Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

Jest tu jeszcze ta pmka do Square?


 

jest

 

 

W dniu 28.01.2022 o 21:37, GearsUp napisał:

 

Czy ja wiem czy epicka, całkiem zwyczajna.

 

Cześć, jest możliwość ukrycia mi licznika reputacji z dodaniem do jakiejkolwiek grupy? Wiem, że kiedyś mieliście taką możliwość ale się pozbyliście z tego co pisałeś. Przy 15 minusach od Senior Membera dziennie to za niecały miesiąc moje konto będzie miało ujemny czerwony wskaźnik a wtedy dla neutralnych osób posty takiego człowieka mogą się wydawać mało racjonalne a nie chciałbym przez jednego zjeba zakładać alternatywnych kont.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po usunięciu tego konta, to chyba oczywiste.

 

4 godziny temu, Bzduras napisał:

Ty kurwa jełopie, nie dość, że jesteś płaczkiem i konfiturą to jeszcze albo naprawdę masz IQ pierwotniaka, albo nie rozumiesz rzeczywistości dookoła ciebie. Napisałem raz o Horizonie, bo adminów nie ruszały mentiony, a Square pisał w tamtym temacie, durniu. Jak tego nie rozumiesz to odłóż klawiaturę i idź obejrzyj jakiegoś hentaja z Luigim i Mario, może ci ulży.

 

Ale kurwa nie tłumacz się, doskonale wiedziałeś co się dzieje. 

  • Minusik 11
Odnośnik do komentarza

Jako jeden z niewielu nie cisnąłem ci bezpośrednio, nie próbowałem zapowiadać, że uuuuuu jak tylko ci odblokują reakcję to od razu dostaniesz ode mnie komplecik, tylko od samego początku pytałem, dlaczego robiony jest jakiś wyjątek dla jednego użytkownika. I nie, nikt nie wiedział, co się dzieje i stąd taki ruch w tym temacie. Ale najwyraźniej nie jesteś najostrzejszym narzędziem w szopie i tego nie widzisz. ty kurwa jełopie. Zresztą, sam skazałeś się na forumowy ostracyzm, więc płacz sobie komu chcesz i gdzie chcesz, konfituro bez honoru.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Bzduras napisał:

Jako jeden z niewielu nie cisnąłem ci bezpośrednio, nie próbowałem zapowiadać, że uuuuuu jak tylko ci odblokują reakcję to od razu dostaniesz ode mnie komplecik, tylko od samego początku pytałem, dlaczego robiony jest jakiś wyjątek dla jednego użytkownika. I nie, nikt nie wiedział, co się dzieje i stąd taki ruch w tym temacie. Ale najwyraźniej nie jesteś najostrzejszym narzędziem w szopie i tego nie widzisz. ty kurwa jełopie. Zresztą, sam skazałeś się na forumowy ostracyzm, więc płacz sobie komu chcesz i gdzie chcesz, konfituro bez honoru.

 

Mam przytoczyć co pisałeś o mnie w innych tematach? Idealnie pasuje do ciebie określenie inteligentny głupek. Robienie z siebie pod publiczkę jedynego rozsądnego w tym temacie a w innych działach forum hulaj dusza piekła nie ma. No i nie był to płacz tylko zwykłe zapytanie do Admina. Nie liczyłem się z tym, że taka opcja jest możliwa a jednak.

 

Na koniec napiszę, że rozumiem w tej całej sytuacji Adminów tego forum bo jak wszędzie - zadowolenie większości tłumu powinno być priorytetem. W sumie mogłem nawet dostać bana i wszystko wróciłoby do codzienności więc szanuję za próbę wyłamania się poza schemat w tej sytuacji.

 

btw ciekawe ilu użytkowników tego forum chciałoby dołączyć do tej grupy z wyłączoną reputacją tak żeby jedna osoba nie była wyjątkiem. Obstawiam, że nikt. 

Edytowane przez GearsUp
  • Minusik 11
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, GearsUp napisał:

Mam przytoczyć co pisałeś o mnie w innych tematach?

Ciota bez honoru i zasad? To była, jak się okazuje, trafna analiza, a nie obraza. Brnij dalej, dla mnie temat jest skończony - użytkownika Girawgórzeitańczęnarurze nie ma już z nami, miał piękny pogrzeb.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.01.2022 o 20:04, Square napisał:

 

Czy wprowadzamy parasol bezpieczeństwa dla "pokrzywdzonych"? Nie, nie wprowadzamy.

 

 

Chciałem się dowiedzieć czy może już minął okres testów społeczeństwa na forum i tego jak to społeczeństwo się zachowa w związku z nierównym traktowaniem? I czy jesli minał to można już wrócić do reputacji dla wszystkich żeby wszyscy byli równi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...