Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt mu już tego nie włączy, bo będzie, że się ugiął pod presją tłumu, a jak się nie podoba to wypyerdalać.
A teraz to juz na pewno, bo wiadomo, że jakby wróciło to by sie worek z minusami całemu forumkowi rozwiązał.
Najlepsze jest to wytłumaczenie o tej reputacji, że nie chciał, by go traktowano, jak nieracjonalnego :yao:
Kto niby, jak tu nie ma nikogo z ulicy, a wszyscy stali bywalcy i tak wiedzą, co to za jeden, więc i tak pisał tylko dla tych, którym teraz podpadł jeszcze bardziej.
Tak czy siak - GearsUP jest spalony, bo wcześniej był tylko niegroźnym (acz wk#rwiającym) nintendowym szurem, a teraz jest konfidentem i pupilkiem nauczyciela - no pięknie to sobie wykombinował.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Shen napisał:

Dawno nikt tak jebany na forum nie był :pawel: Chyba zrobili to specjalnie a teraz

spacer.png

 

 

Akurat twój rage w tym temacie to największe czyste złoto :popcorn:

 

Cytat

Jeszcze sie jebaniutki po 2 drugiej nad ranem czaił 

 

 

Cytat

@Kmiot ale wez kurwa się odpierdol, bo juz Wezyr i Bzduras typa dobrze podsumowali i widać, że wkurwia ludzi. Dałem mu 2 czy 3 minusy, to mi wyjebał cały limit na jakieś randomowe posty, to nie byłem dłużny i wjebałem mu swój limit jeden raz

 

 

 

i co najlepsze:

 

 

 

Cytat

Mam nosa do wybierania takich słabych psychicznie

 

 

Czyli przyznanie się do tego, że twoja marna egzystencja na tym forum sprowadza się do wybierania sobie konkretnego użytkownika a potem jechania z nim minusami.

 

Nawet nie próbujesz zatuszować całej sytuacji tylko się jawnie przyznajesz, że zrobiłeś to specjalnie. No debil.

 

 

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Skąd w ogóle to przekonanie, że "kiedyś" mu przywrócą reakcje?

 

  

5 godzin temu, Boomcio napisał:

Najodpowiedniejszą opcją dla osoby, której nie można przyznawać punktów reputacji jest całkowite uniemożliwienie jej dodawania jakichkolwiek postów. Niech sobie aktywnie czyta.

 

Czy jest to rozsądne Szanowna Administracjo Moderacjo i kto tam jeszcze rządzi forumkiem?! Uprzejmie proszę o odniesienie się do mojej sugestii

 

 

Wystarczyłoby solidarnie się umówić, że wrzucamy płaczka do ignora (albo zrobić mu shadowbana, nie odpowiadać, nie cytować) i pyk. Ale znając forumowiczów i ich umiłowanie do karmienia trolli i innych dziwolągów, to nierealne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...