Tonący statek w trójce!!!!! to majstersztyk jak diabli. Paleta barw/kolory/efekty graficzne/

cienie i światło/dźwięk dts/nowe smaczki w grze (: można pisać tak bez końca. Czekam/czekamy na niszczatora - Uncharted 4!

 

e993f0cd01f43744gen.jpg

Edytowane przez autoklasyka
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem sobie przerwę od Lary Croft i wróciłem do gier Arcade żeby przejść do końca kilka trudniejszych tytułów zanim zrobię się za stary. 

 

  • Driveclub - wbijam brakujące gwiazdki, co wcale nie jest trudne + Levele Elite
  • Wipeout HD - zaliczam wyścigi na złoto na Elite
  • Wipeout 2048 - zaliczam kolejne wyścigi na Elite
  • Resogun - Staram się trenować poziomy przed atakiem na Przejście całości bez straty żyć. 
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Resident Evil Remaster HD. Trudna, ale i cholernie satysfakcjonująca. Amunicja jest cenniejsza od złota, a bohater czy też bohaterka mają ograniczoną pojemność ekwipunku. Niestety, na poczatku sprawiło to, że nie mając dostępu do skrzyni zmuszony byłem wczytać poprzedni stan gry. Sam klimat jednak wynagradza to z nawiązką.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziś Król przeszedł Uncharted 3 kolekcja na PlayStation 4. Jak będę miał czas to wrócę do najlepszych gier na świecie.

DLA MNIE - THE ORDER 1886 - grafika gry zjada mózg na miejscu, do tego piękna dorosła przygoda/giera bez popity (:

Przeszedłem The Order 1886 tylko raz i muszę wrócić do The Order 1886. Takie mega mega dorosłe gry UWIELBIAM.

Niestety The Order 1886 to gra od 18 lat i tylko dla czających osób/graczy. Uwaga gra nie nadaje się na telewizor 16:9

Czekam spokojnie na niszczyciela Uncharted 4 ale tak naprawdę najbardziej czekam na The Last of Us 2 - Dzień sądu.

PlayStation 4 da do pieca (2016- 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie :) nowy z tej strony :)

Ktoś z was czeka może na Paragon na PS4?;> albo może ma już dostęp do alphy na PC? Bo szukam kogoś z kim mógłbym pograć w drużynie :)

 

I UWAGA, UWAGA!!

W ten weekend, a dokładniej w sobotę jest kolejny test, podczas którego testerzy alpha będą mogli grać na PS4. 

A tak się składa że mam 1 zaproszenie do testów :) 

Jeżeli ktoś chcę pograć to niech szybko piszę, bo konto psn trzeba do konta epic podpiąć do jutra wieczór :) Jedyny wymóg jaki mam od chętnej osoby to chęć zagrania kilku meczy razem :)

:sorcerer:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wróciłem do The Order 1886  niszczatus obłędus klimatus dźwiękus obłędus grafikus - gra tylko dla dorosłych graczy tylko w kinowym formacie.

UWAGA GRA: The Order 1886 nie jest przeznaczona dla telewizorów na starym dziadowskim formacie 16:9  

AMEN.

Takie gry chcę na soniaczu 4 ( martwica mózgowa) 

i będą i to jeszcze lepsze (:  


Dying Light w końcu w moim napędzie! :D

Bracie giera wymiata miłego grania uwielbiam Dying Light

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W końcu (po 2 miechach leżakowania z ostatnią sekwencją) skończyłem AC Syndicate.

 

Dalej czyszczenie mapy w DL The Following, oraz próba przejścia The Last of Us Reamstered na poziomie grounded, ale coraz bardziej zaczyna brakować mi do tego sił i chyba się poddam.

Pożyczyłem też Wolfensteina Old Blood- dobrze zrobione zabijanie niemiaszków, czyli nic mi więcej nie potrzeba. 

 

No i rzecz jasna DriveClub.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Broken Sword 5 Klątwa Węża, za(pipi)ista gra, z miejsca uważam BS5 > wszystko od Telltale games. Upadek point & click to największa porażka gejmingu. Jest tu wszystko, świetne zagadki, dialogi, bohaterowie, no i najważniejsze fabuła, która sprawia, że chce się grać i odkryć o co w tym wszystkim chodzi. Spadam garć, na liczniku ponad 3 godziny i 21% czyli wynik dość dobry.

Odnośnik do komentarza

Leo's Fortune - platformówka z Androida na parę godzin. Na początku wydająca się bez charakteru i bezpłciowa, z czasem coraz ciekawsza i wciągająca. Ostatnie 3 z pięciu światów przechodzi się jednym tchem. Gameplay spoko, poziomy można masterować, grafika momentami cudna, na oderwanie się od większych produkcji w sam raz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...