Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

Sam nie wiem co o tym myśleć.

Gears pisze, że nie obchodzą go plusy, ale minusy już tak, bo go bolą. Potem sam przyznaje, że z ujemną reputacją jego wypowiedzi nie będą traktowane odpowiednio poważnie, czyli jednak obchodzi go reputacja, a co za tym idzie - plusy. To w końcu obchodzą czy nie?

 

Ja rozumiem, że jesteśmy GRACZAMI i zbieranie punktów do high score'a mamy trochę we krwi. Jakiś namiętny i nałogowy minusowicz, który się na nas uprze może odebrać smak forumingu, zaburzyć rzeczywistą wartość każdej wypowiedzi, ale może po prostu lepiej opracować jakąś procedurę na takie przypadki, zamiast traktować ofiarę wyjątkowo i przez to narażać ją na forumowy ostracyzm. Zamiast nadawać jej przywileje, to może lepiej dać do zrozumienia "agresorowi", że niepocieszająco się zachowuje. Może to jego dać do tymczasowej "izolatki reputacyjnej", odebrać możliwość dawania i dostawania reakcji, aby mógł przemyśleć swoje postępowanie. 

 

Rozumiem Shena (ma do dyspozycji reakcje i jego decyzja jak je wykorzysta, kwestia nieuregulowana regulaminem), ale mimo wszystko w jakimś sensie rozumiem też Geara, pozwijcie mnie. Tylko problem wynikający z takiego rozwiązania jest taki, że jednocześnie z odebraniem możliwości dawania reakcji Gearowi przez Shena odebrano tę możliwość całej reszcie forum. Pewnego rodzaju odpowiedzialność zbiorowa, choć cała reszta w niczym szczególnym nie zawiniła i większość dawała minusy z - rozsądnych lub mniej - ale swoich powodów. 

 

Sam w całej swojej karierze dałem aż 8 minusów i to dawno. A jak teraz GearsUp napisze coś wyjątkowo głupiego, to nawet nie będę mógł dać mu swojego 9 minusa w historii. Minusa w kategorii "zasłużony za pierdolenie głupot czy coś".

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, GearsUp napisał:

Jeżeli technicznie jest możliwość wyzerowania mi plusów bo widzę, że wielu to przeszkadza to okey. Nie chcę mieć tylko ujemnej repki.

 

No tak, ale chyba rozumiesz, że pomijając wątek minusów od Shena, rozwinięto nad Tobą parasol bezpieczeństwa w stosunku do całego forum. I teraz choćbyś pisał największe głupoty, trollował, uprzykrzał foruming innym i FAKTYCZNIE zasłużył na ujemną reputację od użytkowników w ogóle, to nie ma możliwości, byś taką uzyskał. Stałeś się społecznie nietykalny, niezależnie co byś zrobił. Gdybyś nasrał komuś na maskę samochodu, to reszta forum może tylko pokręcić ze zrezygnowaniem głową i nie może w żaden sposób Cię "odznaczyć".

Odnośnik do komentarza

@Kmiot ale wez kurwa się odpierdol, bo juz Wezyr i Bzduras typa dobrze podsumowali i widać, że wkurwia ludzi. Dałem mu 2 czy 3 minusy, to mi wyjebał cały limit na jakieś randomowe posty, to nie byłem dłużny i wjebałem mu swój limit jeden raz. Jeszcze przed 3 nad ranem szukał moich postów, zeby mi wjebac minusy, zanim mu wyłączyli reputacje.  Jak nie wiesz o czym piszesz, to wróc robić te swoje głosowania na gierki.

minusiak.jpg.3ee79f79d6e0222081cc50d108e14732.jpg

 

idealne podsumowanie

21 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Traktują Cię jak jehowca, bo nim jesteś. Gadasz o tym pierdolonym Switchu gdzie nikt o to nie pytał, potrafisz każdą wadę sprzętu przerobic w jego zaletę, a potem jeszcze walisz sobie na stópki dumny jak to NINTENDO ZAORAŁO. Nie chcesz otrzymywać minusów? ZTJM.

 

Odnośnik do komentarza

Nowy dzień, a szopka ta sama.


Najodpowiedniejszą opcją dla osoby, której nie można przyznawać punktów reputacji jest całkowite uniemożliwienie jej dodawania jakichkolwiek postów. Niech sobie aktywnie czyta.

