Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj miałem kolejny owocny dzień :D

 

Udało mi się dostać do ekipy, która miała zamiar robić obydwa Raidy, więc najpierw uderzyliśmy na Crotę - po pierwszym etapie mogłem cieszyć się z hełmu Willbreaker's Watch (gram Titanem), więc już w sumie droga do levelu 32. stoi przede mną otworem po zeszłotygodniowych rękawicach i nogawkach (klaty jeszcze nie mam, ale noszę Exotica - Armamentarium, więc chyba i tak bym nie wymieniał).

Po ubiciu Croty (tak, wyciągali kabel :lol:) wpadło przepiękne Monte Carlo, którym aktualnie wymiatam w multi - jest świetne.

 

Vault of Glass raczej bez większych emocji, nie wpadło nic wartego wzmianki, ale na szczęście był jeszcze Weekly Nightfal, który obdarował mnie Exotikiem na główkę o dość skomplikowanej nazwie - An Insurmountable Skullfront :)

 

Jak widać - szczęśiwej passy ciąg dalszy :)

Odnośnik do komentarza

Może z montujemy dzisiaj ekipę na crote , jeszcze tylko jego nie zaliczyłem. Sam jedynie odpaliłem jedną lampe.

Tytanem to tam mamy marne szanse.

Będę wieczorem.

Pozdrawiam.

 

Bandi - ja niestety już zrobiłem w tym tygodniu, więc odpuszczę. Nie mam czasu na granie dla samego grania, kiedy wiem, że nie dostanę żadnego lootu.

Niestety nie mam trzech równorzędnych postaci (również z braku czasu), więc nie mam po co tam wracać w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Giger - ja naprawdę chętnie bym pomógł, ale po pierwsze - nie mam czasu, bo inne gry i zobowiązania czekają, a po drugie  - nie mam jakiejś stałej ekipy - sam często błagam o miejsce, jeśli akurat jakiś znajomy nie ma pełnego składu. W Strike'ach (Heroic, Nightfall) pomagam bez problemu, nawet kilku znajomym w tygodniu, ale Raid to zbyt długie zobowiązanie czasowe niestety.

Odnośnik do komentarza

 Przed chwilą ze strike'a wypadł Exotic MIDA MULTI-TOOL :0 Zostałem jeszcze trochę w lobby i takiego tempa w ubijaniu bossów jeszcze nigdy nie widziałem, z rozbiegu zrobiliśmy 5 strików  :lol:

 

Za(pipi)ista broń, przynajmniej dla mnie 

 

Patch

 

 

Crota’s End – Updates

The existing Pit treasure chest reward moved to killing Ir Yut, the Deathsinger. She has a chance to drop Exotic weapons and armor, class pieces, and Radiant materials.

The Pit treasure chest will now contain Radiant Materials.

Pit Encounter

Removed the physics impulse caused by exploding lanterns.

Bridge Encounter

Players will now be required to cross the bridge in order to complete the bridge encounter.

Players will now be required to wait for the bridge to be completed prior to crossing with the sword.

Deathsinger Encounter

Fixed a rare case where the Shriekers would not spawn, preventing players from reaching the Deathsinger.

Crota Encounter

Two Swordbearers will no longer spawn at the same time at the outset of the encounter.

Crota will now recover from his kneeling state after a player quits.

Fixed a bug that allowed players to remove the “Presence of Crota” using a Radiance Warlock’s Fireborn ability.

Fixed a bug that made the Oversoul appear destroyed to some players in a Fireteam when it was actually still active.

Vault of Glass – Updates

Exotic weapon drops in the Vault of Glass are now Level 32.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gratulacje Krizz... mi wczoraj wpadały tylko legendarne części zbroi, które niestety już posiadałem, więc szły na szrot... :( Może dzisiaj w końcu kupię jakiegoś egzotyka u Xura, bo w końcu mam wystarczającą ilość coinów... :D

---

No, ale za to udało mi się wczoraj wymaksować jedną klasę w Warlock'u i zdobyć trofeum... :D Teraz zostanie mi już tylko wymaksować Hunter'a.

Edytowane przez piotros
Odnośnik do komentarza

Giger - ja naprawdę chętnie bym pomógł, ale po pierwsze - nie mam czasu, bo inne gry i zobowiązania czekają, a po drugie  - nie mam jakiejś stałej ekipy - sam często błagam o miejsce, jeśli akurat jakiś znajomy nie ma pełnego składu. W Strike'ach (Heroic, Nightfall) pomagam bez problemu, nawet kilku znajomym w tygodniu, ale Raid to zbyt długie zobowiązanie czasowe niestety.

Wredny, nie traktuj mojego wpisu jako jakiejś pretensji. Tekst jest zupełnie obojętny.

Chodzi mi o to, że jest w Destiny sporo osób chętnych i pomocnych czego sam doświadczyłem, Polaków żeby było jasne :)

Całkowicie rozumiem Twój brak czasu (sam często na niego narzekam).

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

Ufff wczoraj udało się jeszcze pooszukiwać na raidzie i wypadła klata. Mam teraz wszystko aby wbić 32 lvl, ale przydałaby się jeszcze czapka od Croty. Po patchu nie będzie już tak łatwo z farmieniem i cheesowaniem :P

 

od kiedy wchodzą w życie zmiany w raidzie Croty?

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...