Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Muzyka jest epicka, grafika fajna, gameplay okropny i niegrywalny.

To miało być MMO?

-brak możliwości sprzedawania przedmiotów

-brak realnego drzewka rozwoju

-tylko 3 graczy na quest

-świat mniejszy od tego w Call of Duty

-problemy z serwerami

-okrojenie gry na DLC

-powtarzalność misji i nuda

 

Dla mnie 7/10, fajna gra ale za tydzień 70zł na allegro będzie kosztowała. Już dziś widziałem pudełko za 110zł na PS4.

 

Pozdrawiam

Przedmioty sprzedajesz po prostu je rozkładając za co dostajesz Gri coś tam ;) Chciałbym by tak duże tytuły w DNIU premiery miały niby Takie problemy z serwerami ..mnie na 8 h grania w day ONE wywaliło ze 3 razy... a matchmaking działa sto razy lepiej niż np w The last Of Us...

ps. drzewko rozwoju faktycznie nie jest realne...tylko wirtualne...jak to w grach :D

Generalnie Borderlands spotyka Halo i idą na browara a w tle leci filmik z jakiegoś MMO... i tak powstaje Destiny ;)

Odnośnik do komentarza

Gra jest naprawdę spoko, póki co zwiedzam głównie ziemię i dobrze się bawię, misje w otwartym świecie to głównie zabij, lub zbierz coś z ciał, ale jako, że od 10 lat grywam w MMORPG nie nudzi mnie to, bo misji w WoWie aby zatłuc 10 dzików było setki :D

 

Generalnie czym to się różni od innych gier ? Wszędzie trzeba zabijać setki wrogów, tylko zazwyczaj mamy skryptowane scenki, aby efekt był mocniejszy, tutaj tego brakuje i dlatego dla wielu może okazać się to nudne. Fajnie, że gra poznaje nas po regionie i z tego co widzę, głównie biegamy z polakami, więc łatwiej o swojskiego kompana do wykonywania zadań. Na spory plus AI przeciwników, potyczki z nimi nie nudzą i są całkiem wymagające. O widokach można by sporo pisać, ale to już każdy wie, są rewelacyjne, dochodzi do tego świetna muzyka i mamy po prostu miażdżący efekt.

 

Pograłem również trochę w pvp i jest bardzo dobrze, brakuje trochę trybu, gdzie każdy startuje z taką samą bronią, no ale taki to już typ gry, że wcześniej zbieramy sprzęt, a później się z nim bijemy. Mam wrażenie, ze tryby, gdzie progres postaci nie będzie wyłączony, będzie sporo oblegany, co jak co, ale gracze lubią chwalić się swoim zebranym sprzętem, a gdzie lepiej to przedstawić ? W PVP właśnie, jakikolwiek balans nie będzie tam istniał, ale w MMORPG tez ich nie ma, a ludzie ostro naparzają.

 

Jak pisałem, póki co ziemia i jedna misja zaliczona na księżycu, mnie się gra bardzo podoba, granie w coopie jest masakrycznie dobre, no i po prostu gra wciąga wszystkim co oferuje. Nie mogę doczekać się DLC i większej ilości wszystkiego, wiem, że to wyciąganie kasy, ale z pewnością z miłą chęcią wydam pieniądze, aby grać po prostu więcej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak to pięknie brzmi dla dewelopera, gdy gracz po jednym dniu od premiery nowej gry wypowiada te magiczne słowa "Nie mogę doczekać się DLC i większej ilości wszystkiego".

(pipi)A TO WIĘKSZEJ ILOŚCI WSZYSTKIEGO POWINNO BYĆ JUŻ NA STARCIE. Po ograniu ALFY, BETY tylko takie miałem zarzuty do tego tytułu ale jak widać większości Wam to nie przeszkadza, osobiście sądzę że ta gra skończy jak Titanfall hype przez tydzień a później zostaną tylko najbardziej zagorzali gracze, przecież już niektórzy wypatrują Rajdów czyli co na tym będziecie jechać aż do grudnia aż wam wcisną DLC ? 

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dobra gra, ale nie wybitna. Grafika i poruszanie się jak z Halo, przeciwnicy trochę jak z Mass Effect, gameplay przypomina Borderlands. Zachwyca na pewno muzyka, przepiękne niebo i rewelacyjnie zrobione mapy (plany) lokacji, ale poza tymi zdecydowanie udanymi elementami gra nie wyróżnia się czymś szczególnym. Razi korytarzowy charakter i minimalna zniszczalność otoczenia. Dla mnie wadą jest też backtracking, do jednej lokacji można wracać nawet w trzech różnych misjach. Dziwny jest brak możliwości sprzedawania przedmiotów, jakiegoś nieco bardziej rozwiniętego handlu. Z drugiej strony, wobec tego niepotrzebny ekwipunek po prostu wypada od razu rozmontować i po problemie.

10 godzin na ukończenie nie jest do końca prawdą. Podejrzewam, że lecąc szybko przez grę nawet bez wybitnego skilla da się w tyle ukończyć fabułę, ale wystarczy trochę lizać ściany i oglądać otoczenie, żeby czas się znacznie wydłużył. Grałem pewnie coś koło tych 10 i nie skończyłem jeszcze Wenus. Mam bodajże 12 level.

Czy przechodzenie misji w coopie sprawia frajdę? Jasne. Dzieje się dużo i gra momentami jest naprawdę emocjonująca. Więc poleciłbym zdecydowanie do grania w grupie.