 

Czy jest to rozsądne Szanowna Administracjo Moderacjo i kto tam jeszcze rządzi forumkiem?! Uprzejmie proszę o odniesienie się do mojej sugestii :whyyy:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Shen napisał:

@Kmiot ale wez kurwa się odpierdol, bo juz Wezyr i Bzduras typa dobrze podsumowali i widać, że wkurwia ludzi. Dałem mu 2 czy 3 minusy, to mi wyjebał cały limit na jakieś randomowe posty, to nie byłem dłużny i wjebałem mu swój limit jeden raz. Jeszcze przed 3 nad ranem szukał moich postów, zeby mi wjebac minusy, zanim mu wyłączyli reputacje.  Jak nie wiesz o czym piszesz, to wróc robić te swoje głosowania na gierki.

minusiak.jpg.3ee79f79d6e0222081cc50d108e14732.jpg

 

idealne podsumowanie

 

 

 

Cóż za agresja bije z tego postu.

 

Twój ranking na tym forum też sporo mówi o Tobie, 20k postów i ledwie 3k lajków.

 

Te odżywki na pewno dobrze ci robią?

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, GearsUp napisał:

Ciągle o tych negatywach. Jak będę wrzucał fotki do Zakupów Growych i nie będę mógł w ten sposób zdobywać plusów to chyba nie jest nietykalność a trochę nawet kara.

Zakupy Growe to farma plusów, wiadomo, ale pomijając minusy od Shena, narost negatywnej reputacji też nie bierze się znikąd. 

 

2 minuty temu, Shen napisał:

@Kmiot ale wez kurwa się odpierdol, bo juz Wezyr i Bzduras typa dobrze podsumowali i widać, że wkurwia ludzi. Dałem mu 2 czy 3 minusy, to mi wyjebał cały limit na jakieś randomowe posty, to nie byłem dłużny i wjebałem mu swój limit jeden raz. Jeszcze przed 3 nad ranem szukał moich postów, zeby mi wjebac minusy, zanim mu wyłączyli reputacje.  Jak nie wiesz o czym piszesz, to wróc robić te swoje głosowania na gierki.

Ale na chuj ta agresja, drapiecie się między sobą, a moderacja zamiast dać wam po łapach to ujebała całą rękę i pół korpusu konsekwencjami dla całego forum. Trafiło na dwóch fascynatów minusowania, no ubaw po pachy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kmiot napisał:

Trafiło na dwóch fascynatów minusowania, no ubaw po pachy.

 

Przez prawie cały mój pobyt na tym forum nikogo nie minusowałem, ani w wątku covidowym ani w statusach odnośnie Switcha kiedy sam dostawałem ich tam mnóstwo za samo wklejanie informacji odnośnie tej konsoli. Ale jak ktoś daje kilka minusów pod rząd z automatu to już jest średnie zachowanie

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To, że ty uważasz, iż minusowanie ciebie jest, jak to mówisz, średnim zachowaniem, nie ma żadnego znaczenia. Sprawa jest prosta. Jak będę mógł, to będę cię minusować na oślep, nie czytając twoich postów. Wiesz dlaczego? Bo MECHANIKA FORUM daje mi kurwa taką możliwość i nie jest to wbrew regulaminowi. A to że tobie się to nie podoba i dla ciebie jednego zmienia się zasady gry, to właśnie to jest pojebane, a nie wyimaginowane nękanie cię. Więc albo zmieniamy regulamin, albo przywracamy ci uzyskiwanie negatywnej reputacji, na którą tym bardziej teraz zasługujesz i tyle, albo wyłączamy w pizdu tę opcję każdemu. Prościej spróbować? 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie no chlop wrzuca irytujace statusy jak z cw i pisze w temacie coronawirusa i dziwi sie skad minusy xd Drugi wolfie ktory wzywal moderacje zeby zbanowali cipexa za szerzenie nieprawdy bo jedyna prawda jest tylko jego. 

 

Sam bym cie jechal minusami za te glupie statusy tylko mi szkoda marnowac je na takie bzdety bo jako lider opinii wole dac plusy lub heheszki za jakies fajne posty kolezkom 

 

@Square A jest mozliwosc ze mialbym podpis spartakus ale prawa seniora? W sensie dawac wiecej reakcji?

Odnośnik do komentarza

Uuu... powiało halnym. Sprawa chyba wygląda tak, że któryś admin mając dosyć płaczu, wyłączył reputację u giry w imię świętego spokoju. Teraz głupio im się przyznać i nie chcą wyjść na takich co uginają się pod presją tłumu,  mimo że ugięli się przed potężnym lamentem jednej osoby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...