Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

AHA. Może argumenty jakieś?

 

Jak pisałem, każdy ma prawo do własnej opinii, moja brzmi więc tak, że trochę się "słabiutko" znasz na gierkach, jeśli właśnie gunplay Ci nie odpowiada. Naprawdę, QB ma sporo wad, jest się do czego przyczepiać, ale akurat: gunplay, czucie broni, ich odmienność, no do tego nikt w recenzjach, czy naszych forumkowych opiniach nie miał zarzutów. Znaczy tyle, masz jakieś skrzywienie. Napisz, że strzelanie w Uncharted Ci odpowiada i wszystko się wyjaśni. 

 

ależ te z czwórki nie ma już się czego wstydzić, stojąc już wyżej od choćby tego z RDR i GTA V

 

2k0oJJ.gif

 

fun fact: nieopancerzeni przeciwnicy w poprzednich częściach reagowali na bronie tak samo (także na postrzał w nogę), ale beznadziejne brzmiące podstawowe zabawki w rodzaju 45-tki i kałacha sprawiły że dyskusja stała n.t. temat nigdy poza retorykę WC nie wyszła

 

piszę to jako osoba która wyżej stawia gunplay i gameplay Gearsów w co-opie, więc mam nadzieję że nikt z tekstem o zaślepieniu nie wyskoczy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sorry ale pisanie, że gunplay w QB jest słaby zahacza o trolling. Gdyby właśnie nie dobry gunplay i dobra historia to raczej tej sobie odpuścił granie w tę grę bardzo szybko. 

 

Co nie zmienia faktu, że jako całość to gra tylko na 7. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj ukończyłem, ogólnie bawiłem się dobrze, połaczenie serialu i gry ciekawym pomysłem jest. tak na krótko, bo nie mam weny sie rozpisywać.

+ Fabuła , kilka epickich momentów*

+ momentami grafika i dizajn lokacji*

+ gunplay*

 - momentami taka nuda się wkradała ;/

- elementy zręcznościowe, no (pipi)a jaki potworek XD

-loadingi trwają wieczność

-w jednym momencie gra wygląda epicko a dalej w tym samym akcie potrafi wyglądać bardzo słabo wtf?

 

remedy potrafi stworzyć bardzo fajną historię i w dobry sposób ją przekazywać, za co uwielbiam te studio. Nadal wale sobie konia do alana wake. Tutaj troszeczke czuć tego klimatu, ale te elementy zręcznościowe totalnie psują całość ;/ mimo to warto zagrać, rzadko mam tak, że chce ograć jeszcze raz odrazu gierkę po jej przejściu by zobaczyć "drugą opcję"

 

6-7/10 bardzo uczciwie

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Ukończyłem/przeczytałem/obejrzałem(nie potrzebne skreślić) ta dziwna hybrydę gry/serialu z tona tekstow, notatek do przeczytania xD Wrażenia? Bardzo fajny serial dynamiczny i z ciekawa obsada ale mam wrażenie ze jakby zabrakło ostatniego odcinka!? Sama gra jest nijaka, SI w tym subbosowie bez większego wyzwania. Gunplay co już wcześniej zauważono bez powera szczególnie mając w pamięci rewelacyjny hit fińskiego studia sprzed ponad 15 lat(!) zatytułowany Max Payne(moze by tak remake?). Grafika choć rozmyta daje rade, muzyka ok, najmocniejszy element to oczywiście historia ale imo to za mało by stać must have dla posiadaczy Xone. Przejść i sprzedać? Niestety...

Edytowane przez Mr. Montana
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Powiedzcie mi proszę, czy serial trzeba ściągnąć (70 GB, ech...), czy też jest gra streamuje go wtedy, kiedy trzeba. No i przede wszystkim, jest to rzecz opcjonalna, czy zintegrowana z grą?

 

...jakiś śmieszek zamienił dociągnąć na obciągnąć...

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zapomniałem jak świetnie ten tytuł wygląda :banderas:

Coo? :yao: Nie no graficznie to ten tytuł leży i kwiczy, mój pierwszy kontakt z grą to było jedno wielkie wtf? Jak podszedłem do typa to się zastanawiałem czy to jest człowiek, czy jakiś hologram. Do tego jakaś dziwna poświata za poruszającymi się postaciami i cała tona filtrów. Kilka godzin zajęło żeby się do tego przyzwyczaić i przestać zwracać uwagę.

No, ale ogólnie gierka za(pipi)ista.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...