Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tyle szumu a wyszedł zwykły średniak. :/

 

Wygląda ładnie, nic ponad to. Gdyby udało się wyciągnąć te 900p/60fps to by było coś a tak to gó.wno rozmazane.

 

Strzelanie niby ok ale też w rezultacie wypada jakoś bez polotu.

 

Patent na cofanie czasu można było wykorzystać w sposoby znane z platformówek a ty takie drętwe to wszystko.

 

Fabuła? Nie wiem czy skminiłem do końca bo nie chciało mi się czytać ścian tekstu w jakichś mailach.

 

Zawarty serial ok, jedyny minus to że odcinki były trochę za długie.

 

 

W rezultacie nawet nie chciało mi się sprawdzać alternatywnej ścieżki.

 

Za pół roku nikt tej gry już pamiętać nie będzie.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Z kolei mi się gierka bardzo podoba. Jestem w 3 akcie i po 2 odcinkach serialu. Czuć rękę Remedy i co ważne dla fana czuć także Alana W. Co mnie zaskoczyło na plus, to ten serial. Całkiem fajnie się go ogląda jako dopełnienie gry/fabuły i nie wyobrażam go skipować tak jak niektórzy w tym temacie (no chyba że się totalnie angielskiego nie zna). Jedynie ilość tych emaili jest przesadzona i w większości czytam je po mega łebkach. Nie powiem ale bardzo jestem ciekaw jak to wsio się skończy.

Graficznie mimo tragicznej rozdzielczości, jest bardzo spoko, muza i VA świetny. Wymiany ognia i cała zabawa mocami, bardzo rajcowna i co ważne wymaga wykorzystywania różnych skilli oraz bycia w ciągłym ruchu.

Największa wada jak narazie to sekcje platformowe. Bożesz ty mój Pani Jeremiaszku ale animacja skoku oraz detekcja z krawędziami itp. półkami to jakiś koszmar i era wczesnego PSXa.

Tak czy owak taxi nowk i jak narazie 8+

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...