Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu 5-10 recenzji wynika,ze fabula jest konkret, a to cieszy bo poruszajac sie w takim temacie bardzo latwo sie zesr.ac. W koncu pomagal przy tym pewien stozkoglowy,ktory zajmuje sie podobnymi rzeczami w rzeczywistosci.

Tymbardziej boli brak kinowych napisow, bo zeby w pelni docenic fabule i wylapac kazdy smaczek/detal wymagany jest zaawansowany angielski, bo troche jest naukowych okreslen itd.

 

Wiadomo gra ma potencjal,zeby przejsc ja przynajmniej 2 razy dokonujac roznych wyborow,ktore wplywaja na serial i gre takze mysle ze bedzie dobrze i wyje.bane na metacritic bo spora czesc ludzi widze stala sie niewolnikami cyferek,a mozna wymienic pelno gier ktore sa bardzo dobre lub odwrotnie mimo ze " tata metacritic powiedzial".

Edytowane przez SlimShady
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem dzisiaj w nocy. Trzyma cholerstwo do samego końca, podobnie jak Alan. Od razu zacząłem drugi raz z innymi wyborami. Może i na główny przebieg fabuły te decyzje nie wpływają, ale kilka rzeczy fajnie zobaczyć w innym wydaniu. Polecam grać na hard, bo normal to żadne wyzwanie (hard zresztą też, może poza samym finałem).

 

Ktoś wcześniej pytał o obecność starego Jacka.

Faktycznie jest, dopiero przy innym wyborze, kiedy dostaje dłuższą rolę, chłopa poznałem.

 

Odnośnik do komentarza

Wrogu, a jak sobie z ostatnim bossem poradziłeś?

 

 

 

Ja uciekałem jak najdalej w momencie kiedy puszczał shockwave'a i w pewnym momencie wrzucałem sobie osłonkę, ale nie jestem pewien, czy tak trzeba było zrobić, czy może glitchowałem grę.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ile zajmuje przejście gry? Będzie 10h czy więcej?

Spokojnie będzie 10-12h+ przy przechodzeniu na 100% i czytaniu/oglądaniu wszystkiego.

 

@ping, o bossie:

 

Jak odbiegasz dalej, to ta fala nic nie robi, nie trzeba nawet osłony odpalać. Pewnym problemem była raczej liczba przeciwników połączona z tym czerwonym dziadostwem.

 

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Po przeczytaniu 5-10 recenzji wynika,ze fabula jest konkret, a to cieszy bo poruszajac sie w takim temacie bardzo latwo sie zesr.ac. W koncu pomagal przy tym pewien stozkoglowy,ktory zajmuje sie podobnymi rzeczami w rzeczywistosci.

Tymbardziej boli brak kinowych napisow, bo zeby w pelni docenic fabule i wylapac kazdy smaczek/detal wymagany jest zaawansowany angielski, bo troche jest naukowych okreslen itd.

 

Wiadomo gra ma potencjal,zeby przejsc ja przynajmniej 2 razy dokonujac roznych wyborow,ktore wplywaja na serial i gre takze mysle ze bedzie dobrze i wyje.bane na metacritic bo spora czesc ludzi widze stala sie niewolnikami cyferek,a mozna wymienic pelno gier ktore sa bardzo dobre lub odwrotnie mimo ze " tata metacritic powiedzial".

czekaj, czekaj, w 2016r nie mozna ustawic w grze ang napisow? lel

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...