Największe wątpliwości mam co do żywotności gry. Jestem za połową gry, z przyjemnością zagram do końca i być może wbiję najwyższy level postacią, ale nie mam chyba motywacji do drugiego przechodzenia czy robienia kolejnej postaci. Multi odpaliłem tylko na chwilę i nie będę go jeszcze oceniał, ale wstępnie, choć bardzo grywalne, nie wydaje się być równie dobre jak w BF4, Titanfall czy serii Halo.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Osobiście nie wiem jak ma to do siebie bo kopia jeszcze nie doleciała do mnie ale sądząc po tym co wcześniej serwowało Bungie to pod względem grywalności ich prod. to nie był tylko chwilowy czy też tyg. hype a apetyt ,który rósł w miarę jedzenia. Przysłowiowy bakcyl jak się wpada to po same uszy.Liczę że pod tym względem nic się u Bungie nie zmieniło i wystarczy na wiele, wiele godzin...

Odnośnik do komentarza

Zachwyca na pewno muzyka, przepiękne niebo (...), ale poza tymi zdecydowanie udanymi elementami gra nie wyróżnia się czymś szczególnym. Razi korytarzowy charakter i minimalna zniszczalność otoczenia. Dla mnie wadą jest też backtracking, do jednej lokacji można wracać nawet w trzech różnych misjach.

+Ktoś gdzieś wspomniał jeszcze o dobrze AI przeciwników.

 

Wszystkie te cechy ma w zasadzie każde Halo.;)

 

Da się grać w co-opa na podzielonym ekranie?

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Jak to pięknie brzmi dla dewelopera, gdy gracz po jednym dniu od premiery nowej gry wypowiada te magiczne słowa "Nie mogę doczekać się DLC i większej ilości wszystkiego".

(pipi) TO WIĘKSZEJ ILOŚCI WSZYSTKIEGO POWINNO BYĆ JUŻ NA STARCIE. Po ograniu ALFY, BETY tylko takie miałem zarzuty do tego tytułu ale jak widać większości Wam to nie przeszkadza, osobiście sądzę że ta gra skończy jak Titanfall hype przez tydzień a później zostaną tylko najbardziej zagorzali gracze, przecież już niektórzy wypatrują Rajdów czyli co na tym będziecie jechać aż do grudnia aż wam wcisną DLC ? 

 

Ehh.. żebyś ty chociaż zrozumiał...

 

Nawet nie mam pojęcia jak wielki jest ten tytuł, póki co grałem tylko na ziemi głównie, więc nie wiem co tam się dzieje na księżycu, Marsie itp. Gra mi się podoba, podoba mi się idea tego tytułu i po prostu będę chciał w przyszłości więcej i więcej, bo wszystkiego nie da się zrobić na premierę, a Destiny z pewnością będzie się rozrastać z czasem. Jestem maniakiem gier MMO, więc do mnie to po prostu trafia.

Odnośnik do komentarza

Tylko to nie jest MMO. Poza tym przez dziesięć lat powinni natrzepać tyle contentu, że głowa powinna zaboleć od wielkości mapy. Pewnie można singla przejść i w 100 h patrząc po nogi i robić krok w przód i dwa w tył. Niestety Ci co piszą o hejcie nie przyjmują do wiadomości, że gra komuś może się nie podobać. Mesjasz i 6/10? 

Po becie dałbym 7. 

Edytowane przez da$io
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja po Alfie dawałem 9 :) i hype był ogromny ale zorientowałem się że ktoś mnie w uja chce zrobić. Problem z tą grą będzie taki jak z Diablo III, grało mi się za(pipi)iście i fan był ale nie złapałem bakcyla by robić w kółko to samo z przeciwnikiem który ma tylko wyższy demage. Każdy ma prawo do własnej oceny, wielu znajomych od wczoraj gra i są zadowoleni i ja w tym problemu nie widzę. Ale co niektórzy wyznają zasadę Kto nie jest z Nami jest przeciwko Nam ;)

Odnośnik do komentarza

Halo dla niepełnosprytnych. smieszna ilość map na multi, (pipi)owy balans, totalnie nieskillowa gra, liczy się czas spędzony w grze. Jeśli ktoś Cię zobaczy i zacznie strzelać, nie masz szans go ubić, tak jak to ma miejsce w halo. Niby feeling ten sam, ale do halo to nawet nie ma podjazdu jeśli chodzi o multi.

Tutaj sie nie zgodze. Nie jest to może tak skillowe jak w Halo czy pierwszym Resistance, ale jak jakiś gamoń biegnie za Tobą i wali w plecy i jest gamoniem(to bardzo ważne - musi być gamoniem) - to spokojnie podskoczysz, zrobisz obrót i walniesz mu soczystego heada;)

Odnośnik do komentarza

Jak czytam niektóre teksty "hejterskie" na temat Destiny to śmiać mi się chce. Niektórzy na siłę próbują udowodnić, że gra jest do dupy. Jak komuś się nie podoba to nie będzie grał. Zresztą ocena danego tytułu jest subiektywna. Nie ma co się opierać na recenzjach i opiniach. Oczywiście one mogą pomóc podjąć decyzję, czy kupić daną grę, ale każdy jednak powinien samemu sprawdzić i wtedy ocenić. Przy Destiny wylewa się tyle "hejtu", że hej..., choć można było ię tego spodziewać jak taki hype był przed premierą.  Czy multi PVP jest nieskillowe? Hmmm, nie jest to może gra do e-sportu, ale nieskillowa na pewno nie jest.

Odnośnik do komentarza

Mam i gram. 8-/10. Mamy halo na playstation. Zerowa fabuła, fajne widoczki, crossgenowa grafa, ciekawie zapowiadające się PvP. Do grania tylko w co-op'ie, bo samemu można zasnąc przez bactracking. Solidny fundament pod wielką sagę. Karny członek dla Acti za season pass za 139 zeta i jawne wycinanie zawartości. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...