Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.12.2018 o 09:02, ASX napisał:

Te opcjonalne epizody to odcinki serialu do ściągnięcia na dysk, zamiast stramowania...

 

Dzięki za info. Nawet przez myśl mi nie przyszło, że to był stream. Zdarzały się lekkie chrupnięcia animacji przez co myślałem, że to konsola ma problemy z obsługą filmu w formacie HD. Grałem z GamePassa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
2 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Akurat serial nie obejrzeć to strata. Jedna z lepszych rzeczy jaka w tej grze wyszła.

a moze...obejrzalem pol pierwszego odcinka i jakos tak stwierdzilem ze chyba wole grac niz ogladac ;) gram wieczorem i jak pad nie wibruje to mi glowa spada w fotelu xD moze kiedys nadrobie serial

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Czy prawa do tej gry należą do MS czy Remedy? Chciałbym wiedziec czy muszę się zastanawiać czy gra wyleci z GP. Chwilowo bardzo ciężko z miejscem na dysku a gierka wazy okolo 100GB (chce miec serial).

prawa należą do MS

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bielik napisał:

Tego serialu nie da się streamowac? Trzeba pobrać ?

 

Z tego co pamiętam to dało się. U mnie leciał online i była spoko jakość.

 

12 godzin temu, ASX napisał:

prawa należą do MS

 

Czyli nigdy nie wypadnie z GP? Wczoraj też sobie ściągnąłem QB, bo chcę przypomnieć sobie historię i zobaczyć czy są jakieś nawiązania do uniwersum.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Elitesse napisał:

Czyli nigdy nie wypadnie z GP?

No gry first party zasadniczo wg obietnic miały nie znikać z oferty, ale głowy nie dam sobie uciąć, bo nie mam pewność że za jakieś 50 lat Xbox może zbankrutować i zamkną Game Passa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki. Ewentualnie M$ za jakiś czas może zmienić swoją politykę ale teraz ma jeszcze trochę za słabą pozycję aby bawić się w jakieś antykonsumenckie zagrania. Szybko to jednak nie powinno nastąpić.

 

Włączyłem wczoraj tytuł i przechodzę grę po raz drugi. Teraz odpaliłem grę na TV 65" i jestem z jednej strony pozytywnie zaskoczony, że to nadal tak ładnie wygląda. Z drugiej strony mogę ponarzekać na płynność animacji. Występuje smużenie - poświata czasami ciągnie się za postacią. Przydałby się tej grze patch pod XSX, bo z tego co czytam to obraz wyświetla się w HD Ready 720P i 30 klatkach. No i w moim przypadku bardzo brakuje mi lokalizacji tytułu... Mógłbym więcej zrozumieć i bardziej wsiąknąć w fabułę. Fajne te nawiązania do AW.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Elitesse napisał:

Przydałby się tej grze patch pod XSX, bo z tego co czytam to obraz wyświetla się w HD Ready 720P i 30 klatkach.

QB dostało patch pod XOX, działa w 1440p i 30 klatkach. Warto dać grze szansę, bo choć nie odkrywa Himalajów na nowo to jednak jest solidnym tytułem ze świetną stylistyką (te efekty przy załamaniach czasu :banderas:).

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Elitesse napisał:

bo z tego co czytam to obraz wyświetla się w HD Ready 720P i 30 klatkach

 

To tak też do końca nie, bo gra generowała 4 klatki w 720p, a z nich następnie generowana była jedna klatka w 1080p.

Odnośnik do komentarza

O tych problemach właśnie mówiłem. Trochę słabo to wygląda ale idzie się przyzwyczaić. Nie wiedziałem, że w międzyczasie wyszedł patch na XOX, to by mogło tłumaczyć dlaczego grafika pozytywnie mnie zaskoczyła. To nie samo przejście na większy ekran robi dobrą robotę. Zamierzam ponownie przejść grę przed przystąpieniem do Control, bo nie kojarzyłem tam nawiązań do QB.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.